|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečine v jajčnikih
10.5.2006 10:01:33   
bučkica
Pozdravljene!
Sem nova članica vašega foruma, zato se še malo lovim!
Imam pa nekaj vprašanj.
Tudi jaz sem danes naredila test in mi je pokazal user posted image user posted image user posted image , samo me nekaj skrbi. Ne vem zakaj me tako jajčniki bolijo - približno en teden. Ker sem pred dvema letoma imela SS, me zelo skrbi da ga spet ne dobim.

Zelo bi bila vesela, če bi mi povedale kakšne so vaše izkušnje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolečine v jajčnikih
10.5.2006 10:31:40   
Nitka
Jaz sicer z jajčniki nisem imela nikoli problemov in SS tudi ne. Sem pa v 1. user posted image  imela hude bolečine v istem predelu in bile so vezi, ki so se raztezale. Iste bolečine imam že zdaj, ko sem v 5. tednu user posted image . Ne bi bilo slabo, da pokličeš svojega GK in malo povprašaš, da boš bolj mirna.

_____________________________

Smeh je pol zdravja, veliko se smejmo z našimi otroci!
Trenerka fitnesa za pridobitev lepega zdravega telesa.

(odgovor članu bučkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolečine v jajčnikih
10.5.2006 10:35:31   
naja78
bolečine v predelu jajčnikov in maternice so v začetku nosečnosti normalne.ne sme pa biti krvavih izcedkov in neprestane močne bolečine.
te se pa morajo po parih tednih umiriti in nato vsake tolk časa spet ornk špikne.

kar navadi se.user posted image

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolečine v jajčnikih
10.5.2006 14:09:51   
ElaM



Ojla, verjetno te ne bolijo jajčniki, ker ti v nosečnosti niso aktivni. Bolj gotovo so maternične vezi, ki se raztezajo. Je pa to špikanje kar zoprno in se tja do 12t stopnjuje.




_____________________________

:)

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolečine v jajčnikih
10.5.2006 19:41:12   
Naja30
Jaz sem zdaj v 11t in se mi zdi, da se je špikanje res še povečalo, hkrati pa imam še bolj napet trebuh.
To je vse normalno, saj nam trebuščki počasi in vztrajno rastejo user posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?