|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Maxi cosi cabrio - se splača?
9.7.2006 12:37:56   
Anonimen
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=156983

Do 15.7. je tale akcija v Baby centru, lupinica je 30.000, od tega 5.000 bon, torej je kao 25.000.

Ker je bo kmalu konec, me zanima, če se tole res splača, ker nimam pojma, kok je drugače tale lupinica.

Pa še nekaj me zanima, kok je velika, oz. do katerega meseca so lahko malčki v njej?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Maxi cosi cabrio - se splača?
9.7.2006 12:47:46   
Anonimen
Na soncek.si so ze skoz 26.990 sit. http://www.soncek.si/shop/page/group/grp/1197/MAXI_COSI/-/

Lupinica je do 13kg, potem je pa odvisno od velikosti dojencka. Jaz sem npr. imela pri enem letu 9500g, nekateri imajo po 12kg itd.


< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 9.7.2006 12:48:52 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Maxi cosi cabrio - se splača?
9.7.2006 14:14:15   
mia-2
Za cene ti res ne vem povedati, ker smo jo kupili lani in je bila 33.000 v BC pa še 5% popust dajo na gotovino.Mi smo jo uporabljali do 7 meseca, ker je že pri 5 samostojno sedel in ni bilo več variante da bi on ležal v lupinici-mu je bla pa še dost velika.Zdej je star 14 mesecev(10, 5kg)  pa bi se še kr spravil not sam ma noge predolge in mu čez bingljajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Maxi cosi cabrio - se splača?
9.7.2006 15:11:43   
natasar
Mi smo jo kupili, ko je prvo lupinico pri 4 mesecih prerasla.Maxi Cosi Cabrio je ena izmed največjih lupinic, naša je tudi še pri 1 letu notri-vendar le kratke relacije za vožnjo po mestu.Tudi jaz sem zanjo dala 30.000 pred pol leta. Edini problem je bil-seveda rešljiv, ko sem lupinico nameščala v avto-stari model Clio, smo mogli prednji sedež čisto naprej postaviti, saj je lupinica res velika.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Maxi cosi cabrio - se splača?
9.7.2006 15:27:08   
Udb
Se splača! Super kvaliteta, varna. Naš se je dobro počutil v njej, čeprav smo jo uporabljali samo do 5 meseca - potem je bil pa predolg.user posted image

(odgovor članu natasar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Maxi cosi cabrio - se splača?
9.7.2006 15:33:41   
ajdaN
Cena kej preveč ugodna ravno ni, ampak nekje tam-tam so. Razen če ne boš zasledila kakšne hude akcije.

Drugač ima pa naš pol leta, dobrih 9kg pa cca. 75cm pa še paše notr. Pa je med večjimiuser posted image . Pa pred septembrom ga tudi ne bom dajala v avtosedež. Tako da bo lupinica v uporabi 8-9 mesecev.

Se pa to lupinico definitivno splača vzet, ker je med večjimi in ena najbolj varnih. Samo ni pa nujno da takoj zdaj. Ker vidim da imaš še nekej časa pred sabouser posted image , si lahko še privoščiš mal počakat, če jo bojo imel še kaj v akciji. Za to ceno jo boš pa še zmerej lahko dobila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Maxi cosi cabrio - se splača?
9.7.2006 15:40:57   
Pupica
se splača.
Mi2 sva za Tio mela Romerjevo ampak je bolj globoka in ozka. Za pozimi je fajn ker otročka ne zebe.
Zdej za polet sva pa raje maxi cosijevo nabavila je bolj plitka in široka da mu ni tolk vroče.pa strehco maš skoz zraven(je fina zaščita pred soncem.pri romerjevi je pa strehca prevečč robustna tko da je bila pri nas več doma  kot pa tam kjer bi jo potrebovaliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Maxi cosi cabrio - se splača?
12.7.2006 17:34:09   
shooo
se splaca!!!!!poglej ocene avto sedezev!!!!

_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Maxi cosi cabrio - se splača?
22.7.2006 13:00:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: shooo

se splaca!!!!!poglej ocene avto sedezev!!!!


To vem, mislila sem samo glede cene. Zdej bom kr na kakšno akcijo počakala.

(odgovor članu shooo)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Maxi cosi cabrio - se splača?
24.7.2006 10:08:34   
pravljica
lani spomladi je bila v BC akcija za 25.000 sit, če se to ponavlja, ne vem...kakorkoli, mi smo bili zelo zadovoljni, rabili smo jo 7 mesecev in pri 11. je še tu in tam tudi prišla prav, če sva izkoristila prevoz koga drugega, ki v avtu ni imel sedeža...problem je bil samo ta, da je moral biti v njej obrnjen nazaj, velikost in teža je bila še ok

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?