|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dojenje, potenje, smrdenje!
23.8.2006 23:01:56   
HuAnita
Sem klepetala z Jančiko, pa ugotavljam, da očitno to ni samo moja težava - misim, da se zaradi dojenja več potim, ta pot pa ima poseben (nepijeten) vonj. In mi je grozno, ko v štacuni odpiram denarnico, se zavoham...user posted image user posted image user posted image   Naredim kakšno stvar, pa švicam kot zakrnel lenuhuser posted image
Kaj storiti, ker tudi deodoranti pri meni tega bistven ne ublažijo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dojenje, potenje, smrdenje!
23.8.2006 23:12:26   
Katja6
Jest isto! Smrdim kot navadn jogurt. Res. S kakimi hudimi deodoranti si ne mormo pomagat....zato nas pa tud naši piščanci zavohajo na kilometer, skoz dve stene...Me še nikjer ni, pa ma tamal usta že do ušes.

Še sebi ne znam pomagat. Pit je treba, če je vroče gre veliko tud skozi kožo.... pa saj bo kmal konc vročine, pa bo tud potenja manj....čeprov, po porodu ti je kr skoz nekej vroče, a ne? Vsaj mene je kar oblival. Ne vem druzga kot to, da bo minil....tako kot mine vse.

Glavno, da tamalim dišimo user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dojenje, potenje, smrdenje!
24.8.2006 0:26:03   
Naty*Taja
A zato je to? ! Men pa že neki časa ni jasno, zakaj take vonjave izpod moje pazduhe, kljub nonstopnemu umivanju in deodorantiranju user posted image
No fajn. Pri taprvem pa ni bilo tako!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Katja6)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dojenje, potenje, smrdenje!
24.8.2006 7:12:02   
Grascakinja
Antiperspirantuser posted image ( ne vem, mogoče je kak razlog proti uporabi le tega - razen tistega zavajujočega maila, ki grozi z rakom - ampak jaz sem ga uporabljala tudi med dojenjem ravno zaradi tega potenja)
Pa čim manj sintetike.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dojenje, potenje, smrdenje!
24.8.2006 8:17:21   
Magi*
sem imela enako probleme. noben živ preparat mi ni pomagal. žal. ne neprestano umivanje, preoblačenj (v bombaž, drugega tak ne nosim), nobena žavba. zdaj je že boljše;)

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dojenje, potenje, smrdenje!
24.8.2006 8:34:56   
Anonimen
Pomaga žajfa (trda) pa voda večkrat na dan, druga pa nič.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dojenje, potenje, smrdenje!
24.8.2006 9:02:40   
pinkiponki
Meni se isto dogaja v nosečnosti, že v prvi se je, zdej pa spet....anonimna, pa tut večkrat dnevno tuširanje brez ali z milom ne pomaga, verjemi, preverjeno(če bi katera zaradi malomarnosti smrdela ne verjamem, da bi se tkole izpostavljala). Očitno so hormoni drugačni oz. njihovo delovanje to povzroča. Jst upam, da bo to čim prej minilo in bomo spet lepo dišale, hihi.

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dojenje, potenje, smrdenje!
24.8.2006 10:09:18   
3xmami
pa hvalabogu da nisem edina, ki kar naenkrat postane oznijena kot ženska ki je že v menopavzi, pa ima vročinske napade. Se strinjam da pomaga sam tuš ampak še to včasih in sam za krajši čas. Tud jaz ugotavljam da se pri prejšnjih dveh otrocih nisem tolk znojila ne med nosečnostjoin ne med dojenjem, zdej pa se ful med dojenjem

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dojenje, potenje, smrdenje!
24.8.2006 12:39:21   
KIRA
to pa zdaj prvič slišim. sem si mislila ko sem prebrala naslov: ja kako pa to troje gre skupaj! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dojenje, potenje, smrdenje!
24.8.2006 23:28:35   
kapesanta
no fajn, jaz sem pa klela proizvajalca, da je sestavo deota spremenu...

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dojenje, potenje, smrdenje!
24.8.2006 23:36:44   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pomaga žajfa (trda) pa voda večkrat na dan, druga pa nič.


spet ena, ki je ultra pametna in nima jajc. eh, peh, jaz sem se pa že spraševala kaj je tista zadeva, ki vedno poleg umivalnika ležiuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dojenje, potenje, smrdenje!
25.8.2006 0:39:59   
nejcko
Jao, ko se jaz spomnim svojih obeh nosečnosti in časa dojenja!!! Smrdela sem kot sirarna, sploh med joški, fej, je tko po mleku smrdelo. Samo vrat sem malo upognila naprej, pa sem bila že v mlečnem "raju".
Meni je še najbolj pomagalo, da sem se po umivanju na izpostavljenih predelih (beri pod pazduhami in pod joški) popudrala s čisto navadnim talkom. Ampak je itak zaleglo le za kakšne pol ure.

Sicer pa, glavno da tamalima nisem smrdela in sta bila vsa navdušena, ko sta me zavohalauser posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dojenje, potenje, smrdenje!
25.8.2006 6:19:20   
Anonimen
Kristal najbolj pomaga, pa še brez vonja je. Imajo ga v DM in Mulerju, pa še kje verjetno.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dojenje, potenje, smrdenje!
25.8.2006 7:57:50   
Magi*
ej, doma imam celo paleto deodorantov, kristalov (navadnih in v tekočini), krem, skratka vse živo (celo žajfouser posted image ), pa meni takrat za dalj časa (beri: čez cel dan) običajno ni zaleglo. se je bilo treba non stop umivat in mazat. pač tako je, ko hormoni podivjajo.

hvala bogu smo iz tega ven. ampak eni reveži imajo pa tako celo življenje.

nrjcko: sirarnauser posted image user posted image user posted image  - ampak to najbrž bolj me same vonjamo.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dojenje, potenje, smrdenje!
25.8.2006 23:44:24   
sarazan
user posted image  user posted image  user posted image  hvala Bogu, da je ta tema prišla na plan.
Jaz sem se pa že malo sekirala, da je z menoj nekaj resno narobe, ker sem sama sebi smrdela po kislem mleku. Drugi me niti niso zavohal, men se je pa včasih kar obračal user posted image . Pa umivanje (tudi s trdo žajfo user posted image ) na vsako uro včasih res ne pomaga.
Upam, da kmalu mine. Če ne prej, ko se bo Sara naveličala joške user posted image . No, upam....

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dojenje, potenje, smrdenje!
26.8.2006 11:38:17   
tina104
Poznam problem, ja. Meni pomaga kristal in secret platinum- tisti, ki je tak kremast. Noben drugi deodorant mi ne pomaga.
Je pa seveda res najbolj hudo to potenje in vse ostalo, kar spada zraven, par tednov po porodu.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dojenje, potenje, smrdenje!
26.8.2006 12:15:05   
Anonimen
Jaz sem se tuširala n-krat na dan, zjutraj, zvečer, pred sprehodom in po sprehodu....Ne vem, če sem pretiravala, ampak bilo je tako nesramno vorče, da brez neprestanega tuša ni bilo za živet.
Po napol prespanih nočeh mi je pa voda tako ali tako pasala, da me je še zbistrila, ne samo umila.

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dojenje, potenje, smrdenje!
27.8.2006 13:08:25   
šnucika
Hormončki imajo žurko...user posted image user posted image

Jaz nisem nikoli,res nikoli smrdela pod pazduhami.....tuširanje,deo 1x na dan pa je bilo.
Zdaj po porodu,ko dojim....pa shituser posted image user posted image ....nič ne pomaga za dalj kot pol dneva po tuširanju....še kristal ne!Pa se umijem,pa spet deo....pa nič...user posted image

Pa saj bo....ko nehamo dojit....user posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dojenje, potenje, smrdenje!
27.8.2006 18:37:12   
tincci
Joj, jaz sem tud prve mesece tako ogabno smrdela, da je joj. Po vegeti!! Skos sem se umivala, kaj sem pa hotla druzga. Po moje se je tam nekje po 3-4m umiril in zdaj hodim lahko okrog in ne vonjam vegeteuser posted image

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?