|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tiste ki ste že rodile
1.10.2006 14:07:00   
sončnica22
Zdravo,
zanima me ali je normalno da pred porodom zakrvaviš? Sem bla v ambulanti, pa je prišla ena nosečnica čisto objokana ker je zakrvavela je pa v 38tednu nosečnosti? Koliko krvi je lahko če sploh je? Dajte mi povedat da ne bom zganjala panike!
Lep pozdravček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tiste ki ste že rodile
1.10.2006 14:09:52   
jazz
Če je bila v 38 tednu,je možno da je bil čep in kasneje tudi popadki,če pa ni bilo to,pa so jo verjetno poslali v bolnišnico,ker tista prava krvavitev kaže da mora biti nekaj narobe!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu sončnica22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tiste ki ste že rodile
1.10.2006 14:35:53   
ursakatja
ja je čisto možno,sam tako pozno v nosečnosti ni krize zaradi krvavitve. bol je kriza če prej zakrvaviš. drugače pa če te je tako strah pa to povej svojemu gineku in naj ti pove če je možno da sama tudi zakrvaviš in kaj lahko do tega privede

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tiste ki ste že rodile
1.10.2006 14:40:45   
Anonimen
možno da je bil čep.
če je pa imela vaginalni pregled je pa krvavela lahko zaradi njega.Jaz sem ga imela in sem potem zaradi krvavitve morale it rodit.So me ranili user posted image

(odgovor članu ursakatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tiste ki ste že rodile
1.10.2006 14:48:47   
sončnica22
Kolik približno krvi pa je prisotno ob odluščenju čepa? Čisto približno? To se pravi ve nise pred porodom nič krvavela!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tiste ki ste že rodile
1.10.2006 14:54:22   
jazz
Čep je v bistvu sluzasta zadeva z manjšo krvavo kepico.

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu sončnica22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tiste ki ste že rodile
1.10.2006 15:21:43   
SašaR
Kakor hitro je krvavitev, je to znak nečesa. Lahko je čep lahko pa je tudi pokazatelj resne stvari. Eno gospo poznam, ki je tako zakrvavela nekaj dni pred PDP in odšla takoj v porodnišnico. Vzroka ne vem, posledica je bila, da je otrok umrl. Vsi so govorili, da je do tega prišlo, ker je obešala perilo na vrv in se je stegovala. Itak je potrebno vsako krvavitev jemati zelo resno. 

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tiste ki ste že rodile
1.10.2006 19:24:46   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: SašaR

Kakor hitro je krvavitev, je to znak nečesa. Lahko je čep lahko pa je tudi pokazatelj resne stvari. Eno gospo poznam, ki je tako zakrvavela nekaj dni pred PDP in odšla takoj v porodnišnico. Vzroka ne vem, posledica je bila, da je otrok umrl. Vsi so govorili, da je do tega prišlo, ker je obešala perilo na vrv in se je stegovala. Itak je potrebno vsako krvavitev jemati zelo resno. 


Mah ja to ni bilo zaradi obešanja perila-spet čenče in stare vraže!
Poznam žensko ki je močno zakrvavela v 38 tednu, takoj so ji naredili CR, ker se je posteljica odluščila in povzročila krvevitev-punčka je ok, mamica tudi-je pa vsaka krvavitev resna stvar!

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tiste ki ste že rodile
1.10.2006 19:34:51   
bskrle
Ponavadi je krvavitev v povezavi s posteljico, če ni čep.

Eva1, meni je G strogo prepovedala obešanje zaves, perila, stegovanje, dvigovanje ... pa ni ravno ženska ki čenča ...

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tiste ki ste že rodile
1.10.2006 20:03:24   
Marogica
Po moje je krvavenje(v pravem pomenu) znak, da otroku "nekaj ne paše", da se izrazim po domače. Vsaj pri meni je bilo tako. Krvavitve so bile močne in sem rodila v 35 6/7 tednu. Pa nisem obešala perila, ker sem imela strogo mirovanje predpisano.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tiste ki ste že rodile
1.10.2006 22:16:36   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Ponavadi je krvavitev v povezavi s posteljico, če ni čep.

Eva1, meni je G strogo prepovedala obešanje zaves, perila, stegovanje, dvigovanje ... pa ni ravno ženska ki čenča ...


jaz sem isto vprašala v prvi nosečnosti 3 G -svojega in dva v porodnišnici in vsi so zatrjevali, da to nima nobene veze s kravitvijo, prav tako parvi Pušenjak! In v vsej novejši literaturi lahko zaslediš, da je to babja čenča, tako da user posted image !

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tiste ki ste že rodile
1.10.2006 22:59:33   
ribica.
Tudi meni je G rekel, da z dvigovanjem rok nad glavo ni nič narobe, samo gibi naj ne bodo nenadni.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?