|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plačilo vrtca
29.9.2006 11:49:00   
pety78
Otrok je v jaslih od 01.09. nismo pa še dobili nobene odločbe o plačilu vrtca. Vlogo za znižanje plačila smo oddali v občini bivališča, ki ni enaka občini vrtca. Od koga dobim položnico in kdaj?user posted image

_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plačilo vrtca
29.9.2006 11:53:44   
BarbaraE
Mi smo oddali vlogo za znižanje v vrtec, ker smo v isti občini - MOL in smo že dobili odločbo. Mi bomo položnice dobivali v vrtcu, mislim pa da tam okoli 15. v mesecu. Jaz bi na tvojem mestu poklicala tja, kamor si oddala vlogo za znižanje.

Lp,
Barbara

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plačilo vrtca
29.9.2006 11:57:05   
SaaS
Položnice pošilja vrtec. V prejšnjem vrtcu smo jih dobili, kar pri vzgojiteljici, ko smo prišli po otroka, v tem, kamor hodi zdaj, pa po pošti.
Pokliči na občino, kaj se dogaja, da ne boš plačala polne cene. Ker če ti nisi dobila odločbe, je verjetno tudi vrtec ni, in tako ti bodo poslali položnico s polno ceno oz. tistih 80%. Raje malo poteraj...

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plačilo vrtca
29.9.2006 11:59:02   
SaaS
Položnico dobiš, kot je rekla Barbara, okoli 15. v mesecu za prejšnji mesec. Torej za september dobiš položnico šele oktobra, se pravi imaš še čas pospešit zadevo z odločbo.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plačilo vrtca
29.9.2006 12:10:42   
Mina1
Otrok je v jaslih od 01.09. nismo pa še dobili nobene odločbe o plačilu vrtca. Vlogo za znižanje plačila smo oddali v občini bivališča, ki ni enaka občini vrtca. Od koga dobim položnico in kdaj?


Evo, jaz sem odločbo dobila ta teden, položnica pa bo naslednji mesec za ta mesec.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plačilo vrtca
29.9.2006 12:27:19   
Tejči
Jaz sem dobila odločbo včeraj, kdaj in kako je s plačilom pa še ne vem.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plačilo vrtca
29.9.2006 12:34:40   
KIKI*
nam so rekli konec septembra pa še nič ni, ampak ni dobil še nihče v vrtcu-če naslednji teden ne bo, jim dvignem v zrak celo UEuser posted image

_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plačilo vrtca
29.9.2006 15:45:02   
KIKI*
eto pa sem, jo dobila kar v vrtec so jih poslali-torej jo imamouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?