|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TEŽAVE
17.9.2006 20:34:43   
ALEKSA13
Pozdravljene,
ta forum me je zelo pritegnil, zato sem se še sama včlanila. Ker imam tudi jaz takšne težave, kot nekatere izmed vas, bi bila zelo vesela kakšenega nasveta, ali če ima katera podobne izkušnje. Že nekaj mesecev poskušam zanositi, pa ne gre...No, lani aprila sem oz. test mi je pokazal, da sem noseča, nakar sem začela krvaveti. Šla sem v bolnico, kjer se nosečnost sploh še ni videla (bilo je še prehitro), ker pa mi je noseč.hormon začel padati (ni bila normalna nosečnost), so mi naredili najprej laparoskopijo, nato pa še "čiščenje". Na lapar. so ugotovili, da je z mano vse ok (najprej so mislili, da gre za izvenmaternično noseč.).  Čudno pa se mi zdi, da od takrat napej, ko sem bila na lapar. in "čiščenju"(abraziji), sploh nimam več normalne menstruacije, takšno, kot sem imela prej. Zdaj imam kratke, šibke, izcedek pa sploh večinoma ni kri, ampak tak temno rjav. Sprašujem se, ali je to mogoče vzrok mojih težav pri zanositvi....
Se slišimo".... lep pozdrav.
Aleksa.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: TEŽAVE
18.9.2006 9:20:14   
Zofy
Mislim, da je najboljše, da težave poveš svojemu G., ker je res to lahko znak, da ne pride do ovulacije. In če ni ovulacije pol seveda ne more priti do zanositve. Lahko pa za začetek sama poskusiš in si začneš meriti bazalno temperaturo in si kupiš ovul test v lekarni, da boš tako sama vidla ali do vulacije pride ali ne.

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: TEŽAVE
18.9.2006 15:51:20   
ALEKSA13
Zofy, tudi sama sem že pomislila na to, da mogoče ne pride do ovulacije, ker imam tako čudne . Bomo videli, kaj bo ta mesec, če ne si pa res kupim te ovulacijske teste v lekarni, da vidimo na čem smo. Upamo na najboljše.....user posted image
Lp.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: TEŽAVE
18.9.2006 22:28:58   
Zofy
Če si jih boš kupila jih definitivno kupi v lekarni, ker so najcenejši - vzemi paket za 5 testov, ki stane med 3000 in 3500 sit. Lahko pa jih kupiš preko spleta: http://www.accuratepregnancytests.com/, ker so ful cenejši (ampak res ful!) Shuka jih je naročila - poglej njen post: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1095397

Jaz tudi želim, da testov sploh ne boš rabila, saj boš kmalu srečka user posted image user posted image

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: TEŽAVE
19.9.2006 7:28:42   
tejčika9
ALEKSA IMAM ZELO PODOBNE TEŽAVE KOT TI. PO ČIŠČENJU MATERNICE PRED 5-IMI LETI IMAM MENSTRO ZELO ŠVOH DVA DNI POL PA SAM RJAV TOK. SEM SI S TESTI ZA OVULACIJO MERLA TRI MESCE IN DOGNALA DA OVULACIJE MAM. V PETEK SEM IMELA LAPAROSKOPIJO PA NAŠLI NISO NIČ TKO DA NA MOJE UPRAŠANJE ZAKAJ NE ZANOSIM TRI LETA JE DR. V BOLNICI SAMO SKOMIGNIL Z RAMENI. LEPO NEuser posted image   NO HOČEM TI POVEDAT SAMO TO DA JEST OVULACIJO MAM PA IMAM RES ŠVOH MENSTRE. PROBAJ S TESTI PA OPAZUJ TETKO ČE JE KŠN MESEC BOLJ MOČNA ITD

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: TEŽAVE
19.9.2006 8:57:08   
Zofy
Sem se še nekaj spomnila. Lahko porbaš tudi s pitjem čaje Krvomočnica oz. Smrdjička (jaz sem ga kupila na tržnici v Lj). Naj bi odebelil sluznico in posledično je pol menstruacija močnejša. Naj pa bi tudi pomagal tistim, ki imajo težave z zanostivijo, saj se jajčece zaradi odebeljene sluznice lažje ugnezdi.
Razen krvomočnice pa priporočajo tudi maco, vendar se je v Sloveniji ne dobi. Na forumu sem zasledila, da jo imajo v DMu na Hrvaškem, pa v lekarnah v Italiji, drugače pa se jo da naročiti tudi preko neta.

(odgovor članu tejčika9)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: TEŽAVE
19.9.2006 21:24:23   
ALEKSA13
Zofy, hvala za vse te nasvete, jih bom upoštevala. Ta mesec še počakam, potem pa si bom res v lekarni kupila ov.teste. Zanimivo, prej si sploh nisem mislila, da lahko imaš z zanositvijo take težave, še posebej če gledam moje kolegice, ki so vse zanosile že kar prvi ali drugi mesec....Pravijo, da je menda veliko na "psihi"-psihični bazi, bolj kot si nervozen zaradi tega, slabša je možnost zanositve. To verjetno res drži, ker poznam eno, ki sta se dve leti trudila, pa ni bilo kaj, ko pa se je že skoraj sprijaznila s tem, pa je kar naenkrat zanosila (brez zdravljenja).

Tejčika-9, vidim,da imaš podobne probleme, kot jaz. Ali si povedala za te men.svojemu ginekU, kaj je rekel? Jaz sem povedala svojemu, pa ni rekel nič posebnega, da ne bi bilo kaj vredu. Ali hodiš na kakšno zdravljene? Jaz sicer poskušam zanosti šele par mesecev, pa me je že zdaj malo strah, da sploh ne bom mogla zanositi, ali da boma morala hoditi na kakšna zdravljenja....No, upamo in držimo pesti že za ta mesec...lp
user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: TEŽAVE
19.9.2006 22:52:49   
ALEKSA13
Nekaj sem še pozabila.. res ne vem, kaj se dogaja z mano.. Pred dvema mesecema sem po malem zaostanku men. naredila test, pa mi je pokazal pozitvno, nato sem ga naredila čez dva dni ponovno, pa mi je spet pokazal pozitivno. Nakar sem čez enih par dni spet začela krvaveti oz. dobila sem tak rjav izcedek (kot prvič) in sem šla takoj gineku. Vzeli so mi kri, ki pa je pokazala noseč.hormon 33 (gin.mi je rekel, da to ni še prava nosečnost, ni pa tudi nič - ni vedel točno,ali je ali ni, pa tudi na ultrazvoku se ni nič videlo. Rekel pa je, da testi pokažejo tudi napačen-lažen rezultat.  Nato pa so mi ponovno vzeli kri čez nekaj dni, pa je ta hormon beta-hcg padel na 17. Gin. mi je rekel, da bi lahko šlo za neko "mini"-kratko nosečnost(samo nekaj dni), potem pa je samo šlo z menstruacijo. Ni pa točno vedel...Ful sem bila zmedena, ali lahko res test dvakrat zapored napačno pokaže??? Pa še zdaj ne vem, pri čem sem, kaj je pravzaprav bilo.
Ali ima katera podobno izkušnjo??
lp, fajn pančkajte. 

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: TEŽAVE
20.9.2006 9:13:58   
tejčika9
Aleksa kot da bi moje poste brala. Za mojo tetko sem povedala trem ginekologom pa noben ni na to rekel nič. Sem pa jaz julija mela dva testa isto pozitivna (isti dan delala oba). Pa mi žilca ni dala miru (čez dan ali dva ne vem več točno) sem delala ponovno test pa je bil negativen potem šla na kri čez par dni pa ni blo nič. tko da moj nasvet delaj test po enotedenski zamudi m in nič prej k pol si ves blesav. No vsaj jest ne bom več testov delala takoj k mi m. kao zamuja, ker te to psihično ubije.

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: TEŽAVE
21.9.2006 9:11:42   
Zofy
Aleksa, meni se je prejšnji ciklus zgodilo isto. Naredila sem 2 testa v 2-dnevnem razmaku in oba sta bila pozitivna. Na drugem testu je bila črtica celo še bolj izrazita kot na prvem. No in čez 4 dni sem dobila user posted image . Sem šla h ginekologinji, dala kri in test je pokazal, da nisem bila noseča user posted image
Sem se isto spraševala kot ti in to vprašanje postavila dr. Pušenjaku. Povedal je, da je čisto možno, da mi je v 4 dneh hormontoliko padel, da je bil krvni test negativen. Torej je tudi pri meni po vsej verjetnosti šlo za mini nosečnost oz. mini ss. Kaj čmo...Upam, da bo ta mesec user posted image user posted image  in bo pri temu tudi ostalo!!!

(odgovor članu tejčika9)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: TEŽAVE
21.9.2006 15:27:21   
ALEKSA13
Tejčika9, Zofy
vidim, da nisem edina, ki ima tako izkušnjo. Sem mislila, da jo to nekja narobe, ker se nobeni od mojih znank in prijateljic še ni zgodilo to, vsaki je test s prve pokazal pozitivno, pa so res bile noseče brez problemov. Kaj čmo, pač nismo vse take srečnice....a ne. Pa tudi mi bomo dočakale to srečo, upamo. da čimprej. Že držim pesti za ta mesec, za vse nas!! Sporočim kje v začetku nasl.meseca, kakšen bo rezultat.
lp, A.user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: TEŽAVE
21.9.2006 15:45:44   
tejčika9
Za vse enkrat posije sonce, pa tud za nas bo!!!!!
Tko da kr pogumno v nove boje. Jest sm se odločla da se nom nič več sekirala. Enkrat bo pa če ne ta mesec pa nasledn itd.

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: TEŽAVE
21.9.2006 21:21:45   
ALEKSA13
Ja, tudi jaz se poskušam kontrolirati, da se ne sekiram toliko. Ker je še vse samo slabše....to drži, kot pribito. Upamo na naj naj....
lp

(odgovor članu tejčika9)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?