|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ni mleka!!
23.6.2006 13:19:36   
chips
V sredo sem vam napisala da moram nehati nujno dojiti zaradi infuzije in tramal-a.
No in tisti dan me je tako grozno bolelouser posted image ,mleka je bilo full velik ampak še več ga je bilo pa v levi dojki da je bila trda kot kamen.Sem si šla stiskat ven mleko na roke ampak bolj sem stiskala manj je teklo ven.Potem sem pa šla v lekarno in si kupila črpalko in si stisnala levo dojko ,mislim da je bilo 50ml. In je bilo spet vse po starem ,z desno pa sma se podojile ponoči.Včeraj se pa nisma nič dojile celi dan sem imela čisto >ohlapne< dojke ,sem si mislila zvečer it sčrpati mleko pa sem črpala  enih 5 min. pa so pritekle samo 2 največ 3 kapljice!!user posted image
A je možno da ni več mleka???user posted image


_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ni mleka!!
23.6.2006 13:25:25   
Anonimen
kaj je Tramal?

(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ni mleka!!
23.6.2006 13:27:33   
Udb
albina - ful močan narkotik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ni mleka!!
23.6.2006 13:29:12   
Anonimen
Možno je.

Dejstvo pa je tudi, da nobena črpalka ne more izčrpati toliko mleka kot ga lahko dojenček.

A si bila zadnje dni "pod stresom", napeta, nervozna, utrujena zaradi tvoje bolezni? Tudi to je lahko vzrok, da mleka zmanjka.


(odgovor članu chips)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ni mleka!!
23.6.2006 13:30:42   
Anonimen
Aha, udb. Mimogre, lušna si bila na koru user posted image

Aja, kot razumem itak moraš dojiti, zanima te le, ali je možno, da je mleko iz enega do drugega dneva presahnilo? Možno je, možno ga je pa tudi nazaj vzpostaviti, če bi ti otrok zdaj intenzivno vlekel ves dan. Ampak če moraš nehat, je to najlepši scenarij, kar si ga lahko želiš.

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ni mleka!!
23.6.2006 13:32:03   
Udb
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Aha, udb. Mimogre, lušna si bila na koru user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ni mleka!!
23.6.2006 13:34:22   
Anonimen
Kar je res, je res. Sem gledala prenos cele maše, pa pravi moj čez ene tričetrt ure, ko je pogruntal kaj gledam: Mater, pa to ni res. Cel svet fuzbal gleda, mi pa to škofijo user posted image

Sori, čips, malo sem ti popackala temo, ampak odogvorila sem ti pa tudi. user posted image

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ni mleka!!
23.6.2006 13:41:37   
Udb
Ja, chips, se opravičujeva - obe!user posted image

Albina - sem mislila, da  to ne bo nihče gledal, pol sem pa tolk komentarjev dobila, da sem videla, da je bila kar gledana zadeva!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ni mleka!!
23.6.2006 13:46:27   
Seven*
Chips. Kako to, da si morala dobiti Tranal? Ce nisem prevec firbcna..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ni mleka!!
23.6.2006 13:52:19   
chips
UDB-V novembru imam operacijo žolčnih kamnov in sem imela v nedeljo napad ki ni spustil vse do srede pa ni pomagalo nič druga kot da sem šla v bolninico.

_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ni mleka!!
23.6.2006 14:01:31   
Seven*
Aha.. Boga.. :( Ja, to pa menda ful boli in ti drugega kot tramal verjetno niso mogli dat. Pozdravi se!

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ni mleka!!
23.6.2006 14:53:04   
beti 1
Ko ne boš več na Tramalu tamalo čimvečkrat pristavljaj. Če pa boš še nekaj dni pa pojdi do svojega zdravnika po syntocinon sprej (sprošča mleko iz dojk) in si črpaj, ko je tamala zraven tebe, pa predstavljaj si, kako se ona doji, ali kaj podobnega. Pa črpati si moraš večkrat na dan (probaj takrat ko sta se ponavadi dojile), ker so samo prazne dojke stimulacija za nastajanje mleka. Lahko da Tramal zmanjša nastajanje mleka. 
Glede na to, da je mala stara že 7 mesecev ne bo nič hudega tudi če ti ne uspe in ostaneš brez mleka. Zato se s tem ne obremenjuj preveč.
Držim pesti, da se čimprej rešiš teh težav.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?