|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čaj iz malinovih listov
30.5.2006 19:15:19   
ElaM




Ojla, mene pa zanima, a se lahko pije čaj iz surovih m. listov, a morajo biti nujno posušeni?user posted image
Lepo se imejte.




_____________________________

:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čaj iz malinovih listov
30.5.2006 19:44:58   
sjug
Malinove liste lahko uporabiš sveže. Samo meni čaj ni bil nič dober user posted image , pa tudi efekta ni imel, vsaj mislim da ne user posted image . Me je že pošteno skrbelo, da bodo porod sprožili, ker je mulc 12 dni zamujal, potem pa se je vseeno sam določil čas poroda. Poskusiš lahko, škodilo ti že ne bo, bi pa na tvojem mestu raje spila kakšno kamilico ali meto. 

_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čaj iz malinovih listov
30.5.2006 20:43:43   
puncica
Pojma nimam, sam po moje je bolje če so posušeniuser posted image , moram pa povedat, da sem ga sama pila 14 dni preden sem rodila in sem prišla v porodno 8 cm odprta 3 dni pred rokom, zdej ne vem al je to blo od čaja al zato ker se rada odpiramuser posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čaj iz malinovih listov
31.5.2006 5:36:15   
Anonimen
A ni ta čaj namenjen samo za meščanje materičnega vrata in ne za sprožitev poroda. To sem nekje prebrala

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čaj iz malinovih listov
31.5.2006 10:36:11   
puncica
Ja menda je za mehčanje mat. vratu, sam če je že tako zmehčan se lahko začneš odpirat, itak pa ni nujno da je kej pomagal, pri punčici ga nisem pila pa sem prišla v porodno 4 cm odprta. Škodi pa ne a ne user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čaj iz malinovih listov
31.5.2006 13:34:33   
tinkatonka
Sama sem tudi pila čaj iz malinovih listov (in sicer posušenih). Da je bil boljšega okusa sem ga malo sladkala. Rodila sem 6 dni po roku, porod se je prišel spontano s popadki in kmalu zatem z razpokom mehurja. V porodnišnico prišla odprta 4 cm. Porod ni bil težaven in bi šla takoj še enkrat rodit.

Mislim da ta čaj pomaga za lažji porod ker mehča mišice materncie in materničnega vratu in. Enkrat je bila na RR-ju tema kakšne porode so imele tiste, ki so pile ta čaj. In tudi ena izmed njih ni napisala da ne bi šla več rodit in da je imela težki porod.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?