|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noče piti mleka :(
4.6.2006 9:03:27   
barakuda
Kmalu bova stara 11m in user posted image  enostavno noče več piti mleka. Najprej je začel zavračati Aptamil, potem sva nekaj dni poskusila z navadnim mlekom, sedaj pa tudi tega noče user posted image  .  Enostavno noče več stekleničke, pa pika !!!!

Kaj naj mu sedaj dam za zajtrk in večerjo (prej je popil stekleničko z nekaj žlicami Linota) ?
Ali lahko npr. dam zjutraj gresolino, zvečer pa keksolino (oz. drugačne kombinacije), ampak zmotilo me je, ker na škatli piše, da ponudimo Linota 1x dnevno namesto mlečnega obroka user posted image

Koliko časa pa mora imeti mlečne zajtrke in večerje? No, saj za večerjo je fino da je mlečna, kaj pa zajtrk? Ali lahko je npr. kruh s kakšnim namazom, kosmiče, ....?

Koliko mleka sploh potrebuje toliko star user posted image ?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: noče piti mleka :(
4.6.2006 9:08:50   
Anonimen
Za količino mleka ne vem, se mi zdi, da sem nekje brala o pol litra, ampak nisem prepričana.
Kaj pa če bi poskusila s kakavom,   pa če noče stekleničke, bi mogoče pil po magičnem lončku?

(odgovor članu barakuda)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: noče piti mleka :(
4.6.2006 9:30:03   
SaaS
Moj sin je pri enem letu nehal piti mleko. Pravzaprav, ko sva se nehala dojiti, tudi drugače ni več hotel mleka. Zdaj je star leto in pol in popije mogoče 1 dcl na tri dni. Tudi kakav mu ne gre.
Se pa trudim, da poje veliko mlečnih izdelkov. Na srečo te stvari mara. Poje veliko jogurtov, skute, sir, smetana, kuham mu mlečni zdrob in riž ... tudi čokolino.
Mislim, da ni hudega, če na ta način dobi zadostno količino mleka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: noče piti mleka :(
4.6.2006 10:28:42   
fricka
Tudi moja je starejša od 1 leta in noče piti mleka. Mogoče včasih takoj zjutraj max 1 dcl. Zato pa ji vsako jutro in zvečer skuham gres, mlečni riž, polento z mlekom, proseno kašo z mlekom,... Sicer pa še vedno uporabljam adaptirano mleko Novolac 3, ki ima okus vanilije in je malo slajše (vendar brez dodanega sladkorja) in ga ima kar rada v hrani, seveda.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: noče piti mleka :(
4.6.2006 12:48:37   
babylove
Otrok bi moral do 1 leta starosti spiti vsaj 0,5l mleka dnevno ali pojesti ekvivalenco mlečnih izdelkov.
Kako ga do tega pripraviti, pa ne vem user posted image . Morda naredi zajtrk in večerjo mlečno (pšenični ali koruzni zdrob z mlekom, mlečni riž, zvezdice v mleku, kosmiči), pa za desert po kosilu jogurt ali skuta.

(odgovor članu barakuda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: noče piti mleka :(
4.6.2006 15:16:46   
Anonimen
Pol litra mleka dnevno.

Mala Mič ga je 2x na dan, zjutraj medolino, zvečer čokolino. Na medolinu piše, da ga ponudimo kot zamenjavo za en mlečni obrok.

Jaz to razumem, da je zamenjava za npr. en mlečen gres in ne, da se lahko je samo 1x dnevno.

(odgovor članu barakuda)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: noče piti mleka :(
4.6.2006 18:04:36   
lex
Tudi Aleks je med tistimi, ki ni maral mleka, vsaj ne katerega drugega razen mojega. Ko je mojega pri letu zmanjkalo sem mu preprosto naredila sladkan kakav in je tega začel piti, nato pa sem počasi zmanjševala sladkor in na koncu še kakav, sedaj zvečer pije mleko. Res je, da za večerjo ne mara kaj drugega kot čokolino, ki pa ga ne smem dat v stekleničko, ker pol tud mleka ne bo več pil, je ga pa na žličko.
Mogoče boš pa ti našla čist neko **** kombinacijo za svojega user posted image .

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: noče piti mleka :(
5.6.2006 9:49:38   
barakuda
Punce, hvala vam za odgovore user posted image

Mič, saj ravno to sem mislila, če lahko dam zjutraj npr. keksolino, zvečer pa gresolino. Nisem si pa znala razložit tisto zamenjavo za mlečni obrok. Se pravi da tako lahko delam user posted image  ker Linote pa vse obožuje.
Je pa res, da tudi čez dan poje precej mlečnega (jogurt, skutka, ....) tako da mislim, da kar nekako prideva do te količine mleka dnevno.

No, bomo že našli rešitev, samo fino je bilo k sem mu zjutraj in zvečer samo stekleničko dala, pa je bila stvar rešena , mali je bil pa sit user posted image .

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?