|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Milupa kašice
6.9.2006 13:13:23   
lenika
Ker dojim in imam mleka ravno dovolj, ne pa toliko, da bi si ga še izčrpavala, sem kupila 2 kašici od Milupe, ki se mešata z vodo. Ena je riževa, druga pa z jabolki in korenčkom.
Zdaj me zanima, a so te kašice tisto prvo kar naj bi otrok od goste hrane poskušal? Ali mu lahko to kašico naredim zvečer, da bi se pred spanjem bolje najedel in posledično dlje spal? Ali moram te kašice najprej sprobat dopoldne?
Uvajat bomo začeli okoli 5. meseca starosti.
Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Milupa kašice
6.9.2006 13:59:32   
mojčika
Jaz sem začela zjutraj ene dva dni, ko ni bilo reakcije, sem dodala zvečer, a žal moram povedat, da je spanje ostalo isto oz. zaradi ostalega dodajanja, ker sprva GH ne da kalorij, le občutek sitosti, smo se nekaj dni zbujali celo več kot prej... Milupine kašice so primerne za prvi obrok, pa tudi sadje...

Po želji, sama boš najbolj videla, kaj tvojemu otročičku paše, treba je preizkusiti počasi vse...

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Milupa kašice
6.9.2006 14:04:46   
vanč
Sigurno lahko že poskusiš z uvajanjem teh kašic. Za začetek je najbolje riževa, vendar bi jaz za začetek dajala zjutraj, vsaj ene 3x. Ker je to najbrž prva gosta hrana,ki jo bo jedel ni nujno da jo bo takoj sprejel oz. bo najprej pojedel par žličk. Mi smo tudi začeli v 5. mesecu. Pa dober tek!

_____________________________

vanč

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Milupa kašice
6.9.2006 16:06:31   
Bonnie_RR
Jaz sem mu 1. dala rižolino pri 4. mesecih zvečer v flaško. Najprej malo, potem pa že več. Mu je bil takoj všeč.
Glede spanja pa ne vem. Moj je že pri 3 mesecih prespal celo noč.

Probaj, pa boš videla...


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu vanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Milupa kašice
6.9.2006 16:16:45   
monika30
Sem jaz hotla vprašat isto vprašanje. Mi smo sicer stari šele 3 mesece, ampak počasi že malo zbiram literaturo, tak da lenika sporoči kak bo šlo in kdaj si začela dajat kašico dopoldne ali zvečer.
Lp

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Milupa kašice
6.9.2006 17:00:52   
eya
Mene tudi zanimajo iste stvari, pa še nekaj: a ste na začetku dodale ful več vode, da je bilo ful redko? Ker mislim, da so navodila na škatli za bolj gosto kašo, ki pa jo menda malčki na začetku ne marajo, oz. ne registrirajo kot hrano... Kako redkouser posted image Kar mal po filingu, verjetno...user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Milupa kašice
6.9.2006 20:02:16   
Bonnie_RR
Jaz v bistvu nobene take kašice ne delam po merah na škatli. Pač vsujem po občutku. Če hočem bolj redko, dam manj, če hočem bolj gosto, pa več . Simpl...user posted image

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Milupa kašice
6.9.2006 20:04:55   
Bonnie_RR
Kako redko, kako gosto? Ja, redko naredim toliko, da gre skozi luknjo na cuclju, gosto pa toliko, da se lepo obdrži na žlici. Saj ne vem točno, kako naj opišem.
Pa sej, to narediš 1x, 2x in dobiš filing. Brez skrbi...user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?