|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pregomin kdaj
30.5.2006 23:25:10   
Anonimen
Svakinja sumi pri mali (3 mesece) alergijo. Jaz pa imam doma nekaj škatel Pregomina viška. Že sedaj ji kupuje Aptamil- bi ji lahko ponudila Pregomin brez mnenja zdravnika? Tudi pediater je rekel da gre očitno za alergijo znak je malenkost suha koža.

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pregomin kdaj
30.5.2006 23:27:27   
tulip
Po moje lahko, vseeno pa naj se posvetuje s pediatrom, če pride do kakšnih alerg. znakov. Nekateri so namreč alergični tudi na Pregomin.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pregomin kdaj
31.5.2006 0:30:25   
KODA
Najbolj bi bilo,da odpelje otroka na pregled k alergologu.
Jaz sama od sebe,otroku,ki ima sum na alergijo,ne bi dajala nič.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pregomin kdaj
31.5.2006 8:00:57   
Lumpi
Meni je pediatrinja dejala, da naj mu kar začnem dajati pregomin. Istočasno pa sva dobila napotnico za testiranje.

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pregomin kdaj
31.5.2006 10:47:38   
trdozimc
IZVIRNO SPOROČILO: Lumpi

Meni je pediatrinja dejala, da naj mu kar začnem dajati pregomin. Istočasno pa sva dobila napotnico za testiranje.


Tudi nam. Češ, da je to tako ali tako pri vseh sumih na alergije najprej, potem pa pregled pri alergologu, na katerega čakaš ponavadi vsaj mesec dni. Samo, če se odloči za pregomin, naj začne izključno z njim, ne pa da bo še mešala z aptamilom. Vsekakor pa pregled pri pediatru, čimprej!!!!

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pregomin kdaj
31.5.2006 15:50:03   
coco
Jaz sem sinčku prav tako že pri 3-h mesecih pričela dodajati Pregomin, kot doječa pa sem šla še na mlečno in jajčno dieto še. In vse to po nasvetu pediatrinje takoj ko je posumila na alergijo in še preden smo šli na testiranja za alergije.
Saj v bistvu Pregomin ni nobeno zdravilo, temveč mlečni nadomestek za dojenčke. Razlika je pač ta, da Pregomin ne vsebuje beljakovin kravjega mleka.
Glede na to da ima sin alergije in da so mu že v porodnišnici morali poleg mojega dojenja dodajati mlečni nadomestek (Aptamil), sama pa prav tako po en obrok na dan tja do 7-ga meseca, premišljujem, da vkolikor bo pri drugem otročku prav tako potrebno dodajati, bom že od začetka dajala Pregomin. Mislim, da so tile razni Aptamili preveč beljakovinsko agresivni za mala črevesca naših dojenčkov.
Seveda pa ne škodi mogoče vsaj poklicati pediatra in se pozanimati....
lp,
coco

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?