|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mešanje aptamila in comformila...
14.5.2006 17:14:49   
mojčika
A ima katera izkušnje z mešanjem, sama si ne upam menjati mleka, saj smo si enkrat že naredili pravega hudiča, jo je še bolj zvijalo, kar je že ne dosti. Je katera mešala ta dva mleka in kakšen je bil učinek, je bilo kaj manj krčev. Naša deklica se zaradi krčev vsak dan tudi prebuja, zato se zbujamo že na dve uri. Zanima me tudi kakršen koli drug nasvet okrog adaptiranih mlek, saj nimam niti kapljice svojega.

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mešanje aptamila in comformila...
14.5.2006 17:21:29   
tinatona
Moj mali comformila ni maral (pa se niti ne čudim, saj je smrdel kot prežgano mleko). Sem sprobala vse živo... Na koncu smo pristali na Bebi pre, ki jo je super prenašal.

Dveh vrst mleka naj se pa (po besedah naše pediatrinje) ne bi mešalo.

LP Tina

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mešanje aptamila in comformila...
14.5.2006 17:55:48   
mojcadamijan
Pri nas smo mešali aptamil in comformil in so krčki skoraj izginili, pomagalo je tudi pri zaprtju. Mešaš ju lahko v poljubnem razmerju. Najprej zmešaj eno merico nato pa  po potrebi povečuj delež comformila.  Uporabljali pa smo tudi Bebo.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mešanje aptamila in comformila...
14.5.2006 18:13:11   
Anonimen
jaz sem skozi mešala pol pol, pa je bilo super.

(odgovor članu mojcadamijan)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mešanje aptamila in comformila...
14.5.2006 21:02:07   
soncek&luna
tudi jaz sem mesala ta dva mleka brez problema... no na koncu (po 3 mesecih) smo pristali na Bebi, ker mu ne Aptamil ne Comformil ni vec odgovarjal

lahko mesas brez skrbi

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?