|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako več in manjkrat
19.5.2006 9:39:03   
mojčika
Zanima me, kaj ima kakšna kakšen nasvet. Mi jemo zelo velikokrat na dan, saj pojemo največ 50-60ml, tako tudi spimo samo po dve uri. Edino zvečer po kopanju gremo od 100-130ml, a v hranjenju ene ure, po tem pa spi 4 ure. Silit ji ne morem, se pa tako ali tako začne zvijati in zavračati. Stari bomo kmalu 2 meseca.

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako več in manjkrat
19.5.2006 9:45:12   
rainbow
Se mi zdi super. Zakaj bi taki mali želodček preveč obremenjevali????

Kar tako dalje!

ps
spanje pa se tako še ureja in se bo spreminjalo.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako več in manjkrat
19.5.2006 9:55:06   
mojčika
Hvala za odgovor tudi jaz mislim tako, a ko slišim od drugih, da pojedo 150ml, me je kar groza, mi toliko pojemo že od porodnišnice, nič več in nič manj. LP

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako več in manjkrat
19.5.2006 10:12:44   
sazi
150  ml je za tako majhnega otročka občutno preveč
moj sinko je star 3 mesece in pol, pa poje toliko samo ponoči, spi pa v kosu največ 5 ur - si pa že od začetka pišem, koliko poje
pri starosto tvojega otročka (mesec in pol) je imel večino obrokov med 70 in 100 ml (kakšen obrok tudi manj), jedel pa je tudi do 10x na dan
zdaj pa je kakor kdaj - ima včasih po 6 obrokov, kak dan pa bi raje imel 10 manjših - siliti se ga pa ne da

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?