|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj storiti, da se sproži porod?
6.6.2006 14:10:58   
ElaM




Ojla,
mene pa zanima, če je katera naravno pospešila porod, kaj ste delale? Seksale, hodile po stopnicah,...user posted image user posted image , pa če je dejansko to kaj pomagalo?
Počasi bi že rada stisnila k sebi to našo user posted image , pa kar noče na dan. Smo pa v 38t.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj storiti, da se sproži porod?
6.6.2006 14:15:20   
TONČI.
O Irmy naj se ti nikamor ne mudi. Še jo boš lahko objemala. Ti raje uživaj. Ko se bo pa začelo, boš pa imela akcijo.
Srečno, upam da se bomo kje kdaj srečal z vozički.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj storiti, da se sproži porod?
6.6.2006 14:19:30   
žiža
OH, kar lepo počasi. Za vse je potreben določen čas in za rojstvo je potrebnih 40 tednov. Vse ob svojem času in z določenim namenom pravijo. Menda bo to kar držalo.
Jaz bi bila zelo vesela, da dočakam vseh 40 tednov.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj storiti, da se sproži porod?
6.6.2006 14:21:45   
Alisa
Pri sexu  lahko pride do tega da se sproži do poroda ker sperma vsebuje nekaj ne vem kaj, sam rajši počakaj da bo otroček pripravljen. SAj ga boš potem lahko stiskala tja do 20 leta al pa še dle odvisno kok časa se bo pustil po 20 letu.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj storiti, da se sproži porod?
6.6.2006 14:22:15   
Anonimen
Počakaj lepo do 40. tedna, majko milo ženska neučakana!!! Vsak nov dan v trebuhu je boljša popotnica za tvojega otroka.

Ko sem bila pa jaz noseča 39 6/7, sva pa seksala in čez par ur je bila Ana že zunaj user posted image

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj storiti, da se sproži porod?
6.6.2006 14:25:23   
Anonimen
Meni je dvakrat pomagalo user posted image , prvič sem šla rodit po seksu 24 ur, pri drugem otoku pa sva ob 23h user posted image  , potem sem se šla stoširat in ko sem se ulegla v posteljo je bil prvi popadek.

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj storiti, da se sproži porod?
6.6.2006 14:39:15   
ElaM




Ja, res sm neučakana, priznam.user posted image
Mi je pa babica, ki bo pri porodu rekla, da od 38t naprej je čisto vseeno kdaj rodiš, saj drugače ne bi spraševala takih zadev.user posted image
Pa še taka sem, kot kit, ki je nasedel, folk me sprašuje, če so dvojčki.user posted image




_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj storiti, da se sproži porod?
6.6.2006 14:52:14   
altati
Baje pomaga sexs, pa kozarec rdečega vina in vroča kopel.
Poskusi kombinacijo, mogoče pa uspe!

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj storiti, da se sproži porod?
6.6.2006 15:37:56   
piščanc
ponavadi user posted image  in vse kar je aktivno. ampak otrok se vedno sam odloči kdaj bo prišel na svet.



_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj storiti, da se sproži porod?
6.6.2006 15:40:43   
Minkaa
meni ni pomagalo nič razen čakanje

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj storiti, da se sproži porod?
6.6.2006 19:44:28   
Mala Vita
Meni tudi 12 dni po PDP ni pomagalo nič od naštetega...vse so morali umetno sprožitiuser posted image

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj storiti, da se sproži porod?
6.6.2006 19:49:09   
rija
Kaj je pri meni sprožilo porod?

Najprej sem cel dan po Gracu letala, potem pomagala mojemu pohištvo v avto zložit, potem šla na fajn domačo šunko, potem še fajn seksala in.....ob dveh sem bila v mlaki vode.....user posted image user posted image user posted image user posted image  te smo pa leteli ......

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj storiti, da se sproži porod?
6.6.2006 21:19:43   
beti 1
Jaz sem drugič rodila 13 dni pred rokom zagotovo po zaslugi user posted image , saj sva pred tem en mesec abstinirala zaradi lažnega preplaha ob podobni priliki.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj storiti, da se sproži porod?
7.6.2006 6:16:11   
zaljubljena23
Sex, vroča kopel, malinov čaj, hoja po stopnicah gor in dol, obešanje zaves, kaj od tega pa res pomaga pa boš morala sama ugotoviti. Ker nekaterim nekaj pomaga drugim drugo, nekaterim pa sploh nič

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?