|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oh ta duda! :(
5.5.2006 12:49:51   
signum
Moja zgagica bo kmalu stara 23 mesecev in namesto, da bi bila duda vedno manj zanimiva, je od kar je spregovorila postala blazno popularna.
Ko je bila manjša, jo je imela samo za spatuser posted image , zdej jo pa zahteva skoraj cel dan. Če je ne dam, je cel hudičuser posted image
Zobozdravnica mi je svetovala, naj jo ukinemo najkasneje do drugega leta in tudi jaz bi rada, da ima Ajda lepe zobke, ampak zadeva postaja vedno bolj kompliciranauser posted image

Kako ste ve rešile ta problem? Vsak nasvet bo dobrodošel.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oh ta duda! :(
5.5.2006 13:01:46   
cinci
joj pri nam je istouser posted image  samo da je pol leta mlajša

_____________________________

Zvezdica Neja 3.11.04
Sonček Andraž 19.12.05

(odgovor članu signum)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oh ta duda! :(
5.5.2006 13:26:55   
karmy
poskusi spet samo dajati ponoči dudo, potem pa v parih tednih pa jo kar pošlji dudo v nebesa... in ji nič ne omenit... preusmeri ji misli na kaj drugega... ampak moraš bit dosledna, in ne smeš popuščati... če bo vprašala kje je duda, reci da ne veš...

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oh ta duda! :(
5.5.2006 13:59:37   
viv_
Ah dejte no komplicirat s tole dudo... se mi zdi, da je samo eno tekmovanje, kdo bo prej brez dude. Osebno jo imam raje na dudi, kot pa 10x na noč na "zizi". Pa še bolj zdravo je, za zobe, pomoje. Ker ko so enkrat umiti, dobi samo še vodo. Če bi se pa ponoči še dojila pa - v mleku so ravno tako sladkor, maščobe... kar sigurno ni dobro za zobe. Duda je boljša tudi od sesanja palce. Naša je stara skori 2,5 leti in ima precej dudo. Pa sta dve prijateljici zobarci in sta obe rekli, da ima ful ful lepe zobke.

Sicer pa, v Svetu knjige prodajajo knjigico "Adijo, duda!". Probejte... naša jo zna na pamet, ampak dudo ma pa še vedno user posted image


< Sporočilo je popravil viv -- 5.5.2006 14:00:43 >

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oh ta duda! :(
5.5.2006 14:24:28   
muki1
Jaz sem imela dudo do prvega razreda, ponoči seveda user posted image , pa nimam krivih zob, niti mi niso zagnili. Če te res tako zelo moti, jo čez dan pač nekam skrij, ponoči pa naj jo kar obdrži, če ji je tak ljuba, veš kak je to fajn.....se tak pomiriš user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oh ta duda! :(
5.5.2006 14:40:51   
tejčica
Mi smo imeli dudo skoraj do 3. leta, potem pa ji je zobozdravnica rekla, da ji bo miška prinesla darilo, če ji bo dala dudo pod povšter. In zvečer se je mala sama na to spomnila in naju maksimalno presenetila. Trajalo je tri noči da smo se znebili še vseh rezerv in to je bilo to. Nima smisla forsirat zadeve. Otrok enkrat sam pride do tega, da ne rabi več. Sem pa prej tudi jaz mislila, da bomo imeli dudo še v šoli.  No, sedaj pa mislim da bo imela plenico ponoči do šole, ampak to je pa že druga zgodba.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oh ta duda! :(
5.5.2006 15:07:33   
Seven*
Tole odvajanje od dude se ful prevec forsira, isto je pri kahlici..Cist brezveze, Do sole so vsi brez dude, glede zob pa je itak najpomembnejsa genetika in redno umivanje..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu signum)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?