|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   barva sten v otroški sobi
16.6.2010 12:09:17   
pupika_30
Najinemu sončku, ki bo prišel na svet avgusta, opremljava sobico. In sicer bova naročila pohištvo Alples planet in sicer verjetno v zeleni barvi, glede na to, da ne veva spola.
Sedaj pa me zanima tiste, ki imate to sobico, kakšne barve sten imate oziroma tiste, ki bi imele, kakšne stene bi pobarvale.
Vesela bova vaših odgovorov.

Pozdravček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: barva sten v otroški sobi
16.6.2010 12:14:37   
piko12
Moja dva imata oba sicer rumeno Alplesovo pohištvo Planet, fantek ima zelene stene (nekaj takega kot je ozadje RR trenutno), punčka pa svetlo vijolične. Strop pa oba bel.

(odgovor članu pupika_30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: barva sten v otroški sobi
16.6.2010 12:17:16   
SMT3
Zelena je men res lepauser posted image

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: barva sten v otroški sobi
16.6.2010 12:23:31   
Anonimen
Naša ima sicer medeno rjavo pohištvo, a ima veliko zeleni dodatkov notri (tepih, lučka, posteljnina, ...) pa ima eno steno rumene barve in ful dobro izpade ... no vsaj meni user posted image

(odgovor članu SMT3)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: barva sten v otroški sobi
16.6.2010 12:53:47   
piko12
Meni je rumeno-zelena kombinacija na splošno najbolj všeč. Pri prvem sem se itak še vse trudila nevtralno imet (tudi postelja in obrobe so takšne) in bi komot tud tamala bila v njegovi sobi. Pol je bil pa pritisk prehud in je tamala dobila vijolične stene.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: barva sten v otroški sobi
16.6.2010 12:55:07   
Anonimen
No jaz sem pa vedela, da bo prva punčka, pa sem vseeno hotla to kobinacijo imet ... je tut voziček zelen user posted image

(odgovor članu piko12)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: barva sten v otroški sobi
16.6.2010 13:09:19   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: pupika_30

Najinemu sončku, ki bo prišel na svet avgusta, opremljava sobico. In sicer bova naročila pohištvo Alples planet in sicer verjetno v zeleni barvi, glede na to, da ne veva spola.
Sedaj pa me zanima tiste, ki imate to sobico, kakšne barve sten imate oziroma tiste, ki bi imele, kakšne stene bi pobarvale.
Vesela bova vaših odgovorov.

Pozdravček



Zakaj pa ne v bež barvi, ki je taka nežna nevtralna in potem lahko daš na steno kar hočešuser posted image . Ker soba lahko raste z otrokom, boš še kasneje lažje kombinirala barve, pohištvo, dokoracijo, luči, posteljino....

Naš ima tudi planet in sicer les in bež kombinacija. Eno steno ima svetlo modro (morje, nebo) in narisane slike (palme, opica, želve, ladja, papige, ptički, gusar, sonček....) na eni steni pa so nalepke....

(odgovor članu pupika_30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: barva sten v otroški sobi
16.6.2010 13:16:50   
Anonimen
Pa saj se tut zelena lahko ful fino kombinira z rumeno, roza, svetlo modro ...

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: barva sten v otroški sobi
16.6.2010 13:20:48   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Pa saj se tut zelena lahko ful fino kombinira z rumeno, roza, svetlo modro ...


to ti praviš, ki ti je tako zelo všeč zelenauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: barva sten v otroški sobi
16.6.2010 13:22:08   
Anonimen
Jap ... jaz sem manijak na zeleno user posted image

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: barva sten v otroški sobi
17.6.2010 0:03:49   
anckabancka
Pri nas imamo alplesovo zeleno sobico in rumene stene v dveh odtenkih. Fantastična kombinacija! user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: barva sten v otroški sobi
17.6.2010 9:29:13   
kristinaj
http://www.petportraits.si/

...poslikava sten...

ko bosta moja imela svojo sobo bo nekako v temle stilu...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu pupika_30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?