|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mehurčki v trebuhu
16.5.2006 22:44:13   
Anonimen
Punce, čao! Se opravičujem za anonimnost ampak se zaenkrat še ne bi rada razkrila. Pojutrišnjem naj bi dobila M. Že pet dni pa me špika v jajčnikih. Enkrat v levem, enkrat v desnem. Pa ne gre za takšno običajno bolečino. Je bolj pekoča bolečina. Kot bi me nekdo malce "švrknil" z elastiko. Traja pa le nekaj sekund. Kar pa je najbolj čudno... Imam občutek, kot bi mi po spodnjem delu trebuha potovali majceni mehurčki. Prav rahlo me požgečka vsakič, ko se mehurček premakne. To pa traja že dva dni. Ali ima katera podobne izkušnje? Bi bili to lahko prvi znaki nosečnosti? Hvala vsem za odgovore.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mehurčki v trebuhu
17.5.2006 7:30:31   
Sulfinija
Potem znaku jaz vedno vem,da dobim svojo m.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mehurčki v trebuhu
17.5.2006 7:54:29   
darjatimci
Tudi pri meni je enako,jo tudi v parih dneh pričakujem.Seveda pa ni izključeno,da ti ne bi mogla biti noseča,ker je znakov nosečnosti zelo veliko,jaz sem recimo v zadnji-tretji imela tudi podobne simptome.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mehurčki v trebuhu
17.5.2006 13:59:54   
LuLuna
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kar pa je najbolj čudno... Imam občutek, kot bi mi po spodnjem delu trebuha potovali majceni mehurčki. Prav rahlo me požgečka vsakič, ko se mehurček premakne. To pa traja že dva dni. Ali ima katera podobne izkušnje? Bi bili to lahko prvi znaki nosečnosti? Hvala vsem za odgovore.


Ja, to je res zanimiv ocutek. user posted image  Sama sem ga tudi dozivela, in sicer v prvem ciklusu, ko sem zacela sprmljati kaj se dogaja z mojim telesom znotraj celega menstrualnega ciklusa.
Seveda je to bil tudi prvi mesec nacrtovanja nosecnosti.
Nekje sem celo prebrala, da so "mehurcki" eden od tistih znakov, ki lahko da pomenijo nosecnost.
Jaz sem jih obcutila tudi v dveh zaporednih dneh, 6. in 7. dan po predvideni ovulaciji.
Se nekaj taksnih znakov je bilo, ki so mi dali verjeti, da je zanositev ratala kar v prvo.
Vendar, menstruacija je prisla tocno na predvideni dan.
Jaz pa sem se se naprej sprasevala, ali nisem morda kljub temu vseeno zanosila. Posebej me je skrbelo, da ni slo za IMZ, saj sem po M imela izjemne bolecine v spodnjem delu trebuha. Bolecine so vztrajale celih pet dni, zaradi cesar sem na koncu naredila test.
Test je bil negativen, bolecine so ponehale...
Ce ne bi delala testa, bi se danes zaradi mehurckov in ostalih znakov verjela, da sem takrat res zanosila in da je prislo do zelo zgodnjega splava.
Tako pa sem prepricana, da nosecnosti ni bilo, saj mislim, da bi test se vedno zaznal nosecnicki hormon v trenutku, ko je bil narejen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?