|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PREHOD iz Apt.1 na Apt.2
26.6.2006 12:24:36   
tinkatonka
Lepo pozdravljene!

Mi smo stari danes 4 mesece in 3 dni in bom počasi začela z uvajanjem Aptamila 2. In sicer tako, da bom prvi dan dala en obrok APt.2, drugi dan 2 obroka in tako naprej dokler vseh obrokov ne bova zamenjala na Aptamil2. A je to pravilno uvajanje???

Zanima me tudi, če pride do kakih sprememb pri prehodu na nadaljevalno mleko? Ali otrok mogoče več spi, je mleko bolj hranilno? Ali se blato kaj spremeni? Ker smo imeli kar dolgo časa krčke, me zanima če se krčki lahko zaradi manj prilagojenega mleka pojavijo nazaj???

Hvala vsem za odgovore.

Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
26.6.2006 13:14:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PREHOD iz Apt.1 na Apt.2
26.6.2006 13:19:04   
Anonimen
Mi tudi nismo nič postopoma uvajali. Ko sem porabila  aptamil 1 sem ji kar začela dajati 2. Nismo imeli nobenih problemov, edino čas med obroki se je podaljšal. Prej je jedla na  3ure, potem pa z Aptamilom 2 je pa začela jesti na 4 ure.

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PREHOD iz Apt.1 na Apt.2
26.6.2006 21:21:25   
Anonimen
JAz tudi nisem nič postopoma uvajalauser posted image . Sem kar zamenjala. PA tudi, če sem zamenjala z drugim mlekom, sem enostavno zamenjala. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PREHOD iz Apt.1 na Apt.2
26.6.2006 21:25:01   
Anonimen
Mi smo šli tudi direkt.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PREHOD iz Apt.1 na Apt.2
26.6.2006 21:25:41   
rija
Prehod na novo mleko je pravilen tak, kot si ga opisala.

Vendar pa ni hudega, če to narediš naenkrat. Malce sem študirala razliko med enko in dvojko, pa sem ugotovila, da je razlike v stotinkah miligramov, pa zajemalka za dvojko je za ca.25 procentov večja od tiste pri enki....user posted image  tako, da mislim, da bi enako vozila, če bi dajala enko, samo veliko zajemalko....poglej na sestavine, pa boš videla, da so razlike res zanemarljive, vsaj pri milumilu....se mi zdi že skoraj rahel nateg.....

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PREHOD iz Apt.1 na Apt.2
26.6.2006 21:55:47   
Bonnie_RR
Jaz imam tudi dobre 4 mesece starega user posted image in je tudi na Aptamilu1.
Zanima pa me, v čem je sploh fora teh prehodov med številkami in če je prehod sploh potreben? Kakšna je bila sploh sprememba pri vaših malčkih?

Jaz mu še zdaj dajem enko, jo ful fajn prenaša in sploh ne vem, če bi prehajala na dvojko...


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PREHOD iz Apt.1 na Apt.2
4.7.2006 8:51:04   
cuma
Moja user posted image  ima 7 mesecev in je še vedno na Aptamilu1.  Pri 4,5 mesecev smo začeli uvajati GH (le kako žličko sadja, zelenjave), potem postopoma vedno več kašice...zato nismo nič prehajali na 2. Se lepo redi in raste, tako da..bo naslednje mleko najbrž kar navadno alpsko 3,2.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?