|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   previjalna ERIK
2.8.2006 9:32:34   
Anonimen
user posted image

za vse, ki kupujete previjalne imam zgornjo previjalno, ki je bila kuljena preko spleta www.pikapolonica.com/shop (otroška oprema, previjalne mize, previjalna miza ERIK natur) moram pa povedati da je zelo velika in p raktična, tko da če imate dovolj prostora si jo nabavite, ker vam nebo žal. Pa še cenovno je zelo zelo ugodna, glede na to vrsto mize kakšne cene imajo drugi proizvajalci. (28.990 sit) jaz sem jo naročila v petek ali v četrtek nevem več točno in sem jo dobila že v torek, tko da s pikapolonico nisem imela nobenih problemou.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: previjalna ERIK
2.8.2006 9:37:08   
lexl
Tudi jaz imam to previjalno mizo prav tako kupljeno v Pikapolonici in lahko rečem da se super obnese.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: previjalna ERIK
5.8.2006 12:18:05   
Anonimen
Kaj pa  PREVIJALNA MIZA DOLLY-BUKEV?

Meni je ta zelo všeč, ker rabim predale user posted image . Jo ima katera, pa še ugodna je.

(odgovor članu lexl)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: previjalna ERIK
5.8.2006 20:48:05   
Anonimen
Sem si jih ogledala danes v Pikapolonici in mi je ta Erik prevelika. Sem kar Dolly naročila .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: previjalna ERIK
5.8.2006 21:22:40   
_andreja_
meni pa druge tako mejhne delujejo, sej nazačetku so ok sam potem k pa dojenček zraste.... in sem tudi ERIK previjalno naročila upam da bo tud v živo na praksi ok.

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: previjalna ERIK
11.8.2006 19:50:28   
Vilma
Ravno včeraj sem našla na spletni strani to previjalno in sem kr zagreta zanjo, predvsem zato, ker je velika.
Prav vesela sem, da sem vidla odprto to temo user posted image  
Sej pikapolonica ima tudi prodajalno v LJ in se jo da pred naročilom pogledat?

(odgovor članu lexl)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: previjalna ERIK
11.8.2006 20:00:29   
eva1
Mi jo tudi imamo in sem ful zadovoljna z njo!

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: previjalna ERIK
11.8.2006 22:23:24   
_andreja_
nevem al se da al ne pogledat, jaz sm jo kar naročila, če maš dovolj prostora ti sigurno nebo žal, da jo boš kupila, jaz je siger še ne uporabljam, sam mi je full ok ker je površina ravno dovolj velika, in tudi malce večji otroci gredo lahko pomojem gor, ko jo pa pač ne potrebuješ več pa zadnji del samo odstraniš pa je...

< Sporočilo je popravil _andreja_ -- 11.8.2006 22:24:02 >


_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: previjalna ERIK
11.8.2006 22:25:54   
_andreja_
edino kar mi ni ok so tile šraufi ob straneh, to pa lahko rečeš svojemu dragemu pa bo v trgovini dobil pokrivalca user posted image zanje al kako se že reče....

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?