|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pekoča bolečina v trebuhu
27.8.2006 21:24:40   
Anonimen
Sem v 30 tednu. Zadnje dni čutim v zgornjem delu trebuha (kakšne 5-10cm nad popkom) žgočo, pekočo bolecino. Obicajno popusti, ce se ulezem. Pijem magnezij in jem Buscopan. Ali ima se kaksna kaj podobnega? je to nekaj takega, kar vse nosecine obcutimo, ali mislite, da bi se morala iti pokazat zdravniku? Hvala za vsakrsno idejo.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pekoča bolečina v trebuhu
27.8.2006 21:29:10   
tulip
Nisem imela take izkušnje, vendar mislim, da je tam kjer te peče že želodec in da je kaj v zvezi s tem, mogoče zgaga ali kaj podobnega?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pekoča bolečina v trebuhu
27.8.2006 21:31:30   
Anonimen
Kaj pa vem. Mozno. Tista tipicna zgaga (kar jaz razumem pod tem) je po moje nekje bolj v grlu. To sem tudi imela - kaksen teden, dva nazaj - pa je minilo. Zaenkrat...

(odgovor članu tulip)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pekoča bolečina v trebuhu
27.8.2006 21:32:40   
GATA
Otrok raste, se obrača - notri pa tud ni nevem kva placa user posted image . Zgleda da pritiska kam.

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pekoča bolečina v trebuhu
27.8.2006 21:35:51   
tulip
Hmm, potem pa ne vem kaj naj rečem, pa pokliči jutri ginekologinjo, kaj ona pravi,da boš bolj pomirjena. To je tudi najbolj pomembno, a ne, da se mamice dobro počutimo! user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pekoča bolečina v trebuhu
27.8.2006 22:33:42   
nina166
Jaz sem pila radensko z mehurčki in mi je pomagalo. Kadar me je začelo pečt, sem spila mal radenske in je bilo takoj boljše. Me je pa tudi kar zelo peklo in čisto do poroda. Poskusi mogoče bo tudi tebi to pomagalo.

čao


_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pekoča bolečina v trebuhu
27.8.2006 23:04:11   
majas
Ali pa poskusi z Donatom...meni dosti bolj pomaga od radenske pa še magnezij vsebuje




_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pekoča bolečina v trebuhu
28.8.2006 15:46:22   
Naja30
Mislim, da je to od zgage. Začne se namreč vse v želodcu, zgaga nas peče zaradi drugačnega delovanja želodca in potem se premika navzgor do grla. Tudi jaz tako čutim.

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?