|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečniški diabetes
13.10.2008 15:17:51   
Naja30
Tiste, ki ste imele nos. diabetes ali moteno toleranco glukoze v prvi nosečnosti, ali se je v drugi ponovila? In če se je, kdaj so vam prvič naredili test na glukozo in ali je bilo kaj, karkoli drugače kot prvič?

In še to, če katera ve, kakšne so negativne posledice diabetesa na otroka?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečniški diabetes
13.10.2008 21:24:57   
Ninica
Jaz sem jo imela v prvni nosečnosti, v drugi pa ne. So me pa redno spremljali, če bi se slučajno pojavil v katerem koli obdobju nosečnosti. Na srečo se ni.
lp

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečniški diabetes
17.10.2008 11:39:35   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

Tiste, ki ste imele nos. diabetes ali moteno toleranco glukoze v prvi nosečnosti, ali se je v drugi ponovila? še ne vem.ker čakakm da grem na preiskavo
In če se je, kdaj so vam prvič naredili test na glukozo in ali je bilo kaj, karkoli drugače kot prvič? prvič so mi naredili v 28 tednu,zdj mi jo bodo v 24.

In še to, če katera ve, kakšne so negativne posledice diabetesa na otroka?to tud mene zanima.mislm pa da ima lahko preveilo tel. težo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?