|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zajtrk petmesečnice
5.8.2006 10:32:16   
tanyak
začeli smo z rahlim dodajanjem hrane, ki pa jo je naša punčka zelo dobro sprejela, celo tako da se skoraj noče več dojit ampak je popolnoma navdušena nad žličko...kaj naj ji torej pripravim za zajtrk(verjetno zjutraj ko se zbudi tko al tko mleko) okoli 10 ko pa bi mi spet jedli pa ne vem al je bolj primerno sadje al kakšna mlečna kašica....ker potem kosilo imava pa zelenjavo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zajtrk petmesečnice
5.8.2006 12:04:22   
Bonnie_RR
Jaz dam mojemu user posted image zjutraj vedno samo mleko (okoli 8h), naslednji obrok (okoli 11-12h) je pa sadna kašica.
Se mi zdi tako najboljše, ker je dobro, da je sadje na jedilniku nekje dopoldan, da ni pretežko za želodček.

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu tanyak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zajtrk petmesečnice
5.8.2006 19:04:18   
irena111
moj tudi zjutraj mleko, potem okoli 10-11 pa ponavadi mlecni gris, ali pa kasico.

_____________________________


(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zajtrk petmesečnice
7.8.2006 22:05:45   
Aleksandra
Definitivno je za dopoldan (za drugi obrok) najprimernejše sadje. Jaz ji včasih dam samo sadje, drugič pa dodam še kako žličko kosmičev.
LP in dober tek!

(odgovor članu irena111)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zajtrk petmesečnice
7.8.2006 22:38:45   
natalia
isto kot vse ostale.

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Aleksandra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zajtrk petmesečnice
8.8.2006 12:18:17   
Darči76
Zjutraj ok. 7-8h ga podojim, potem ok. 10-11h jeva sadno kašico + podoj, ker šele začnemo z uvajanjem. Za kosilo ok. 13-14h zelenjavno kašico + podoj, popoldanska malica zaenkrat podoj, s tem da sem včeraj probala malo zelenjavne juhice inpolente od našega kosila (ki ga imamo bolj pozno). Za večerjo pa dobi riževo kašico ok. 20h, potem sledo kopanje in ob 21h še podoj za lahko nočko. Do zajtrka se še enkrat dojiva ok. 4h zjutraj.

Me pa zanima kaj dajete vi vašim za popoldansko malico? Zelenjavo, žitarice? In kaj za večerjo?

Lep sončen dan vsem!

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?