|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pesa
12.3.2007 17:09:39   
stenx
lp,

mene pa zanima ali lahko dam moji pupi peso? stari bomo pa 8 mes.kako pa naj ji jo pripravim svežo ali kuhano?

hvala lp,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pesa
12.3.2007 17:19:55   
Mehičanka
Jaz sem jo moji ponudila že pri 6 mesecih. Takrat sem jo skuhala skupaj s krompirjem in potem zmiksala. Prvič ji je bila všeč, potem pa nikoli več. Sedaj razmišljam (stara je že 9 mesecev), da bi ji jo skuhala in ponudila kot solato. Ne vem...mogoče ima katera še kak drug predlog.

(odgovor članu stenx)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pesa
12.3.2007 17:45:54   
kofetek2010
naša je rdečo peso (Etino) od 9.meseca dalje user posted image

(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pesa
12.3.2007 20:34:31   
SaaS
Pri nas je bila pesa tudi čisto na začetku (6,7 mesecev). Tudi jaz jo kombiniram s krompirjem - pire in zraven tudi kakšen konček piščančka. V solati mu je pa res še nisem dala.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pesa
12.3.2007 21:17:35   
klaja
Jaz sem ji dala peso skupaj s pirejem in ji je bilo zelo všeč. Stara pa je takrat bila 7 mesecev. 

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pesa
13.3.2007 11:06:34   
Baucka
Stisneš svež pesin sok in ga kombiniraš s jaboljčnim sokom in je ful dober, sladek.

_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pesa
13.3.2007 11:09:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Baucka

Stisneš svež pesin sok in ga kombiniraš s jaboljčnim sokom in je ful dober, sladek.


Pa še zelo, zelo zdrav. Posebej, ker je mešan z jabolčnim, ki vsebuje vitamin C in veže železo, ki je v pesi.
Sicer pa je bila pesa prva "hrana", ki jo je poleg mleka zaužil moj otrok. Stisnjeno, seveda.

(odgovor članu Baucka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pesa
14.3.2007 21:44:53   
Sandra*
Sem mu jo dala včeraj, pa mi je vse zbruhal, še riž ki ga je pred tem pojedel.

Sem pa imela jaz enako težavo s peso kot otrok, zdaj pa je vredu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pesa
15.3.2007 7:45:46   
Alisa
A to peso iz kozarca, ki je že pripravljena ali jo kupiš svežo in skuhate? jaz bi mu jo tud dala, pa me to zanima.


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?