|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   potovanje z letalom
30.7.2006 12:55:55   
lucia
Oktobra želimo na dopust na kanarske otoke, moja punčka bo stara 7 mesecev. Zanima me kaj in kako na letalu z dojenčkom?? Kakšni praktični nasveti??user posted image

Hvala..

Aja še to, let traja nekje med 5 in 6 ur.

_____________________________


http://www.soncek-lucia.blogspot.com/

http://www.ringaraja.net/forum/albumZaseben.asp?v=moji&galleryId=1&asortType=3&apage=1&s=16644_3__1
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: potovanje z letalom
30.7.2006 14:01:24   
Tejči
Midva sma prvič šla s tamalo na letalo, ko je bila stara 4 mesece (v Bruselj). Sedela je malo pri meni, malo pri atiju..večina leta pa je prespala. Potem smo šli v Tunizijo, ko je bila stara 10. mes., kjer je vsa pot (do letališča, let, do hotela) trajala cca. 7 ur in ni bilo nobenih težav. Ko je bila zaspana, je zaspala (sede na avtobusu, leže na meni,..). Najboljše priporočilo: čim manj kompliciraj in bo vse OK! Poskrbi samo, da boš imela vedno dovolj pijače, pa hrano in njeno najljubšo igračko. Ostalo so samo brezvezne skrbi.

Lepo potujte in maksimalno uživajteuser posted image

(odgovor članu lucia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: potovanje z letalom
30.7.2006 16:31:41   
kati*
mi smo potovali z letalom pri 8m, a le 2 uri. Upoštevaj, da nima svojega sedeža, ker je INFANT. Sicer pa, če ni gužve na letalu, lahko zaprosiš za prazen sedež (nam so dali 3 skupaj). Če pa prideš dovolj zgodaj, pa lahko zaprosiš za sprednje sedeže, kjer imajo v nekaterih večjih letalih posebne posteljice ali pa mal več prostora za noge. Imej pijačo, dudiko če jo ima in med vzletom je najbolje, da kaj duda, se doji ali pije, ker jo lahko matra pristisk. Pa nekaj igračk je fino imet. Upotevaj tudi, da je letalo klimatizirano in v tej vročini glih ne more bit enako oblečena, kot bo zunaj.

Sicer pa je naša izkušnja taka - bolj ko je treslo zaradi turbulence bolj je spal user posted image

_____________________________

lp, K

(odgovor članu lucia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: potovanje z letalom
30.7.2006 20:45:28   
tinica
Mi smo letos šli z 21 mesecev starim otrokom v Tunizijo, naš mali je full užival saj je čisto nor na letala. Ko smo šli tja smo imeli tri sedeže in je bilo super, ko smo šli pa nazaj kljub temu, da smo prosili če je možno da pač zraven nas ne bi sedel nobeden zaradi otroka, pač naše želje ni upošteval kljub temu da je bilo veliko sedežev prostih na letalu in je bila pot za mene kar mučna, saj sem morala celo pot sedeti na robu sedeža, da je naš Tin lahko saj malo spal. Med sedeži je pa tako malo prostora, da če je kakšna oseba bolj velika že težko sedi in če imaš na krilu še enega otroka je pač malo nerodno, ampak smo preživeli. No takšno je bilo naše letalo ni nujno, da so vsa taka. Pa če je možno prosi za sedeže čisto spredaj ali pa tam kjer je zasilni izhod.

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu lucia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: potovanje z letalom
30.7.2006 21:29:29   
Anonimen
Dovolj tekočine za tebe, če dojiš in za otroka (na letalu je potrebno več piti).
Voziček lahko oddaš šele pred vstopom v letalo; tam te lahko tudi počaka, ko izstopiš.
Večina otrok na letalu ne joka; ali vsaj nehajo jokati, ko se letalo začne premikati.
Več igračk za dojenčka, ki mu jih daješ eno po eno.

Pa čim manj kompliciranja.
Vzemi pot z letalom kot del dopustnške avanture. Običajno so tudi stevardese z dojenčki zelo prijazne user posted image

(odgovor članu lucia)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?