|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   točnost gastacijske starosti
26.6.2006 13:40:28   
_andreja_
na slikah od UZ vam ultrazvok sam določi, kateri dan naj bi zanosile;
piše npr. G:A:21w 5d +/-11d
in me zanima koliko so vam gin. ta dan uganili, ker pravijo da večina ve kateri dan v tednu naj bi zanosile(kajti jaz ne vem in bi rada vedela)??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: točnost gastacijske starosti
26.6.2006 14:06:58   
darjatimci
Veš,ne vem kaj bi ti rekla glede zanesljivosti,mogoče samo to, da sem imela kar redne mesečne cikluse.Vse moje tri otroke pa sem rodila z najmanj eno tedensko zamudo glede na termin PD.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: točnost gastacijske starosti
26.6.2006 19:54:18   
bucka01
Glede na moje izkušnje ti lahko povem da mi je pri prvem otroku G dal kar točen datum 5.5.sem imela rok vendar je rekel da je možno da bo tudi 6.5. in res je bilo potem 6.5. sedaj pri drugemu bomo pa še videli koliko je zadel.

< Sporočilo je popravil bucka01 -- 26.6.2006 19:55:13 >

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: točnost gastacijske starosti
26.6.2006 22:39:01   
soncek&luna
meni je cist zadel.... rodila sem tocno na rok, ceprav nisem bila ravno prepricana kdaj sem zanosila

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu bucka01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: točnost gastacijske starosti
28.6.2006 12:15:35   
_andreja_
ej punce hvala vam za odgovore,....čeprav še vedno nevem točno ampak vseeno HVALA user posted image  

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: točnost gastacijske starosti
3.7.2006 14:10:23   
petraz
Pri meni pa niso točno zadeli datuma zanositve...user posted image

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: točnost gastacijske starosti
3.7.2006 16:12:37   
lysa
Jaz imam dve slikici UZ, na eni mi piše G.A. 9 tednov in 5 dni, na drugi pa 12 tednov in 4 dni. Ko sem tedne odštevala od datuma opravljenega UZ, sem prišla do prvega dne zadnje menstruacije. Torej, v mojem primeru mi UZ ni nameril datuma oploditve. Sem pa imela en UZ pri 5 tednih in 5 dneh, kjer se je videlo, da je embrio (ali kako se že reče pikici, ko je tako majhna) občutno mlajši - torej, sem imela ovulacijo kasneje kot je "normalno", kar se je tudi ujemalo z mojimi izračuni. Kljub temu pa je sedaj moj piškotek večji od povprečja in se šteje kot da je prišlo do oploditve takrat kot pri večini žensk - mislim, da se šteje 14 dni po 1. dnevu menstruacije. V mojem primeru ta datum sploh ni bil mogoč, ker sem imela nezaščiten spolni odnos nekaj dni kasneje. Sama sem tako ugotovila, da bi težko prišla do tiste "prave" starosti mojega piškotka, če ne bi vedela, kdaj sem imela nezaščiten spolni odnos.

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: točnost gastacijske starosti
4.7.2006 10:31:14   
Anonimen
Pri men je bilo to zelo netočno. Če štejem nazaj pride zanositev na drugi dan menstruacije, kar ni možno tako da se je to zgodilo dosti kasneje, user posted image je imela namreč 14 dni zamude, so sprožili porod, potem pa babica reče ooo ta pa še ni bila čisto pripravljena , še ni čisto zrela.  user posted image  Uglavnem vrjetno ne bom nikol zvedela kdaj je nastala najina user posted image . Zgleda pa da je bila na UZ dosti velika, in razvita da je zgledala toliko stara, čeprav ni bila. Ni mi jasno kaj se je zgodil.

(odgovor članu lysa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?