|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrtanje po nosu
10.6.2006 23:47:50   
rozi81
Kako naj moji skoraj eno leto stari punčki dopovem da naj to ne dela?
Skos ima prst v nosu, če ga nima tam ga ma pa v ušesu. Ali e to normalno ker če po pravici povem nisem nikoli zasledila tako majhne otroke da bi si kar naprej vrtal po nosu?user posted image

Hvala

Lp S

_____________________________

Najlepši dan mojega življenja 26.06.2005!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vrtanje po nosu
11.6.2006 0:42:56   
ona
Nekje sem slišala,da so znanstveniki ugotovili,da je celo zdravo,če si otrok vrta po nosu in potem še ta šmrkelj pojeuser posted image .Da je v temu suhemu šmrklju ful protiteles,ki otroka ščitijo pred raznimi okužbamiuser posted image
Ja,ne se smejat,tako so meni rekli!user posted image
Ne vem pa ,koliko je v temu resniceuser posted image

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vrtanje po nosu
11.6.2006 10:11:11   
Anonimen
Po mojem tvoja punčka prehiteva v razvojuuser posted image , glede na to, da je to eno od vprašanj na vprašalnišpku na sistematskem pregledu pri treh letih.
Malo heca, ampak gotovo ni čisto nič hudega. Jo pač malo opozarjaj, pa ne preveč.

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vrtanje po nosu
11.6.2006 10:31:34   
nejcko
Naš je star 4,5 let in mu je vrtanje po nosu eden izmed najljubših hobijevuser posted image . Zdaj se je od njega tega nalezla še tamala (2 leti)user posted image . Bolj kot opozarjam, v večji užitek jima je. Enkrat, upam, ju bo že minilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vrtanje po nosu
11.6.2006 12:53:06   
dory
Maj ravno tako rad pobrska malo po nosu...in ko ga opomnim,kaj pocenja pravi...muka issseeem nooo...poskusam trenutno mal ignorirat zadevo, saj,ce ga prevec opozarajam, zanalasc tisci prste notr user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vrtanje po nosu
11.6.2006 14:46:36   
muki1
Bljak, mojahčerka ( dve leti ) tudi to dela. Zadnji mesec morda, je odkrila to blazno hecno zadevo. Prst ima nonstop v nosu. Potem včasih zmagoslavno prinese ven svoj zaklad in reče: ,,Izvolite kakeca. " user posted image
Jo opozarjam, pa ji razlagam, kak je to grdo, bob v steno. Sploh me ne šljivi. Enkrat sem jo klofnila po prstkih, ko si je ravno vrtala, takrat se je še pokrampala po nosku z nohtom, da ji je malo tekla kri. Se je režala kot butec user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vrtanje po nosu
11.6.2006 20:35:14   
lelaval
Če je moj user posted image  sina to videl delat, ga je vprašal, če mu svoj šmrkelj posodi - da je večji. user posted image  Ga je samo 2x vprašal, ponudit pa ni rabil, ker se mu je zdelo bljek. user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vrtanje po nosu
11.6.2006 20:40:39   
Anonimen
HEHE pr ns si pa vsi vrtamo po nosi. ma ka čmo če se nam skos tatrede mačke nabirajo pa valda te moti če maš trde mačke v nosu

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vrtanje po nosu
11.6.2006 22:04:03   
viv_
Naša tamala tudi to počne...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vrtanje po nosu
12.6.2006 9:17:17   
Anonimen
Aha,tudi naš je zadnjič s prstom našel pot do nosne odprtine.No sicer bi imel tri leta.No našel jo je,ker ga je "muca"motila.Vendar,ko je"muco" zagledal na prstu,je začel bruhat,tako,da nič več brskanja po nosu,ampak vedno teka za komu od nas,če ima težavo z "muco",češ naj jo kakšen od nas spravi ven,on že ne bouser posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vrtanje po nosu
13.6.2006 10:59:35   
BarbaraE
Hehe, neva. Sem se nasmejala user posted image  in se seveda spomnila na nečaka. On še sedaj ne prenese šmrkljev pa "mišk" iz nosa in bo star 7 let. Bog ne daj, da bi kihnil in bi mu kakšen šmrkelj priletel ven. BLJAK. Mu gre kar na bruhanje. Na zadnje ga je naša princeska skoraj spravila v bruhanje. Si tudi rada vrta po nosku - sploh odkar ga je odkrila in je pri enem od teh podvigov privlekla na dan "miško", pardon bil je že kr ornk "zeleni zmaj" in je nečaka kar odneslo iz sobe. Seveda so ga spremljali glasovi in držanje za usta. Haha, moj možek tudi tega ne prenese. On hčerkici še noska ne more spucat, ker ga je groza kaj bo ven prišlo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vrtanje po nosu
14.6.2006 12:39:31   
Anonimen
Mi smo se pa zadnjič peljali v avtu, nakar mi mala nekaj da v roko in reče "na mami".
Pa pogledam pa pravim "ja kje si pa to dobila?"

V NOSU!!!

(odgovor članu BarbaraE)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vrtanje po nosu
14.6.2006 12:50:34   
san
user posted image user posted image user posted image
zdej ste me pa spravle v smehlp, s

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vrtanje po nosu
14.6.2006 13:05:03   
darjatimci
Sem tudi jaz hotela napisat podobno kot Splišni,da je to na sistematskem na polah. Naš je imel pa razvado grizenje nohtkov in ravno psihologinja na sistematskem nam je rekla,da bo to prešlo in da je največja napaka ker starši otroke opominjamo,da tega ne smejo početi, takrat ko to počnejo jim je treba pozornost preusmeriti nekam drugam. In povem vam,da se res obnese,naš triletnik jih je nehal gristi.Nos je pa tudi pravo odkritje, najbolj hecni so ko ti ven privlečejo smrkelj in rečejo,lej ga mačkauser posted image user posted image

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?