|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trebušni krči po krajši vadbi, hoji
12.7.2013 15:40:49   
mala zirafa
Živjo,

dr. sem omenila da imam po 10 min. hoje hude treb. krče , dobesedno se mi skrčijo najprej stranske mišice in potem ostal trebuh.Ni kaj dosti komentirala, niti mi ni pogledala mater. vratu, samo vprašala me je kje delam.scer sem na boliški zaradi drugih zadev.
Naj povem da že 3 minute sobnega kolesa mi to sproži.Če pa nadaljujem, pa traja dolgo da mi popusti.Je morda katera imela kaj podobnega?Res je zoprno, ker se počutim kot invalid, rada bi se več gibala, pa ne gre.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trebušni krči po krajši vadbi, hoji
12.7.2013 19:03:42   
Anonimen
Več magnezija in tekočine

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trebušni krči po krajši vadbi, hoji
13.7.2013 15:15:17   
astrid1
Koliko pa si noseča?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trebušni krči po krajši vadbi, hoji
14.7.2013 13:47:22   
mala zirafa
5 mes. in pol.Pojem veliko banan, trudim se pit čimveč vode.Baje se ni za hecat s temi krči.Predvčerajšnjem so me ponoči matrali kar eno uro, pa so potem minili.sem že skoraj mislila da bo treba v bolnico, pa na srečo ni blo hujšega.

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trebušni krči po krajši vadbi, hoji
15.7.2013 8:44:15   
Luckasmucka
Živjo,
To so po moje Braxton-Hicksovi ali lažni popadki. Načeloma niso nič nevarni, čisto normalen način, s katerim se maternica pripravlja na porod. Zadeva se umiri, če počivaš in piješ veliko magnezija (šumeče tablete). Lahko pa pričakuješ, da se bo do poroda samo še stopnjevalo. Bolj pogosti so po telesni aktivnosti, SO ipd.
Dokler so ti lažni popadki neboleči in se ne odpiraš, ni nobene nevarnosti.
So pa kar neprijetni, jaz sem jih imela v obeh N zelo zelo veliko, vedno pa so se začeli že pred 20. tednom. Sem se tolažila s tem, da bo maternica tako pripravljena, da bo šlo kar samo od sebe ven user posted image user posted image . No, sej v drugo je blo skor tko user posted image user posted image .
Lp,

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trebušni krči po krajši vadbi, hoji
21.7.2013 19:11:32   
Anonimen
Ocitno ti telo hoce nekaj povedat...kaj, si ze sama ugotovila.

(odgovor članu Luckasmucka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trebušni krči po krajši vadbi, hoji
22.7.2013 13:36:53   
mala zirafa
Danes ponoči med spanjem je blo res hudo.Pol ure sem imela hude bolečine, krče na desni strani trebuha, trebuh mi je otrdeval, nisem se mogla sploh obrnit na levo stran ali vstat iz postle.Vse skup je trajalo okoli pol ure.Krči so bili na intervale in trebuha se nisem smela niti dotaknit.
Zdej ob dveh kličem dežurnega, da me pogleda.Non stop čutim trebuh v pripravljenisti, kot da me hoče začet spet bolet on minimalnem naporu.
Ležim, počivam kokr se da.Upam da ni hudega.Pijem pa veliko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trebušni krči po krajši vadbi, hoji
22.7.2013 14:02:43   
Luckasmucka
Držim pesti zate.
user posted image user posted image

PS
Je blo mogoče po seksu? Ker je potem normalno.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trebušni krči po krajši vadbi, hoji
22.7.2013 19:24:04   
mala zirafa
Sem od dežurnega ginekologa.z malim je vse ok na srečo, ugotovil pa je da ko me pritisne na predel žolčnika, vidim zvezde od bolečin.Možno da gre za vnetje, ker je bolečina locirana pod desnim rebrom v trebuh.Še to se mi je manjkalo.Predpisal mi je buscopan tablete, lahko pa tudi kak apauin vzamem zvečer.
Kakorkoli ne želim vnašat preveč tega v telo, če bo pa treba, pač bom. Je katera od vas že imela kaj z žolčem?

(odgovor članu Luckasmucka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Kdaj so vaši otroci prespali celo noč?




pred 3. mesecem (34%)

med 3. in 6. mesecem (20%)

med 6. in 9. mesecem (12%)

med 9. in 12. mesecem (5%)

med 12. in 18. mesecem (11%)

po 18. mesecu (17%)


Število vseh glasov: 366

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!