|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   porocni prstan - otekanje
29.5.2006 4:08:26   
LEJLA
tolk mi je tezko, ker ga moram dat dol, ker so mi zacele roke in prsti zatekat.

Kje ste ga nosile?  na drugem prstu, veriziciuser posted image al ste ga mele kr gor...no sej upam, da mi ga bo sploh uspelo dol dobit

< Sporočilo je popravil wahoo -- 29.5.2006 9:27:20 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: porocni prstan
29.5.2006 6:45:37   
Anonimen
Na verižici okrog vratu ga mam jaz, kadar se pojavijo take težave. Tako ne more noben rečt, da ga ne nosišuser posted image .

(odgovor članu LEJLA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: porocni prstan
29.5.2006 9:23:16   
A-N-J-A
Jaz sem ga imela ene 2 mes. kar v kopalniciuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: porocni prstan - otekanje
29.5.2006 9:44:11   
Jančika_
Taprvič mi ga ni bilo treba sneti, zdaj pa slabo kaže. Zaenkrat mi noge sicer zatekajo veliko bolj kot roke, a že razmišljam, da bom morala prstan sneti. Verižica ne pride v poštev, tako da če bo moral s prsta, bo romal v predal...saj samo za kakih 5 tednov.

(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: porocni prstan - otekanje
29.5.2006 9:54:59   
Eviii
jst sm se poročila lani junija. in že od avgusta naprej sm bla brez prstana. rodila sm pa na začetku marca. kr dolga doba. je bil pa prstan medtem spravljen v škatlici, žal. seveda sm ga takoj po porodu lahko dala nazaj gor in zdej sm spet poročena user posted image .

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: porocni prstan - otekanje
29.5.2006 12:19:45   
LUNA06
Jaz bi ga imela na verižici.
Pa hvala da si opozorila na to, mogoče se bova poročila pred user posted image , torej moramo kupit mal večjega.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: porocni prstan - otekanje
29.5.2006 12:21:53   
poliloni
Zadnjih nekaj dni pred porodom sem ga dala dol in ga imela spravljenega in komaj čakala, da ga dam spet gor, ker mi je bil full všečuser posted image ....
Sem ga pa res imela do zadnjega gor, dokler ni mož rekel, da ko pride iz službe, ga ne smem imeti več goruser posted image  - so mi roke res že tako zatekale, da je bilo groza in sem ga le s težavo spravila dol, pa še hudo mi  je bilo...

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: porocni prstan - otekanje
29.5.2006 14:06:29   
anckabancka
Jaz sem prstan lahko ves čas normalno nosila, rodila sem julija.

Če pa bi mi postal premajhen, bi ga dala na verižico.user posted image

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: porocni prstan - otekanje
29.5.2006 14:49:23   
viv_
Jaz sem tudi v 1. nosila prstan normalno. user posted image  Upam, da ga bom sedaj tudi, ker mi je ful všeč...

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: porocni prstan - otekanje
29.5.2006 17:57:10   
bori1
Odložila sem ga v 3. mesecuuser posted image . In od takrat pa do danes (37. teden) počiva na nočni omarici. Slaba vest? Pa ja! Sem vsaj sigurna, dami ne bo treba ga dol z mojih "hrenovk" rezat,...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Ga pa tudi jest na prstu že pogrešam. Sej bo, še malo,...

lp, Bori1

(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?