|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ena malenkost za 1. rojstni dan
13.7.2006 8:53:46   
Anonimen
Kaj naj kupim malčku za 1. rojstni dan? Pa eno malenkost bi, ker kaj večjega slučajno ne bi bilo primerno nosit.
Sem že čisto pozabila, kaj zanima toliko stare otroke. Ropotuljice najbrž ne več, a ne?user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ena malenkost za 1. rojstni dan
13.7.2006 8:54:49   
Anonimen
mojo so samo knjige :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ena malenkost za 1. rojstni dan
13.7.2006 8:55:33   
April
Kakšno knjigico ali komplet grabljice, lopatka in kanglica za igranje v peskovniku ali ob vodi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ena malenkost za 1. rojstni dan
13.7.2006 8:57:43   
Anonimen
Recimo kakšna knjigica - od Učil so take luštne, reče se jim ZVEDAVČEK. Ali pa PRVE PODOBE, te so tud fine. Če je fant, pol mu lahko prineseš kakšen tovornjak. Ali pa kakšno žogico.
Boh ne dej kupovat kaj za oblečt user posted image  Ne vem, jaz kar pikasta ratam, če moj otrok za darilo dobi kej za oblečt user posted image  Ne vem, zakaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ena malenkost za 1. rojstni dan
13.7.2006 9:03:49   
Maxica
Kaj pa kakšne lego kocke Duplo?

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ena malenkost za 1. rojstni dan
13.7.2006 10:00:12   
soncece24
Če je fantek kakšnega plastičnega tovornjaka z vrvico, da ga bo lahko za seboj vlekel, ko bo shodil. Sem opazla, da so vsi otroci okoli mene, ko so shodili strašno radi stvari za sabo vlekli. Od prijateljice mali je imel celo take račke od fisher prica, ki so tak lušno gagale, ko jih je vlekel. Sem jih vidla v šparu, so okoli 5jurjev.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ena malenkost za 1. rojstni dan
13.7.2006 12:12:10   
viv_
Zdaj je poletni čas, imaš tudi milijon raznih napihljivih zadev za v vodo - kakšen luškan čolniček ali bazenček. To vedno prav pride user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ena malenkost za 1. rojstni dan
13.7.2006 12:14:43   
Anonimen
Sem že dobila. V Baby centru en plastičen tovornjak z lopatko in grabljicami in modelčki za potičke. Prav fletno. Pa za sestrico - 2 leti in pol - en pocukran trak za v glavo. Ker  je rada lepa, je pa bolj taka kot en fantek.
Saj res, a vi kupite tudi za ta drugega, če sta dva, pa ima eden roj. dan? Meni se drugi kar smili potem, če nič ne dobi. Še Tiborju sem čokolado kupila ... da ne bo revež brez vsega.user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ena malenkost za 1. rojstni dan
13.7.2006 12:19:40   
al1*
Jaz tudi vedno kupim kakšno malenkost za bratca ali sestrico od slavljenca. Tudi ko imata RD moja dva ponavadi tadrugi dobi kakšno malenkost.

_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
Naravno in sočutno odvajanje od plenic
Pri odvajanju od plenic ne gre toliko za to, kdaj so otroci razvojno pripravljeni biti brez plenic, ampak bolj za to, kd...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?