|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MAMICE DO 22 LET Z VEČ OTROCI
29.7.2004 15:54:26   
@ŽOGICA@
HY! :bravo:
Tudi jaz sem med vami preberite o meni, da ne bom pisala.:zmeden:
Zaupajmo se druga drugi, kako vozimo skozi življenje, ko smo tako mlade. :metulj:
Ste poročene, samske, v izvenzakonski zvezi,...???
Koliko otrok imate, kakšne prejemke je možno dobiti kjerkoli-pomagajmo si! Upam, da se nas bo nabralo čimveč.
:sloncek:
ADELA
7t(3/7) ????:roza:????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   MAMICE DO 22 LET Z VEČ OTROCI
29.7.2004 18:24:53   
Maš
Hej!
Sama imam sicer samo eno :duda:, ampak zelo navijam za velike družine in občudujem tvoj (vajin) pogum, da sta se razmeroma zgodaj odločila za še enega otročka. :bravo::bravo::bravo: Le tako naprej!
Upam, da uživaš v materinstvu tako kot jaz. Saj leta niti niso tako bistvena - najbrž je vsakdo, ko prvič postane starš, brez pravih izkušenj, potem pa kar naenkrat postane skoraj vseved (vsaj pri meni je tako ;)).
Lp!
:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   MAMICE DO 22 LET Z VEČ OTROCI
30.7.2004 10:01:23   
mamica tia
Stara sem 21 in imam sicer eno pikico staro 4 mesece.Imam pa kolegico ki je stara isto ko jaz in je rodila dugega sina par dni kasneje od mene.Sanja ji je ime iz Limbusa.Zivi pri fantu in super se pocuti zraven sojih sonckov.:sloncek:

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   MAMICE DO 22 LET Z VEČ OTROCI
30.7.2004 10:23:21   
janaja
NO da še jaz povem stara sem 21 let poročena od meseca maja za najinga sončka sva se odločila meseca novembra
2003 in :modri: sta se pokazali februarja tako da :duda: pričakujemo 12.10.2004

Imam zlatega moža zlate starše in vse super...


jana 30t

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   MAMICE DO 22 LET Z VEČ OTROCI
30.7.2004 10:30:35   
mamica tia
Ful lepo da sta se porocila.Samo si se ful mlada.Ful me zanima kak si se lahko odlocla za poroko tak hitro.Men se poroka sama zdi zelo lep dogodek in spomin.Da bi se pa res porocila,pa ne upam.Ker ko gledam tak malo okoli sebe se vsi locujejo,pa imajo otroke.Pa mladi in stari.Pa so pol krize glede deljenja stvari,otrok,...Se ne recem da se vsi locijo,pa da me je strah poroke zaradi locitve,ampak me je strah besed,ki si jih izreces...do smrti skupaj...
sem mal nora ne?Ne vem pac tak mislim,da sem se premlada,da sem pa ze mamica pa sem ful vesela.Ostale moje kolegice ga zaj bluzijo,ne vejo kaj bi se pocele,jaz pa lepo skrbim za svojo pikico in fanta,ter delam solo.
lp:zajcek:

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   MAMICE DO 22 LET Z VEČ OTROCI
30.7.2004 10:53:23   
Annny
Tia, imava podobne občutke(-:
Jaz sem pa ravno praznovala 22. rojstni dan in oktrobra pričakujem prvo pikico (29t). Tolk sem vesela, da ne znam povedat!!(-:

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   MAMICE DO 22 LET Z VEČ OTROCI
31.7.2004 9:44:54   
@ŽOGICA@
No, vseeeno se nas je našlo nekaj, le da sem menda edina, ki pričakujem drugega otročka.:bravo::duda:
Sicer pa, saj ni pomembno, je pa super, če veš, da je še nekje nekdo, ki ti je vsaj malo po življenju podoben:rozica:
Midva s fantom sva precej-9 let narazen, zato malo tudi gledava na njegova leta, ne samo na moja. Živima v mansardnem stanovanju pri njemu-zgoraj-sama seveda.
Uživama vsaki dan, razumeva se lepo-skupaj sva dobri 2 leti.
Glede poroke je pa tako-je nekaj lepega-obvezujočega. :bravo:Tud midva bi se poročila, ampak ker sva v dobrih 7 mesecih uredila stanovanje, za to preprosto ta hip nimava denarja. Ko ga bova imela se bova pa poročila, saj si želiva sanjsko poroko, za katero potrebuješ kar dosti pod palcem:zmeden::zmeden:
Upam, da bova, ko se rodi najim drugi sonček, po kakih 2 letih poročila. Ni tako grozno ko se ločuješ, če si vsaj malo razumen.
No pa da še jaz povem.V naših krajih je pa dekle, ki je staro 20 let in ima 3 otroke. najmlajši je star 1 leto. Pri 16 je pustila šolo in bog ve će jo bo kdaj dodončala. Fant in ona se preživljata le od soc,podpore in otr.dokladov. Ampak kokr vem so otroci vedno čisti in lepo oblečeni-tud starša.
Ne vem, kako to nekaterim uspe.
Pa srečno:sloncek::sloncek:
:morje::morje:-joj, škoda da smo že doma
:torta:-jutri pa praznujemo
ČAO ČAO

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   MAMICE DO 22 LET Z VEČ OTROCI
31.7.2004 9:52:48   
tinka-pepa
česitke za prvo:torta: Denisu
vsem skupaj želim veselja sreče in radosti, pa radi se imejte.



p.s. sem 22 letna mamica enemu:duda:, in že tudi poročena kmalu 2 leti.

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   MAMICE DO 22 LET Z VEČ OTROCI
1.8.2004 11:40:36   
mamica tia
Vse najboljse Denisu.:darilo::torta:
Sem tud 22.01.1983 rojena,rodila sem pa puncko 18.03.2004

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   MAMICE DO 22 LET Z VEČ OTROCI
2.8.2004 8:19:43   
janaja
Glede poroko z mojim sva se tako ali tako nameravala poročiti vendar drugo leto...

Ker pa sva začela načrtovati družinico sva se strinjala z starši da se :duda: rodi v pravo družino
in letos je bilo super leto za poroke saj se bo naslednje leto začela graditi hiša in finance ne bi dopuščale poroke...

Potem se pa poroka v nedogled odlaša.....

Res sem super srečna poročena mlada nosečka....:sloncek::sloncek:

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   MAMICE DO 22 LET Z VEČ OTROCI
2.8.2004 10:24:23   
janjja
Ojla, vse mamice!

Adela čestitaj svojemu malemu Denisu za 1. rojstni dan.:torta:
In oprosti za dan zamude. Čestitkam se pridružuje tudi moj dragi.

Zdaj pa glede poroke in dveh otrok pri 22. Mislim da ni nič slabega ne eno in ne drugo. tudi sama imam 22 let in bom še ta mesec postala mamica, poročiti pa se mislim drugo leto. :sloncek::sloncek::sloncek: in komaj čakam ta dva srečna dogodka.

Jaz vedno pravim boljše prej kot pa nikoli. ZAkaj pa mislite da je danes vsaka druga nosečnost rizična? Zato ker se prestare ženske (upam da nisem katero užalila), odločajo za otroka. Vsaka pravi da mora najprej poskrbeti za kariero. Pa vendar tudi me mlajše nismo nič zamudile. Meni je ostala samo še diploma in vem da jo bom naredila kljub malemu sončku in možu!!!
Adela pa še enkrat čestitam za:modri:!

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   MAMICE DO 22 LET Z VEČ OTROCI
2.8.2004 11:41:51   
*maja
Ojla!
No pri nas je pa tako: jaz bom oktobra stara 23, in sem prvega :duda: rodila februarja 2001, drugega pa 1. novembra 2003. Upam pa tudi, da bom kaj kmalu lahko poročala o prihodu tretjega :duda:.
Vedno sem sanjala o tem, da bom imela veliko familijo z vsaj tremi otroci, in ta želja se mi bo kaj kmalu tudi (upam) uresničila.
Midva z našim očijem sicer še nisva poročena, ampak probava to planirati če se bo dalo še letos. Bomo videli...


LP Maja :sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   MAMICE DO 22 LET Z VEČ OTROCI
2.8.2004 13:44:26   
ina
ADELA !!!!!

Ko sem brala tvoje drugo sporočilo, se mi je zdelo kot da bi brala o sebi... :ups: ;)
Tudi midva s fantom sma narazen 9 let in tudi midva sma si brzinsko (5mesecev) uredila stanovanje. :bravo:
Stara sem 19 let in imama pol leta staro pupiko, s katero sma oba obsedena. Ko vidim svoje vrstnike kako bluzijo v svojem življenju in nimajo pravih ciljev,ne vejo prav kam s sabo, neprestano razmišljajo kje dobit denar... sem najsrečnejša 19-letnica,ponosna mamica... 9nebesa:bravo:
Ker tudi modva želima veliko družino, da ne boma na stara leta sama in ker se nama ne mudi s poroko, načrtujema drugega :angel: . Samo našo :roza: postavimo na noge...
In že komkaj čakam!!!! :bravo:
Tako da bom pri 22 že 100% 2x mamica...

LP:duda:

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   MAMICE DO 22 LET Z VEČ OTROCI
2.8.2004 17:46:29   
Maš
Živjo, Maja!
Sprašuješ, od kod nam denar. Jaz sem študentka, samohranilka, pa nimam s tem (vsaj zaenkrat) nobenih težav. Štipendijo imam že od srednje šole naprej, zdaj pa še starševski dodatek, otroški dodatek, preživnino, poleg tega pa še radodarno mamo in babico, ki vsak mesec kaj primakneta. Pa da ne bo kdo mislil, da smo ne vem kakšni bogataši! Sploh ne. Treba je pač znati z denarjem, si postaviti prioritete in se kdaj čemu odreči. Jaz ne pogrešam ničesar, pa še varčujem že kar nekaj časa. Vem, da mnogi nimajo takšnih pogojev za otroka, je pa tudi res, da si marsikdo predstavlja vzdrževanje otroka kot večji strošek kot to v resnici je.
Lp!
:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   MAMICE DO 22 LET Z VEČ OTROCI
4.8.2004 15:41:06   
via
Pozdravljene mlade mamice!
Prihajam na žalost iz drugega foruma RR, kjer se mučimo, da bi se vam čim prej pridružile. Kmalu bom stara 30, in z možem (38) se 3 leta neuspešno mučiva za:duda: ! Ko sem prebirala te vaše dopise, vam moram še kako dati prav, da ste se tako kmalu odločile za otroka. Kaj bi dala, da bi bila takrat tako pametna, kot ste sedaj ve! Midva sva vedno znova odlašala: prvo diploma, potem stanovanje, poroka,…. sedaj pa biološka ura tiktaka , groza! Nikoli niti pomislila nisem, da midva ne bi mogla imeti otrok! Zagotavljam vam, da ste se odločile prav!
Upam, da vam nisem preveč zatežila! Lep dan:rozica:,
Via

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   MAMICE DO 22 LET Z VEČ OTROCI
4.8.2004 18:44:04   
ina
Od kod denar??? :zmeden:
Včasih se sama vprašam kako nam upe tako uživat...
Fant dela in ima reden dohodeh od katerega odplačuje kredit (stanovanje, pri katerem sma maximalno prihranila, ker smo večino delali sami-poznanstvo-polaganje,bajsanje,kitanje,stopnice,ograje...fant ima na voljo kombi, s katerim smo opravili vse nabave). :bravo:
Pri urejanju stanovanje so bili v veliko pomoč starši, ki so nama zelo pomagali finančno in včasih tudi fizično... :bravo: :bravo:
Jaz pa zdaj dobim prb. 39.000.- starševskega, 23.000.- otroških in 30.000.- ostale socialne pomoči.

Denarja je ravno toliko, da nismo reveži , ampak prej uživači :ups: in nam nič ne manjka. Vsi oblečeni,hladilnik poln, mi več kot siti, malo pohajkujemo in zapravljamo, na :morje: tudi gremo,....

To je to...samo da smo zdravi...:sloncek:

LP:duda:

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   MAMICE DO 22 LET Z VEČ OTROCI
5.8.2004 11:42:10   
ina
Imam srednjo šolo in seveda se nameravam zaposlit...enkart :zmeden:...prej ali pa zraven službe bi se rada še prešolala. Upam da mi bo na voljo kakšna dobra varianta,drugače lahko stvar pozabim.
Porodniška mi poteče februarja 05,potem pa bomo videli.
Veliko je služb za določen čas. Taka služba ne dopušča vedno otrok...ali služba ali otrok...Tako da je v takem primeru bolje imet otroke enega za drugim in se kasneje zaposlit...če seveda fince to dopušajo.
Eni so žal prisiljeni se zaposlit, ker enostavno nimajo sredstev za priživetje...mi jih imamo in tudi enega otroka bi še zmogli, zdaj v tej situaciji...

Bomo videli kaj bo prinesla pomlad 05 ;)

LP

(odgovor članu @ŽOGICA@)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?