|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   na morje -kaj vsebuje vaša 'lekarna'
15.6.2006 11:36:32   
sanasan
poleg zdravila za zniževanje temperature, kakšnih kapljic, obližev....
kaj še?
aja, kateri spray priporočate za rane? (mislim tistega, ki naredi nekakšno folijo...)
hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: na morje -kaj vsebuje vaša 'lekarna'
15.6.2006 11:46:36   
muki1
Za otroka: sredstvo proti vročini( svečke, Calpol), merilec temperature, proti pikom ponavadi Synapen,proti opeklinam ribjo mast, pa kakšen flajšterček in povoj, ščipalec za nohte, škarjice in obvezno pinceta ali igla, za morebitno odstranitev ježkovih bodic user posted image
Za mene in moža: Lekadol, Rupurut, Ranital, Aclovir( brez tega ne grem nikamor, to je mazilo za herpes, ki ga tako rada dobim user posted image ), pa Linex - to je proti driski, za vse tri. Zdaj ko sem noseča bom še Spasmex vzela.
Pa obvezno mednarodno zdravniško izkaznico.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: na morje -kaj vsebuje vaša 'lekarna'
15.6.2006 12:55:56   
Anonimen
JAz obvezno vzamem še fiziološko raztopino in Operil za otroke ter Ventolin sirup + sprej in inhalator. Za zbijanje vročine pa Naprosyn.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: na morje -kaj vsebuje vaša 'lekarna'
15.6.2006 13:11:05   
viv_
Mi imamo pa:
Bivacin sprej (za rane)
Calpol za zbijanje vročine
Lekadol
obliži

That's it!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: na morje -kaj vsebuje vaša 'lekarna'
15.6.2006 13:57:15   
NIN@
Ja jaz tud zmeri celo malo lekarno zraven nesem! Imam prav tak mali kovček notri pa najdeš: panadolbaby, svečke, fizološko rastopino, maz.materina dušica, mazilo za rane+buške(just), slezov sirup, calgel, vitaminski sirup endovital, krema za sončenje in gel po sončenju...joj pa še bi se kakšna malenkost našla....user posted image

nin@

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: na morje -kaj vsebuje vaša 'lekarna'
15.6.2006 15:36:11   
Jančika_
Lani sem spraševala podobno in dobila med drugim nasvet, ki se mi je zdel precej trapast - da naj vzamem sterilno iglo (od injekcije) za morebitne ježeve bodice. Itak nisem vzela skoraj ničesar (svečke za malega in Naprosyn zame; saj imajo na dopustu tudi lekarne, ne), v končni fazi pa je mož fasal ježa in bi nam tista igla še kako prav prišlauser posted image .

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: na morje -kaj vsebuje vaša 'lekarna'
15.6.2006 15:53:18   
Pilar
Persen za moje živce....user posted image
Ne resno: calpol, svečke, kremo proti opeklinam in še kakšen obliž...in to je to.

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: na morje -kaj vsebuje vaša 'lekarna'
15.6.2006 16:47:42   
skuštrana
Bolj ko berem tele vaše sezname, bolj se zdim sama sebi čudna..Jaz pa ne vzamem nič, saj lahko vse kupiš, lekarn je pa ja vsepovsod dovolj (razen če ne greš res kam bogu za hrbtom). No, ja vzamem kakšen paracetamol za zbijanje vročine in to je to user posted image
Jančika, za ježa je pa najbolš paradajz...Ga daš zvečer na bodice in jih potegne ven!user posted image user posted image

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: na morje -kaj vsebuje vaša 'lekarna'
15.6.2006 16:56:14   
Primoza
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=944598

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?