|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kakanje na previjalni-nova muha naše male
9.5.2006 16:43:54   
šnucika
hja...tole mi je počela,ko je bila komaj rojena,da se je ob previjanju pokakala....user posted image
po kakšnem mesecu se je to končalo in zdaj,ko uvajava GH itak manj kaka-samo enkrat dnevno.
kakšen dan tudi ne kaka in potem sva začeli z masažo in telovadbo na previjalni...krožno ji masiram bušija in nogice pokrčim proti popku...in se je tako pri dvignjenih nogicah že dvakrat pokakala...pa ni zaprta,v smislu,da bi imela trd kakec...malo gostejšega že,ampak še vedno tekočega.user posted image
danes sem jo previjala,ker je bila polulana in sem mimogrede še nogice dvignila in pritisnila proti bušijo...in glej ga vrageca....mala se zareži in napne....pa začne veselo kakat.
hm....pa ja mi ne bo sedaj samo še tako kakala?

a ima še kateriuser posted image  tako "modno muho" kakanja....ali jo je imel...je šlo mimo ali..?

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kakanje na previjalni-nova muha naše male
10.5.2006 17:21:40   
Jasna_B
Jaz moram našega pingvina zeloooo previdno previjat, ker se skoraj vsakokrat še malo pokaka na previjalni user posted image . Vedno počakam kakih 5 minut, se z njim pogovarjam in pačim, pa se že prične napenjat. Potem ene 3 krat glasno zaropota in se končno previjemo. Pa ni stvar v temu, da drugače ne kaka, glih nasprotno, kaka tudi v spanju, pa pri dojenju, itd. Na previjalni samo še doda piko na i.user posted image
Saj se ne pritožujem. Zaradi take prebave nismo imeli krčev.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kakanje na previjalni-nova muha naše male
11.5.2006 13:52:24   
kaja29
ja tud naša je že pravi stručko v kakanju na previjalni
prvič se je že v porodnišnici, potem pa je nadaljevala doma, ko bi samo na previjalni ostalo bi blo še o.k., naša kihne in vse odnese do mamice al pa atija in še po tleh se najde, pa polula se tudi velikokrat
in to najraje dela, tik preden naštimamo novo plenico, tako da je treba spet od začetka umivat
jaz se pa prav ustrašim takrat in zavriskam zravenuser posted image

(odgovor članu Jasna_B)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kakanje na previjalni-nova muha naše male
11.5.2006 21:25:32   
Rubin.
Moja sončica tako kaka že ful dolgo, še pred gosto hrano, samo da je takrat bolj pogosto tudi 4x na dan, sedaj pa 1-2x na dan. Ampak meni se to zdi super. Najprej sem kupovala ta poceni plenice in sem ji jih dajala pod ritico, sedaj pa pustim prejšno plenico in lepo naredi kupček vanjo, obrišem pa je. Tako saj ni pokakana in razmazana po celem. Ne vem kaj te moti ? user posted image , Jaz samo upam, da bo tako ostalo, saj točno vem kdaj bo kakala in tako, upam vsaj, bo nekako laže ko jo bomo privajali na kahlico.

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kakanje na previjalni-nova muha naše male
11.5.2006 21:27:58   
Janeja
Moja Lea je to začela delat, ko je bila stara ene pol leta.
Takrat sva tudi že jedli gosto hrano in drekec je bil seveda bolj trd in ne več tako tekoč. Takrat se je nekajkrat prav matrala in sem jo pač odnesla na povijalno, jo razvila in sva pritiskale. user posted image   Pa se je tega tako navadila, da več mesecev sploh ni kakala v plenico. Vedno ko je začela pritiskat, sem jo odnesla na povijalno in se je pokakala. Če pa je pritiskala slučajno v avtu ali kje, kjer je nisem mogla takoj razvit, pa sploh ni kakala. Je počakala, da sva prišli domov in ponovila vajo. user posted image  
Po več mesecih se je prejšnji teden prvič pokakala v plenico, ker je imela mal driske in zgleda, da ji je že pri malem pritiskanju "ušlo".


(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?