|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   potrdilo za prisotnost pri porodu
16.5.2008 14:15:37   
lonapo
Živjo!

Mož je že pri prvem otroku naredil tečaj za prisotnost pri porodu v Materinski šoli.Sedaj sem noseča drugič in me zanima kako je s potrdilom v Lj. Porodnišnici. A ga je potrebno dvigniti pred porodom na blagajni ali lahko mož prisotnost plača direktno v porodnišnici,ko me pripelje rodit?


Hvala za odgovore!

Lonapo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: potrdilo za prisotnost pri porodu
16.5.2008 14:19:30   
Anonimen
Potrdilo sploh ni potrebno.Plačaš v obeh primerih

(odgovor članu lonapo)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: potrdilo za prisotnost pri porodu
16.5.2008 14:27:56   
lonapo
Se pravi, da ne rabim nič, grem samo rodit in moj takrat plača prisotnost. Ja?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: potrdilo za prisotnost pri porodu
16.5.2008 15:02:32   
jajula
kukr jst vem sta v LJ P dve različni ceni, če je očka hodil na tečaj je 16e, drugače pa je cena višja.  so pa nam v MŠ rekli, da če je hodil na tečaj v roku 5 let, mu ni treba ponavljat in potrdilo še velja

(odgovor članu lonapo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
16.5.2008 15:05:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jajula)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
16.5.2008 15:06:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: potrdilo za prisotnost pri porodu
16.5.2008 18:25:15   
jajula
no nama so februarja med porodom zahteval potrdilo in RAČUNuser posted image jst sredi hudih popadkov, pa mi babica razlaga da potrdilo ni dovolj, da rabimo še račun, ki smo ga dobili ob potrdilu. no jaz med vdihi v masko razlagam, da se itak potrdilo dobi na podlagi plačanega računa in da imamo zato samo potrdilo. in ona nazaj, da rabi račun, drgač mormo doplačat, pol sm pa rekla, da res nism u stanju pa če se o tem loh pol zmnmo...mojmu pa itak ni blo nč jasn, ker sem šla te papirje jst iskat in jih mela v materinski


< Sporočilo je popravil jajula -- 16.5.2008 18:26:33 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: potrdilo za prisotnost pri porodu
16.5.2008 20:11:52   
kajajaka
nam so v MŠ rekli, da potrdilo velja 3 leta - torej tudi za drugi porod, če je v tem času. Dobimo ga v MŠ, plačati je pa vseeno potrebno - samo je malo ceneje s potrdilom...

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
16.5.2008 23:47:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: potrdilo za prisotnost pri porodu
17.5.2008 10:19:52   
zp
moj user posted image je obiskoval MŠ leta 2006 in sva imela ob prihodu v P s seboj potrdilo o prisotnosti, potrdila o plačilu pa ne,  pa so nama potem cel postopek v sprejemni in v porodni "težili", da ga mora nujno prinesti naslednji dan, če ne naj mi ne bi dali odpustnice ob odhodu iz P (Ljubljana)-tako kot pri jajuli..

Včeraj pa je šel plačat za prisotnost pri 2.porodu v P Lj in je plačal 16 €, seveda tokrat nesemo s seboj v P predvsem potrdilo o vplačiluuser posted image ....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: potrdilo za prisotnost pri porodu
21.5.2008 20:41:58   
lonapo
Sem šla iskat potrdilo o vplačilu-tko da hvala vsem za Vaše odgovore!

(odgovor članu zp)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?