|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obračanje ponoči
7.6.2006 9:46:40   
soncicaT
Mene zanima, kako kaj-kolikorat obračate ponoči dojenčke...recimo tisti ki prespijo celo noč in ga daste zvečer na bok spat...

Jaz našega probam vedno ko je prilika obrnit.

Je pa res da sedaj glavico že sam obrača, ampak obrne se še ne.

lp

< Sporočilo je popravil soncicaT -- 7.6.2006 9:54:33 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obračanje ponoči
7.6.2006 10:25:21   
Mojca P.
Nas spi od 1. tedna starosti na trebuscku in ze takrat je pac sam glavo obrnil (tudi z dudo v ustih, ce je treba), ce mu je tako pasalo. Na boku se pa sploh ne obnese vec, ker se mi obvezno prekucne na hrbet, pa se pase mu ne vec.
Tudi starejsi sin je od zacetka spal na trebuscku, predvsem zato, da lazje odvajata pline, ker je oba (beri Jaka se vedno) ful crvicilo.
Na tvojem mestu ga ponoci ne bi obracala, ce spi in mu tako ustreza...ga pac cez dan dajaj spat na drugi bok, da izenacis cas na eni in drugi strani.

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obračanje ponoči
7.6.2006 10:45:38   
benika
Benjamina med spanjem nismo nikoli obračali. Tvoj pikec je itak še tako majhen, da se verjetno ponoči zbuja. Ko ga ponoči nahraniš in položiš nazaj v posteljico, ga pač obrneš na drugo stran.

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obračanje ponoči
7.6.2006 12:30:58   
Katrin
Tudi jaz nisem nikoli obračala user posted image , če je spala. Sem pa poskušala vsakič, ko sem jo položila v posteljo, jo dati na drugi bok.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obračanje ponoči
7.6.2006 14:04:16   
KBM
Naša se pa obrača celo noč in jo zjutraj najdem čisto kontra kot jo dam zvečer spatuser posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: obračanje ponoči
7.6.2006 15:19:15   
tulip
Tudi naš se stalno obrača, ga ne premikam, razen ko se uleže na trebuh in ima glavo DIREKTNO v jogi obrnjeno..user posted image .Ne vem, kako diha. Takrat mu obrnem glavco vstran.

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: obračanje ponoči
7.6.2006 19:50:32   
tinkamiška
Moja Iza spi od rojstva na boku, drugače ji ne paše, seveda se med spanjem prevali na hrbet in včasih potem stoka tako dolgo, da je spet ne popravim na bok. Ponavadi spi na levem boku, ker ji na desnem enostavno ne paše. Jo poskusim ponoči po dojenju obrnit na desni bok in če se ne pritožujem jo pustim, drugače pa jo položim spet na desnega. Zakomplicirano ne?user posted image

No sej to delava na pol v spanjuuser posted image

LP,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: obračanje ponoči
7.6.2006 20:54:10   
Anonimen
Jaz sem Živo na parni datum dala spat na desni bok, neparni datum pa na levi in je problem obračanja bil rešen. Čez dan pa nisem komplicirala kaj dosti. Zdaj še vedno spi na boku, vendar zadnje dni zaspi na kolenih in z glavo zakopano v poušter.

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: obračanje ponoči
7.6.2006 22:16:00   
MajaPRO
IZVIRNO SPOROČILO: Bojana26

Zdaj še vedno spi na boku, vendar zadnje dni zaspi na kolenih in z glavo zakopano v poušter.

Tudi naš user posted image tako zaspi, čeprav ga jaz položim na bok. Očitno mu tako paše, malo se bojim zadušitve (s plenico, pouštra nima). A mislite, da pri skoraj 10-mesečnem user posted image ni več nevarnosti zadušitve (bi sam premaknil glavo, če bi težko dihal)?

SončicaT, jaz ga ponoči ne bi obračala, raje ga daj čez dan spat na drugo stran ali pa v vozičku (če ga tudi tam daješ na bok).


_____________________________

Otrok stane največ na tem svetu. Tvojo ljubezen. Tvoje življenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: obračanje ponoči
8.6.2006 1:03:51   
Bonnie_RR
Jaz sem mojega user posted image še do pred kratkim zvečer dala spat na en bok, proti jutru, ko je pojedel, na na drugega.
Zdaj pa ga dajem kar na hrbet, ker je itak vedno, kljub dajanju na bok, takoj pristal na hrbtu.

Ga pa zjutraj najdem v vseh možnih pozah... Enkrat sem se skoraj do solz nasmejala, ko sem ga našla spati počez z nogicami na rešetkah (v spalni vreči)...user posted image

LP


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu MajaPRO)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: obračanje ponoči
8.6.2006 10:36:57   
soncicaT
Maja..sej ponoči se še vedno zbudi tam okol 3,4h za dojenje in ga pač takrat obrnem..samo včasih pa tudi dlje potegne in takrat me malo zaskrbi, da ne bi bil preveč poležan na eni strani.

V vozičku ga pa itak skoz spremljam in na boku niti noče več bit-razen ko spi, zato ga mam kar na hrbtu in potem on sam prestavlja glavico levo in desno.

lp


(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: obračanje ponoči
8.6.2006 10:38:24   
soncicaT
bonnie.user posted image , to pa je mogla bit poza..zanimivo pa komaj 3 mesece star!user posted image

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?