|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Laporaskopija in hist. v Jeseniški bolnišnici
28.8.2006 9:05:39   
Anonimen
Zanima me, če je katera imela operacijo laparoskopija na Jeseniceh in kako je potekalo. Koliko časa je čakala od prijave do operacije. Kdo je opreiral in koliko časa je bila na bolniški.

hvala in lep pozdrav.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Laporaskopija in hist. v Jeseniški bolniš...
29.8.2006 7:39:43   
Caarmen
Ojla

Tudi jaz sem dala skozi obe operaciji na enkrat v bolnici na Jesenicah. Na vrsti sem bila takoj. Poklicala sem mislim da prvi dan menstruacije in že sem imela 10 dan operacijo. Operiral me je doktor Brodnik. Zjutraj sem z napotnico osebne zdravnice i9n ostalimi izvidi prišla na ginekološki oddelek, kjer me je Brodnik še enkrat pregledal. Šla sem v sobo, kjer sem prebila potem en dan. Čez par ur sem bila operirana. Nasljednje jutro po zajtrku sem imela pogovor z zdravnikom in odhod domov. Na bolniški ne vem koliko časa si, ker sem bila jaz takrat na bolniški zaradi neke druge stvari. Če te zanimajo podrobnosti mi piši na zasebno in z veseljem ti bom odgovorila. Nič hudega ti ne bo.

Lep pozdrav
Caarmen

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Laporaskopija in hist. v Jeseniški bolniš...
29.8.2006 16:49:35   
Ulla
Samo ti nisi mogla imeti ginekološke laparoskopije, saj dr. Brodnik ni ginekolog, ampak travmatolog oziroma kirurg?

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Laporaskopija in hist. v Jeseniški bolniš...
29.8.2006 21:10:32   
Caarmen
Se opravičujem ne Brodnik ampak Bernik. Je pa ful prijazn zdravnik

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Laporaskopija in hist. v Jeseniški bolniš...
30.8.2006 8:48:18   
Ulla
A dr. Bernik je pa ta pravi ja.

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Laporaskopija in hist. v Jeseniški bolniš...
30.8.2006 9:02:47   
rija
Jaz sem imela laparo na Jesenicah. Bila zelo hitro na vrsti in glede bolnišnice nimam pripomniti niti ene same besedice. Osebje zelo prijazno...skratka hotel.

O posegu pa ne morem komentirati, ker nisem zdravnik. Je pa res, da ko sem prišla na GK  v LJ je Tomaževič samo z roko zamahnil, da to ni bilo nič in da me bo on še enkrat operiraluser posted image

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?