|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BUZZ Quinny - stabilnost
26.4.2006 9:34:36   
melodija
Zdravo, lastnice BUZZov!
Sem tik pred odločitivijo (oziroma, sem že odločena), pa me zanima le še naslednje:
- ali se z Buzzom da rolati ali te mala kolesca spredaj povzročajo težave?
- ali je dovolj stabilen, glede na to, da je majhen?
- koliko je star vaš otrok in ga še vedno lahko vozite v športnem delu - vprašanje zaradi tega, ker izgleda športni del malo majhen, ne?

Hvala za prijaznost in veliko sončnih sprehodov z Buzzom!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BUZZ Quinny - stabilnost
26.4.2006 12:08:55   
Majabo
Zdravo!

Buzza sem kupila v Zagrebu, saj jih takrat pri nas se niso imeli. Bil mi je tako vsec, da sem spregledala kar nekaj pomankljivosti...ce bi se enkrat kupovala vozicek, se zanj nebi odlocila.
Ne razumi me narobe, vozicek je luskan, lahek, krasno se zlaga.
Jaz sem pogresala kosaro, kot jo imajo drugi vozicki, buzz ima torbo, ki pa se ob vsakem zlaganju dotakne tal, torej je ta crna torba konstatno umazana, zadnjic sem v neki garazi dobila gor celo cigumi, fuj. Kar nekaj problemov smo imeli naprimer tudi pri pritrjevanju marelica za sonce, ogrodje buzza ni okroglo, svojih marelic pa ne delajo.....vendar so vse to le malenkosti, najbolj me je motilo, da sem ob nakupu spregledala, da se sportni del dejansko ne poleze, to nas je oviralo ko je imel mali 4-mesece, saj je kosaro prerastel, sedel pa se ni...v sportni voz naj bi sel z 6-mi meseci.......
sedaj, za enoletnika, je voz cisto ok

je pa naklon tak kot pac ze verjetno ves, sedalo je vedno v crki L in z nagibom nagnes vse ne samo hrbtni del, tako tudi ko lezi, je se vedno....L

kar se kolesckov tice
veliko se sprehajam po gozdnih poteh
velikokrat ga moram nagniti da ga peljem samo po zadnjih dveh,saj so sprednja mala kolesca zelo storasta in za tak teren neuporabna
po cesti pa gre jasno super

no ja  :-) upam da te nisem spravila v slabo voljo
povedala sem ti samo svoje mnenje

LP
T.

(odgovor članu melodija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BUZZ Quinny - stabilnost
26.4.2006 12:25:45   
melodija
Hvala, Majabo!
Nisi me spravila v slabo voljo, ker je še sreča dovolj časa za odločitev...čeprav sem že mislila, da je to to....user posted image

Hvala!

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BUZZ Quinny - stabilnost
26.4.2006 13:13:51   
Majabo
ce so ti vsec trokolesniki ima tudi chicco letos novega, izgleda prav dobo user posted image  

fajn izberi!

(odgovor članu melodija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BUZZ Quinny - stabilnost
26.4.2006 13:47:43   
melodija
Spet se ti moram zahvalit, ga nisem še videla. Zgleda odlično, le ročaja oz.sedeža ne moreš obračati v obe smeri. To ti pride zelo prav? To obračanje ali ne?

Lp!

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BUZZ Quinny - stabilnost
26.4.2006 14:17:18   
Majabo
ma kaj pa vem, jaz sem svojega obracala, enkrat sem drugic tja, ce pa nebi imela te moznosti ga pa pac nebi, ne vem ce bi to pogresala
zdaj ga imam obrnjenega samo se stran od sebe, ker mu je tako bolj zanimivo

odvisno verjetno kdaj ga das v sportni voz....na zacetku sem ga jaz kar raje gledala kaj pocne :-)

(odgovor članu melodija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: BUZZ Quinny - stabilnost
27.4.2006 16:18:56   
copka77




Res ima buzz kakšno pomanjkljivost kot verjetno vsak voziček. Nam ugaja, L naklon otročka ne moti, senčnik paše gor od bebe conforta, sprednje kolo je pa na travi in neravni podlagi resnično štorasto. Za take podlage pa itak perfektno funkcionira le bugaboo (ga pri nes ne moreš kupiti). Če misliš z buzzom v gozd (korenine), po nasutem drobnem pesku in po travi (travniki na vasi) ga odsvetujem. Sicer pa je bolj za pohvalit kot za grajat.Jaz bi ga vsekakor še enkrat kupila, saj mi je od vseh pri nas probanih mercedes med vozički...še vedno in kljub vsemu...
glede rolanja pa mislim da ni problem, itak rolaš po asvaltu!



(odgovor članu melodija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: BUZZ Quinny - stabilnost
30.4.2006 23:25:32   
kofetek2010
naša je stara 4,5 meseca in lahko čist komot sedi oz. leži (saj se dovolj poleže) v Buzzu in bo še nekaj časa, saj je fajn širok in visok, tudi rolala sem se že z njo in gre super, dokupiš lahko senčnik (original Quinny adapter & bebe confort senčnik) in nakupovalno košaro za pod voziček (oboje imajo v Baby centru)

user posted image

user posted image

(odgovor članu melodija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
10.5.2006 23:26:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: BUZZ Quinny - stabilnost
11.5.2006 11:46:55   
Tarisa
copka77,
žal tudi bugaboo na neravnih podlagah ni nič bolj okreten kot buzz. In to neglede na to ali greš naprej z malimi ali velikimi kolesi. Imam froga, pa ga ravno zato skoraj ne uporabljam. Od mojih 6-ih vozičkov, ki sem jih doslej imela, je ravno bugaboo najbolj neroden za vozit.
Lp.

(odgovor članu copka77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: BUZZ Quinny - stabilnost
10.6.2006 17:31:31   
MALINČICA
Če še ni prepozno, bom tudi jaz povedala svoje izkušnje glede buzz-a.
V našem vrtcu so jasli dobile oz. je šla vzgojiteljica sama poiskat voziček za tamale, pa je izbrala buzza, ker ji je bil najokretnejši od vseh in lahko vodljiv. Spregledala je, da se ne da poležt, čeprav so naši jaslični od enega leta dalje, tako, da že lahko normalno sedijo, vendar včasih, ko gredo ven, pa kateri zaspi in potem ga meče na eno in drugo stran tako v sedečem položaju, so prav bogi.
Pa še to, kar se mi zdi bistveno pri teh vozičkih. Sem enkrat nadomeščala bolniško v jaslih in sem najmlajšo deklico dala na voziček (buzz), jo pripela in sem se samo obrnila stran od nje, da sem vzela njene čeveljčke, da bi jo obula, pa se je mala z vozičkom prevrnila na hrbet. Ne vem kako ji je to uspelo, vem pa, da je nihče od zadaj ni mogel potegnit nazaj, ker ni bilo nikogar zraven, voziček pa s hrbtom obrnjen k steni. Samo počilo je, ko sem pogledala, pa mala ležala na hrbtu. In sem si takrat rekla, da tega vozička, pa sigurno ne bi imela.
Se mi zdi ful nestabilen.
Jaz sem jo pustila za tri sekunde samo, kaj paa, če otroka pstiš samega za dalj časa, da misliš, da je zaspal, pa greš npr. v hišo po vodo ali kaj podobnega...

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Tarisa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: BUZZ Quinny - stabilnost
15.6.2006 10:36:30   
kofetek2010
MALINČICA - BUZZ se da poležat! In včeraj sem preverjala še tvojo trditev, da se voziček prekucne na hrbet... pa mi ga ni uspelo user posted image  user posted image user posted image  

Po drugi strani pa močno dvomim, da bi šla vzgojiteljica kupit enega izmed dražjih vozičkov?! user posted image user posted image user posted image   A s svojim denarjem ga je kupila? user posted image

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: BUZZ Quinny - stabilnost
15.6.2006 13:33:14   
MALINČICA
Ja, sem zamenjala z ZAPP-om, sem tudi jaz bila včeraj v trgovini, pa sem pol videla, da sem se zmotila, tako da za ZAPP-a user posted image user posted image user posted image
Je pa BUZZ tisti, ki ni stabilen, vse, kar sem napisala za BUZZ-a, premeščan na ZAPP-a!
Tako, da ne bo zamer!

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: BUZZ Quinny - stabilnost
15.6.2006 13:35:29   
MALINČICA
Aja, pa glede vozička, ZAPP je cenejši, okoli 40.000 se mi zdi, tako da jo je ravnateljica poslala, naj si sama izbere, kakšne vozičke rabi v jaslih. Ni pa cena primerljiva z BUZZ-om, valda, se ti je čudno zdelo. Tudi naša ravnateljica po moje ne bi bila za to, da se kupi tako drg voziček.

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: BUZZ Quinny - stabilnost
16.6.2006 22:41:48   
SanjaS
Tarisa,

zanima me katerega od vozičkov bi pa izbrala ?


Lep pozdrav,

SanjaS



(odgovor članu Tarisa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?