|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Breskve, marelice, ananas
22.5.2006 13:32:10   
Mala Vita
Zanima me, kdaj ste to sadje začele dajat svojim dojenčkom. Midve sva z breskvijo že poizkusile, drugega od tega pa še ne. Kaj pa lubenica?Jagode?Naj bi bile alergene.
Stara je 7.5 meseca.

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Breskve, marelice, ananas
22.5.2006 14:21:01   
bajsek
čao!
Jst sm mojmu full kmal dala suhe marelice in slive (kuhane). Če si že spribala breskev, pol lahk tud marelico. Drugač pa kompotki iz breskev, jagod, marelic -te lahko daješ že na začetku, ker so toplotno obdelani in niso alergeni (to sem zadnjič brala v eni reviji, se ne spomnim kateri). Jst sm surove breskve in jagode dala pri okoli 7,5m, ker jih prej nisem dobila v trgovinah (ni bla sezona).
lp

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Breskve, marelice, ananas
22.5.2006 22:12:08   
tincci
Danes je probala ananas (Hipp), par dni nazaj breskev, marelice sem ji pa že v 5m enkrat skuhala. Stara 6.5m.

Lubenica je po moje ok, jagode in kivi pa naj ne bi do 1. leta.

(odgovor članu bajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Breskve, marelice, ananas
22.5.2006 22:16:33   
NRMM
Moja user posted image  je stara 5 mesecev in sva že poizkusili marelice ter breskve (tako v kompotu kot surove in je vse ok) in jih ima rada, danes sem ji pa dala kivi z banano. V knjigah piše, da se lahko kivi daje od 5 meseca dalje, kdo ima sedaj prav??user posted image  

Zaenkrat ni alergije nobene, bomo videli kako bo jutri.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Breskve, marelice, ananas
26.5.2006 21:35:07   
Talči
Mi smo kar hitro poskusili breskve, marelice že od 6 mes, vendar suhe (jih je cuzal), ananasa še ne, ker ima baje ful kislino, za jagode pa sem vprašala pediatrinjo, pa je rekla, da lahko poskusimo, vendar ga moramo opazovati, če ne bi bilo kakšne alergije.
Stari smo 9,5 mes in smo uvajati začeli pri 6 mes - do takrat smo se samo dojili.

_____________________________

9.8.2005 sem prvič dobila najlepše ime na svetu: MAMA. Tako me kliče Žiga.
31.3.2010 sem drugič dobila najlepše ime na svetu: MAMA. Tako me bo klicala LIna.

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Breskve, marelice, ananas
26.5.2006 21:55:50   
benika
Mi smo breskve in marelice jedli pri 4 mesecih, ananas in kivi pa pri 7. mesecih. Z jagodami bomo pa počakali do enega leta, saj so zelo alergene.Mu pa dajem jagodno skutko in jogurt.

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Breskve, marelice, ananas
28.5.2006 21:07:53   
novincek
LEP POZDRAV VSEM MAMICAM IN OČKOM. Moram vam povedati, da smo sadje kot npr. ananas probali že pri 5m, lubenica,melona pri 5.5m, breskve in jagode (domače) pa pri 6m.
Nimamo nobenih alergij tko da vam moramo zaupati našo izkušnjo.
Lep pozdrav

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?