|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čevlji - kje
22.7.2006 7:26:09   
PBJ
Kje kupujete čevlje za vaše otroke? Moj je star 12 mesecev in mu bom kupila prve čevlje - do sedaj je bil bosuser posted image . V Cicibanu imajo kao najboljše, a še tudi kje drugje??

lp

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čevlji - kje
22.7.2006 8:22:12   
trinca
Chicco. Mehki, udobni, lepi, trenutno pa še znižani.

Lp

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čevlji - kje
22.7.2006 8:50:18   
Tadeja
V glavnem se držimo kar Cicibana. Izmed vse te velike ponudbe raznih proizvajalcev, še vedno izberem njih - stvar zaupanja v kvaliteto.

Ko je bila stara cca 1leto sem ji v Massu kupila ene luškane čeveljčke od Fisher Price-a in potem doma ugotovila, da je na enem čeveljčku opetnica, nižja za dober centimeter od drugega user posted image .  Prvič: čevlji niso bili ravno poceni in drugič: kdo mi je povrnil potne stroške, ko sem jih šla zamenjat, saj imam tja in nazaj cca 100km (do LJ in nazaj) - nobeden, saj veš, sam jih nosiš: kaj pa niste prej pogledali????
No kakorkoli že - jaz sem za Ciciban user posted image

_____________________________

Bila sem topel veter svetlozelenih poljan
in kot žrebe brez vajeti ujeto v sončen dan.
(Saša Vegri)

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čevlji - kje
22.7.2006 8:56:38   
pinkiponki
Ciciban so tut men všeč, samo kaj ko je vse takoj 10t in več, zato njihovih še nobenih nimamo (pa je Taja stara 21m), kupujemo jih pa različno od Nike-a, pa v teh manjših trgovinicah, Kara Medvode, Markič Tržič, Elegance Domžale in Janez Kokrica in do sedaj sem bila še vedno čisto zadovoljna, razen ene smo kupili v jellotu pa se za en drek - oprosti izrazu.



_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu Tadeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čevlji - kje
22.7.2006 8:58:01   
pinkiponki
Aja pa še to, enkrat sva šli k fizioterapevtki na kontrolo v enih škornčkih, ki pač niso bli cicibanovi in sm jo vprašala, če so res samo Cicibanovi čevlji dobri za tako nogico, pa je rekla, da to sploh ni tko.

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čevlji - kje
22.7.2006 8:59:13   
Maxica
Čeveljčke ima ene Cicibanove, sicer pa nosi več ali manj samo supergice Nike.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čevlji - kje
22.7.2006 9:05:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pinkiponki

Aja pa še to, enkrat sva šli k fizioterapevtki na kontrolo v enih škornčkih, ki pač niso bli cicibanovi in sm jo vprašala, če so res samo Cicibanovi čevlji dobri za tako nogico, pa je rekla, da to sploh ni tko.


Meni oziroma mojemu možu je tudi pediatrinja tako zatrdila.

Dobri čevlji, vsaj večina, se mi zdi, da so od Fisher Prica. Tudi cvenovno so ugodni. Čevelj mora predvsem biti mehek in lahek.

(odgovor članu pinkiponki)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čevlji - kje
22.7.2006 10:38:57   
Meceno
Jaz imam isti problem, mi smo Tari kupili adidasove mehke tenicice v Avstriji in dejansko v njih hodi kakor da je bosa, sedaj pa jih je že tako znucala...( spodnji del je iz več plasti bombaža user posted image  oblečenega z lanom na katerega je nalepljena resasta guma, sam copatek je iz usnja, notri je zopet bombaz, ki je nacofan, spodaj pa vložek ki je res kvaliteten )

Ampak teh teniskov več ni, jaz bi ji kar ene štiri različne številke kupila, ma kaj 10 takšnih različnih, ker jo vidim da jo nič ne moti med hojo tudi po štirih ne, še sama ko jih vidi kar skače od sreče,....ampak baje dobijo nove, samo vprašanje če za kaj večje nogice ( delajo za št. 17 do 20 ) Ima pa ene sandalčke sicer odprte spredajuser posted image , tu pa kar joče, smo jih kupili v Okaidi, imela je tudi ene vojaške tenicice od Okaide pa tudi niso bile švoh.

Jaz sem se odločila da bo poleti bosa, ( kamni jo nič ne motijo ), za jeseni pa nekaj kar ne bo premočilo, samo se bojim da so to čevlji ki so štorasti in bo otrok padal user posted image


Bo treba izkati

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čevlji - kje
22.7.2006 11:26:50   
MH0
...Jaz sem se odločila da bo poleti bosa, ( kamni jo nič ne motijo ), ...

Malo preveč posplošeno. Po asfaltu ne more bosa hoditi, na travi pa znajo čebele ponagajati.

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čevlji - kje
22.7.2006 11:29:22   
KIRA
naše so doma bose, za čevlje je prevroče. mičken jih pika v podplatke, ampak to je čist dobro. ne bosta imeli platfusa. obuvamo se sam, ko gremo v mesto, da v kaj ne stopi.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MH0)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čevlji - kje
22.7.2006 13:19:42   
PBJ
Saj moj je doma zunaj in notri tudi bos. Počasi pa bomo rabili kakšne čevlje, ko bo poletja konecuser posted image

Hvala in lp

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čevlji - kje
22.7.2006 14:42:01   
Anonimen
Prve v Bambiju v Splitu. Še vedno trajajo. V razvojni je rekla, da so v redu.
Za naslednje pa še ne vem.

(odgovor članu PBJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čevlji - kje
22.7.2006 22:15:10   
bobek05
P. mi samo v Cicibanu. Smo mu jih 1x kupli od NIke (teniske) pa so revčku obupno nogice not švicale, v cicibanovih pa nikoli...

Hvalijo pa tudi od Fisher Price.


_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Čevlji - kje
24.7.2006 9:01:42   
NIN@
Naš BOr nosi vse zato ker jaz ne komplicira in če mi je kaj všeč mu kupim sam da mu je prav. Čevljev ne kupujem če ni on zraven. Imava pa par firm in vam povem da pri hoji in samem nošenju še nisem opazila razlike ( ciciran-za prve korake, nike sandale in šp.copate, champion-sandale, fisher price- sandale, mass, adidas-čevlje, alpina-čevelj....) Čez kakšen teden bom naredila rasprodajo si lahko na albumo pogledate, če vam bo kaj všeč!


lp
nin@

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?