|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čaj od kumine in janeža
27.8.2006 11:02:11   
L & L
Lp. Lepo bi vas prosila če mi lahko nekdo napiše koliko janeža in kumine moram dat v literski lonc, to mislim za čaj zame, ne za malega, no ja sej je najbrš isto, sam mogoče je za malega mal manj močno ( kok pa za tamauga žličk, janeža in kumne).
Mal nas napenja, sej črvičke za enkrat sprdimo sam vseen, mu hočem olajšat zadevo. No sej če bomo takole krčke prestal bo čist ok.
Pa še to kdaj se pa začnejo krčki uni ta jokavi, mi jih prvič nismo meli, zato sprašujem, zdej smo pa stari 13 dni.
Hvala za vsak odgovor in pomoč.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čaj od kumine in janeža
27.8.2006 12:27:04   
Marogica
Na 2-2,5 dcl daš približno eno čajno žličko kumine, torej na liter med 4-5 žličk. Kako je z janežem, ne vem. Če bi jaz kuhala, bi dala malo manj, ker je zelo močnega okusa.

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čaj od kumine in janeža
28.8.2006 12:38:03   
Alisa
Pri našem so se krčki začeli približno proti koncu 1 meseca.

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čaj od kumine in janeža
28.8.2006 14:17:31   
najina pikica*
nš nik je imel gozne krče,za po pi....user posted image  začeli so se tam po 2-3 tednu,pa sm mu naredila čaj iz janeža,kimla,koprca in majarona,ko je vse to za vrelo pa sm za par sek. v čaj pomočila še vrečko kamilic,pokriješ s pokrovko in pustiš vret par min.(na liter vode vse daš ščepec,majarona lahko mal več ščepec in pol)
mojemu sončku je pomagalo,pa sva imela full hude krče!!!user posted image

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?