|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kriza po porodu
28.7.2006 20:38:56   
Anonimen
Najbrž se je o taki situaciji že velekokrat pisalo. Vendar jaz potrebujem le malo tolažbe. Imamo sinka starega dobra 2 meseca, pa se mi zdi, da se je že od nosečnosti dalje vse obrnilo na glavo. Tu mislim na najin odnos s parterjem. Problem pa je seks. Ga ni. V nosečnosti se je on odaljil od mene, češ da zdaj bom mama, pa da me spoštuje na nek način, bla, bla... skratka s trebuhom ga nisem privlačila. Zdaj ko sem rodila pa se stvar nadaljuje. Seksala sva le 2x, pa še 1. je bilo bolj tako. Jaz imam željo (če že nisem čisto izčrpana, namreč sem cel dan sama do večera z user posted image  ,ker on dela cel dan). Verjamem, da je kdaj utrujen tudi on. Samo na živce mi gre, da mi razlaga kako ne mara kondomov, pa da se mu zdi da mu je libido upadel zaradi teblet, ki jih jemlje (res piše med stranskimi učinki). Skratka, imava se rada to se vidi, vendar me to skrbi. Upam, da bo minilo to obdobje. Rada bi da bi me videl kot žensko in ne samo kot mamo.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kriza po porodu
28.7.2006 20:54:54   
Minkaa
Pogovorita se. Ti povej svoje želje in on svoje. Jaz tudi še več kot leto po porodu nisem taka kot prej (verjetno ne bom nikoli) ampak se je navadil da je malce več za prijet kot je bilo prej 

_____________________________

Srečna družina

www.bambino.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kriza po porodu
28.7.2006 21:01:09   
muki1
2 meseca po porodu, pa dvakrat, ni tak slaba statistika.
6 tednov po porodu je itak še čišča, jaz takrat sploh ne bo mogla seksati, ne vem, tiste krvavitve...bljak.
Pa še en lep čas po porodu tudi feeling ni bil isti, je bilo še vse hmmm, nekam nategnjeno, tak da dvakrat v dveh tednih v bistvu, ni tak slabo. Saj bosta spet, ne se sekirat.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kriza po porodu
29.7.2006 0:18:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Najbrž se je o taki situaciji že velekokrat pisalo. Vendar jaz potrebujem le malo tolažbe. Imamo sinka starega dobra 2 meseca, pa se mi zdi, da se je že od nosečnosti dalje vse obrnilo na glavo. Tu mislim na najin odnos s parterjem. Problem pa je seks. Ga ni. V nosečnosti se je on odaljil od mene, češ da zdaj bom mama, pa da me spoštuje na nek način, bla, bla... skratka s trebuhom ga nisem privlačila. Zdaj ko sem rodila pa se stvar nadaljuje. Seksala sva le 2x, pa še 1. je bilo bolj tako. Jaz imam željo (če že nisem čisto izčrpana, namreč sem cel dan sama do večera z user posted image  ,ker on dela cel dan). Verjamem, da je kdaj utrujen tudi on. Samo na živce mi gre, da mi razlaga kako ne mara kondomov, pa da se mu zdi da mu je libido upadel zaradi teblet, ki jih jemlje (res piše med stranskimi učinki). Skratka, imava se rada to se vidi, vendar me to skrbi. Upam, da bo minilo to obdobje. Rada bi da bi me videl kot žensko in ne samo kot mamo.



anonimna se pridružujemuser posted image user posted image
sam men je to že kriza, sm bla navajena da svauser posted image  vsak drug dan, no ok včasih tud cel tedn ne k se nobenmu ni dal, sam smo pol nadoknadl... ej ampak z nosečnostjo se je začel use spreminjat, k se je začeu pa trebušček poznat je blo vedno mn postelne aerobikeuser posted image ...
HEEEELP...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kriza po porodu
31.7.2006 14:23:45   
BarbaraO
Midva sicer nisva (več) med tako rednimi sexači, vendar tudi meni 2 meseca po porodu še ni bilo pretirano do sexa. Spodaj me je vse vezalo (ker sem bila šivana), s prsmi se ni mogel kaj prida igrati, ker je mleko teklo... Skratka, nisem bila niti malo pripravljena na 'aerobiko'. V začetku tudi vse skupaj ni bilo nič kaj prida, kasneje se je pa nekako uredilo samo od sebe. Je pa res, da obstajajo moški, ki jim ženska mogoče po porodu nekaj časa ni pretirano privlačna (še posebno, če so sami bolj športne postave in malo zblojenega duha). Vsekakor upam, da se bo tudi tvoj unesel. Ti kar vrtaj, zakaj ni za stvar. Sčasoma se bo že odprl.

_____________________________

Če imaš 3 sončke, dan ni nikoli oblačen :-)))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kriza po porodu
2.8.2006 6:41:55   
Anonimen
no, da te potolažim. je kar nekaj let od poroda pa je samo kakih enkrat na mesec. pa se imava zelo rada. tko pač je pa ne morem pomagat. ne morem pa verjeti da tudi ženske izkušate kaj je to pomanjkanje.....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?