|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Najem avtodoma?
26.5.2006 19:48:05   
Sibil_
Mika me potovanje z avtodomom-ima kdo kakšne izkušnje?In kakšne informacije?user posted image

Kje se ga lahko renta, koliko stane, kakšen link?In seveda kakšna izkušnja z avtodomom-se splača?Kje se da ustavljat?Kako je z kuhanjem, tušanjem itd. v avtodomu?user posted image

Hvaležna bom za vsako informacijo,LP,user posted image
Sibil
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Najem avtodoma?
26.5.2006 20:38:13   
KODA
Tukaj je nekaj,če te zanima?http://www.imperl.si/
Poglej si pod rubriko,najem avtodoma.

< Sporočilo je popravil KODA -- 26.5.2006 20:43:19 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Najem avtodoma?
27.5.2006 6:39:46   
Mojca20
Tudi mi razmišljamo o tem, vendar ga želimo najeti samo za 2 dni, da bi šli v Legoland s prijatelji. Mislim da je cena v sezoni nekje 27.000 sit na dan, vendar bomo v visoki sezoni težko dobili avtodom za 2 dni pa še omejene ima dnevne kilometre - kr neki:(

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Najem avtodoma?
29.5.2006 21:49:50   
TVN
Pojdi na najdi.si ali google in odtipkaj "najem avtodoma", pa boš dobila cel kup ponudnikov.

Avtodom je super varianta za potovanje, vendar je fino, da si vnaprej vsaj okvirno splaniraš pot in preveriš, kje se da ustavljati oz. parkirati. Alternativa pa je, da imaš dobro GPS navigacijo in greš pač kar na slepo ter se spotoma odločaš, kam in kako. Mi smo šli tako že nekajkrat.
Da greš povsem na pamet, pa odsvetujem - izguba časa in denarja.

_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Najem avtodoma?
30.5.2006 8:29:26   
viv_
Jaz sem imela rezerviranega enkrat lani maja, ampak nam je potem prišlo nekaj vmes...

Kar sem gledala in spraševala je bila najboljša ponudba pri podjetju http://www.gocamper.si. Kar se tiče spanja je odvisno od držav - nekje je dovoljen "free camping", kar pomeni, da lahko prespiš na parkiriščih ali bencinskih servisih, nekje imajo za to posebna parkirišča. Sicer pa je potrebno v kamp. Tuširaš in kuhaš lahko vse v avtodomu. Imaš rezervoar s čisto vodo in enega z odpadno vodo, ki ga polniš/prazniš na posebnih mestih v kampih.

Je pa to kar drag špas!

lp, viv

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Najem avtodoma?
30.5.2006 11:11:15   
Barbs
Ja, zelo  zelo drag špas - tako drag, da se vam bolj splača iti z avtom / kombijem in spati v privat sobah ali hostlih... preračunano, pa četudi moraš rentati kombi + plačati strošek nočitev, je še vedno ugodneje. Mi smo za italijanske Dolomite rentali kombi in spali privat. Super je bilo in definitivno ceneje.... ker ponekod ravno tako plačaš za nočitev z avtodomom - torej si dvakrat plačaš nastanitev....
Pri potovanju s kombijem oz. avtom moraš pazit, da zvečer do časa nehaš bluzit oktog in začneš iskati prenočišče. Ampak, to si prej splaniraš. Ker če greš na potovanje ne rabiš nekih jako finih postelj za čez noč... čez dan si pa itak na poti... večina evropskih držav ima odlično urejena počivališča in parkirišča, kjer so sanitarije opremljene z zelo urejenimi in čistimi tuš kabinami (ki so pod ključem) - ponavadi so čistejše kot tiste v avtokampih....skratka... mi smo si zdaj kupili kombija, ker nas je kar precej user posted image , tako, da ga nam ne bo treba rentati za na morje in naslednje leto, ko bomo spet ružili do Amsterdama in naprej...

Če imaš svoj avtodom je ena pesem... če ga pa moraš rentat je pa...user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izlet v pravljično deželo do najlepšega slapa
Vas zanima, kje najdete najlepši slap v Sloveniji, kjer se boste počutili, kot da ste zašli v domišljijsko deželo princa...
5 pomembne prednosti potovanja z družino
Družinska potovanja so odlična priložnost za krepitev družinskih odnosov, tako med zakonci, starši in otroki ter sorojen...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?