|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nizek pritisk
24.10.2010 17:37:17   
sabi
pozdravljene!
zanima me, ako je pritiskom v nosečnosti, sem v 28 tednu in imam danes, pa že včeraj zelo nizek pritisk 100/110-50/60 vem da je boljši nizek kot pa visok sam me vseeno skrbi ali je lahko kaj narobe s plodom ali ne?
hvala za vaša mnenja
lp. Sabina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nizek pritisk
24.10.2010 18:47:03   
ledenaa
IZVIRNO SPOROČILO: sabi

kaj narobe s plodom ali ne?



Ne

(odgovor članu sabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nizek pritisk
24.10.2010 18:50:23   
seven7
Jaz imam 100/65 pristisk, me je še sestra pogledala, če sem še živa user posted image Zdaj pijem 1 turško kavo na dan brez vsega in se tudi bolje počutim.
Nič se ne sekiraj. Bolje tak kot previsok.


_____________________________

22.09.2007 je prijokala sončica Kaja
17.03.2011 pričakujemo novega sončka :)

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nizek pritisk
24.10.2010 18:58:17   
Urshy78
jaz sem ga  imela skoraj celo nosečnost pri pregledih okoli 90/60, enkrat celo 85/55.
se mi je pa proti koncu nosečnosti povišal, nazadnje, v 37. tednu sem ga imela 120/70, tako da ne skrbi.
spij kakšno kavo, če pa je ne piješ pa čaj z mlekom, meni je tako priporočila G.


_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu seven7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nizek pritisk
25.10.2010 12:55:21   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: Urshy78

jaz sem ga  imela skoraj celo nosečnost pri pregledih okoli 90/60, enkrat celo 85/55.
se mi je pa proti koncu nosečnosti povišal, nazadnje, v 37. tednu sem ga imela 120/70, tako da ne skrbi.
spij kakšno kavo, če pa je ne piješ pa čaj z mlekom, meni je tako priporočila G.



Skoraj isto je bilo pri meni user posted image
Na prvem pregledu je bil 90/50...me je vprašala, če je vse vredu z mano user posted image
Najvišjega sem imela proti koncu, 120/70, drugače pa je povprečje bilo 105/60.

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nizek pritisk
25.10.2010 13:13:17   
maca81
Tudi jaz imam nizek pritisk, konstantno. Doma nekje 95/60, pri zdravniku največ 105/65. Počutim se v redu, spijem kakšno kavico pa je. Drugače sem pa itak navajena, ker imam že celo življenje tako, ne samo v nosečnosti.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nizek pritisk
25.10.2010 14:52:23   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

IZVIRNO SPOROČILO: Urshy78

jaz sem ga  imela skoraj celo nosečnost pri pregledih okoli 90/60, enkrat celo 85/55.
se mi je pa proti koncu nosečnosti povišal, nazadnje, v 37. tednu sem ga imela 120/70, tako da ne skrbi.
spij kakšno kavo, če pa je ne piješ pa čaj z mlekom, meni je tako priporočila G.



Skoraj isto je bilo pri meni user posted image
Na prvem pregledu je bil 90/50...me je vprašala, če je vse vredu z mano user posted image
Najvišjega sem imela proti koncu, 120/70, drugače pa je povprečje bilo 105/60.


Enako. Kave pa nisem pila, noben G ali zdravnik ni nikoli nobene panike zganjal, in zato niti sama nisem pomislila, na kaj slabega.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nizek pritisk
25.10.2010 17:37:42   
anju
pri Pušenjaku sem prebrala, da je nizek pritisk znak dobro potekajoče nosečnosti. sem bila pač malo bolj na off kljub jutranji kavi. meni so namreč po kavi poleti namerili 90/55. ko se je shladilo mi je bilo že malo bolj za živet:)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nizek pritisk
26.10.2010 8:36:57   
Nefretiti
Tudi jaz imam običajno nizek pritisk, v prvi nosečnosti sem imela proti koncu 140/90 in ni nobenemu padlo na pamet, da je to zame visok pritisk. Na koncu pa je bil tudi to eden od znakov preeklampsije.

Sedaj sem zopet noseča in če ne spijem kave sem tako  cotasta, da lahko cel dan samo nepremično ležim. V bisvu brez kave pri meni ne gre.

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nizek pritisk
26.10.2010 11:32:28   
severnica77
Jaz sem danes ravnokar s pregleda in imam pritisk 95/60.
Mi je sestra rekla, da sem kar samo za v posteljo.

Tak pritisk imam skozi, tudi sedaj na koncu nosečnosti pa ni nikoli nihče komentiral, da bi bilo kaj narobe.
Me samo vprašajo, če sem zaspana in če se mi vrti, da naj pijem dosti tekočine .... in to je to.

Tako, da ziher ni razloga za skrb.

(odgovor članu Nefretiti)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nizek pritisk
2.1.2011 13:27:06   
avgust09
hej punce...tud jaz imam nizek pritisk in vrtoglavice user posted image no so pa vsaj slabosti mimo user posted image nimamo kaj nosečnost pač prinese veliko stranskih učinkov.

ste me pa kr potolažile, da to ni nič nevarnega za user posted image . v prvi nosečnosti teh težav nisem imela tako da nisem vedla zdaj kaj je lahko to pomeni. Sem pa 11t user posted image

Bom pa vseeno omenila tole pri G na naslednjem pregledu

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nizek pritisk
2.1.2011 20:03:21   
natasarobi
Sama sem imela (pre)visok pritisk, vendar sem brala pri Pušenjaku, da je nizek pritisk znak dobrega delovanja posteljice. Običajno pri nizkem pritisku tudi ni nobenega zdravila, če je ekstremno nizek iščejo vzrok (krvavitve,...). Priporočajo kavo, malo večjo telesno aktivnost, malo več soli,..

(odgovor članu avgust09)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?