|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroška posteljica
31.8.2006 15:17:58   
Nogavica
Kaj mislite o tem, da bi namesto otroške posteljice kupila kar potovalno posteljico in jo uporabljala namesto klasične?
Tako bi jo čez dan lahko uporabljala tudi kot stajico in lahko bi jo vzela s sabo na kako potovanje. Finančno se vsekakor splača.
Kaj pa iz ostalih vidikov? Ne vem, ker še nimam izkušenj...user posted image
Hvala za mnenja.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroška posteljica
31.8.2006 16:13:13   
Lunca1
Potovalna posteljica je malo nižja od navadne, pa tisti jogi za noter je v bistvu kot pena za na plažo. Lahko pa daš noter navaden jogi.

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroška posteljica
31.8.2006 16:15:09   
tulip
Ne priporočam. Potovalna posteljica nima jogija, razen če ga potem ne dokupiš, kar pa ne vem koliko je cenovno ugodno, ima oblazinjeno dno, ki ne diha najbolj. Za na pot je super, ampak za vsak dan...ne vem no.... Razen če se ne odločiš še za dodaten jogi.
Kot stajca pa- a jo boš prekladala iz sobe v dnevno?
Premisli.user posted image

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroška posteljica
31.8.2006 16:54:04   
Anonimen
MI smo jo uporabljali kar veliko časa namesto prave postelje,ker nismo mogli kupiti.Smo pa kupili jogi za takšno posteljo,tako da ni bilo panike,pa tudi drago ni bilo.Kot stajico sem jo tudi uporabljala,samo kaj ko naš ni hotel biti notri.Je pa nepogrešljiva,vsaj meni se zdi,še posebno ko greste z otrokom kam,ali pa je v varstvu kje čez noč

(odgovor članu tulip)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroška posteljica
31.8.2006 20:44:46   
babylove
Naš jo ima in se krasno obnese.

Če jo želiš uporabljati tudi kot stajico, jo pač zvlečeš (ali odpelješ, če je na kolesih) v drug prostor, pa je. Vendar sama tega nisem počela, sem raje strogo ločevala prostor za spanje in tistega za igranje.

Problem se lahko pojavi, če bo otrok alergičen na prah, pršice itd. Ker ta postelja je iz tekstila, les je lažje čistit.

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroška posteljica
31.8.2006 21:27:13   
rija
Po moje na daljši rok ni vredu, ker dno v teh prenosnih posteljicah ni tako ravno kot pri klasični. V vsaki ki sem jo videla, malce visi. Edino, če dokupiš jogi.

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroška posteljica
31.8.2006 21:39:45   
anjaa
ko je še novorojenček je verjetno uredu, ko pa bo star par mesecev in se že začel obračat ... verjetno tako kot bi odrasel spal na ležalniku? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroška posteljica
31.8.2006 22:31:04   
sjug
Za otroka je super. Ne rabiš obrob, tudi če se tišči stene, je itak mehko in mu nič ni. Pomislek, ki ga je pametno upoštevati je edino sklanjanje, ko ga jemlješ iz posteljice in vanjo polagaš, ker je globoka. Trpel bo namreč tvoj križ. Drugače pa priporočam user posted image , naša jo je imela od 8 meseca do 3 leta kot glavno posteljo, lesena pa je ležala razstavljena v kotu. Seveda pa rabiš jogi. Kot stajico je nisem uporabljala, ker sem imela en mesec izposojeno pravo stajico in je nisem nič uporabljala. Bila je skladišče igrač.

_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroška posteljica
31.8.2006 23:00:55   
babylove
sklanjanje, ko ga jemlješ iz posteljice in vanjo polagaš, ker je globoka.


Nekateri modeli imajo možnost dviga ležišča.

(odgovor članu sjug)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroška posteljica
1.9.2006 21:26:28   
Anonimen
Mene pri naši prenosni posteljici moti to, da šumi, ko se user posted image  obrača v njej in se odeja drgne ob stranico. Saj verjetno niso vse iz takega šuškavega materiala user posted image

Mi smo jo kupili namesto stajice, pa ni bila uporabna. Prav nam pa pride na počitnicah.

(odgovor članu babylove)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?