|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pampers Aktive Baby Special Edition
27.9.2006 15:07:04   
Valentina76
A jih res več ne bo?????user posted image user posted image user posted image  V postu o plenicah v Sparu nekaj omenjajo pa me je kar strah. Upam da jih bomo še naprej lahko kupovale, ker so mi res ok. Sicer ponoči uporabljamo Aktiv Fitke a da bi jih morali non stop je pa le cenovno razlika.

LP


V
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pampers Aktive Baby Special Edition
27.9.2006 16:11:13   
žlička
kakšne pa so to special edition?

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu Valentina76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pampers Aktive Baby Special Edition
27.9.2006 16:22:58   
Valentina76
Imajo elastične takove (strech).......zelo podobno kot fitke. Meni se zdijo zelo dober približek Aktiv Fitkam in mi jih bo zeeeeeelooooo žal, če jih res več ne bo za dobit.user posted image

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pampers Aktive Baby Special Edition
28.9.2006 8:21:06   
Lana_s
Kje pa lahko kupiš te special edition pamperske? Prvič slišim za njihuser posted image

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Valentina76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pampers Aktive Baby Special Edition
28.9.2006 10:52:52   
pomarančas
V Sparu so imeli posebno promocijo (po dva pakete so imeli pakirana skupaj). Zdaj pa mislim, da jih imajo še v Dm; prejšnji teden sem jih še videla.

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pampers Aktive Baby Special Edition
28.9.2006 14:14:42   
petra81
V katerem Šparu? A mi lahko katera napiše kje jih je vidla al kupila za sigurno!!
Jaz bi jih rada provala, pa jih sama nikakor ne najdem!!

Hvala!

(odgovor članu pomarančas)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pampers Aktive Baby Special Edition
28.9.2006 14:17:05   
mojca*
imajo jih v dm trgovinah v mb...

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pampers Aktive Baby Special Edition
28.9.2006 14:19:33   
petra81
Kaj pa kje v Ljubljani, a jih je katera vidla al kupila?

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pampers Aktive Baby Special Edition
28.9.2006 15:13:49   
zmajči25
Mislim, da se jih da povsod dobiti (Mercator, DM, Spar, Tuš) samo treba je dobro pregledat paketke plenic, ker je embalaža ta navadnih Pampersk in Special edition Pampersk popolnoma enaka in so paketki med seboj v trgovini pomešani. Special edition Pamperske vidiš tako, da dobro pogledaš ob strani na paketu (tam kjer se vidi skozi) ali so poslikane spredaj in zadaj. Torej tudi zadaj na ritki imajo slikico tigrčka, kužka, levčka in ne samo spredaj na trebuščku kot navadne Pamperske. Včasih se skozi embalažo vidi tudi en temnozelen kartonček. Je treba kar fejst pogledat in premetat pakete plenic v trgovini pa tudi če te trgovke pol čudno gledajo user posted image .... Jaz sem postala že pravi ekspert za iskanje teh plenic! user posted image

(odgovor članu Valentina76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pampers Aktive Baby Special Edition
29.9.2006 7:33:52   
Anonimen
Jaz sem jih slučajno kupila v Avstriji v Bipi, ko jih drugače ne, pa so tudi bile special edition. Tudi meni se zdijo OK, predvsem ker so tanjše kot Hoferjeve.

Edino, kar me moti je to, da so tako zelo zalimane skupaj, da jih skoraj raztrgam, ko jih hočem raztegnit. Je to pri vseh ali je samo moj paket defekten?

(odgovor članu zmajči25)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pampers Aktive Baby Special Edition
29.9.2006 12:59:35   
lolipop
Jaz sem poskusni paket kupila v Mullerju. Super so, zelo tanke, sam cena je pa ulala. Čez 80 SIT za pleničko. Sem jih hotela kupit v Bipi, pa sem bila vedno prepozna.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pampers Aktive Baby Special Edition
29.9.2006 13:07:08   
zaspanka
a to je fora teh papmersk?

jaz sem namreč pred mesecem kupila v dm v lj 4 velike pakete pampersk in pridem domov pa vidim, da so v treh paketih te z raztegljivimi trakovi, v enem pa ne. in nisem vedela v čem je fora ker sem totalno pregledala oba paketa od zunaj in sta bila enaka. in mi nič ni bilo jasno. sedaj bi šla pa v spar kupit te velike pakete (škatle), ki so ugodno, pa se bojim katere bodo notri ker so tele s trakci tes super.
je že katera kupovala sedaj te škatle v šparu ki so v akciji?


(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pampers Aktive Baby Special Edition
29.9.2006 16:20:37   
Mateja82
mi smo kupli en paket, to sem opazla na koncu ko je bl noter en listek da so te. ampak nam je pet, šest plenic iz tega paketa spustilo. Smo nabavli še ene pa bomo videli kako bo.

(odgovor članu zaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pampers Aktive Baby Special Edition
29.9.2006 23:30:20   
til
Tudi jst sem naredila celo ceremonijo zaradi teh plenic. Enkrat kupim paket ki se na strani lepo raztegne drugič kupim tiste navadne. Preiščem celo embalažo kje je kakšna razlika pa je ni in tako sem ugotovila tako kot ti zmajčica25 da se na strani vidi ponavadi kuža in sedaj je vsem nerodno z mano v trgovino ker premečem vse pakete teh plenic da pridem do pravih. Tudi mene zanima ali so v tem paketu kjer jih je mislim da 141 kom navadne ali Special edition.Če katera ve naj prosim pove. Hvala!

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pampers Aktive Baby Special Edition
29.9.2006 23:35:54   
kofetek2010
danes sem kupila v Bipi Baby dry št. 4 (special edition) v katerem je 62 kom po ceni 12,99€ in Acitiv Baby št. 4 v katerem je 46 kom po 12,99€ user posted image

(odgovor članu til)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pampers Aktive Baby Special Edition
1.10.2006 10:40:47   
Anonimen
Se ne spoznam toliko na Avstrijo, kje p aje ta trgovina Bipa?

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pampers Aktive Baby Special Edition
1.10.2006 11:26:08   
GATA
Ja tud pri nas smo kupili tri pakete plenic (1paket v BC, in 2 paketa skupaj v leclercu) pa so vse special edition. Sej so super, sam tok debele pa niso kot navadne, tako da za čez dan so krasne. No sedaj iščem navadne, da bi jih imeli vsaj za ponoči. Pa sem gledala v BC in Leclercu pa nimajo navadnih.

Ja vidi se pa tako, da ob strani pogledaš ob belem robu in vidiš če je kakšen kartonček notri (gor piše da so special edition).
Aja, pa kupujemo 4-ko, za druge pa ne vem.

< Sporočilo je popravil GATA -- 1.10.2006 11:29:29 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pampers Aktive Baby Special Edition
1.10.2006 11:35:27   
Udb
jAZ jih ponavadi kupim v Tušu, s tem da resno premečem vse paketke,d a najdem prave! user posted image user posted image Pa naj bo še tako čudno - ampak so res bolj fajn od navadnih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pampers Aktive Baby Special Edition
1.10.2006 13:37:12   
katjandraž
Včeraj sem jih prvič kupila, in sicer v Intersparu v Cityparku!user posted image Enojni jumbo paket. Katera mogoče ve, kaj je v dvojnem jumbo pakiranju ali v tistem ogomnem v kartonasti škatli?user posted image

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pampers Aktive Baby Special Edition
1.10.2006 13:41:56   
mojca*
jaz grem pa jutri pogledat če jih imajo v merkatorju....upam, da najdem kakšnega.

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pampers Aktive Baby Special Edition
1.10.2006 21:42:51   
lolipop
Kaj pa če so zato dali trdo škatlo, da ne boste hodile tja vse tiste pakete premetavat ?user posted image

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pampers Aktive Baby Special Edition
1.10.2006 22:03:29   
zaspanka
v mojih treh paketih apecial edition pa ni bilo nobenih kartončkov. sem šla prov zdele vse ven zložit.
pa prejšnji teden sem gledala tiste promocijske v leclerku in so bile navadne. zdej mi pa res ni nič več jasno....!

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pampers Aktive Baby Special Edition
2.10.2006 20:16:23   
mojca*
evo, sem bila v merkatorju in imajo te special edition. sicer so made in poland....ampak so.user posted image ( no, vsaj v mb).

pa še račune lahko zbiram, zdaj ko imajo akcijo.  
če jih katera ne bo zbirala....user posted image

lep večer.


(odgovor članu zaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pampers Aktive Baby Special Edition
4.10.2006 10:15:04   
DrejcDrejc
Kaj ni še nobena kupila tistega mega pakiranja v Sparu, da bi povedala, katere so not?
Se pa zahvaljujem za info, bom zdaj vsak paket okol obrnila user posted image .
Jaz sem očitno slučajno že 2x imela srečo, sem mislila, da je velikost 4 zmeraj s temi elastičnimi trakovi.

_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pampers Aktive Baby Special Edition
4.10.2006 15:08:14   
DrejcDrejc
No, si bom kr sama odgovorila -  v tem pakiranju so plenice, ki so zavite v belo zeleno pakiranje, not pa so običajne plenice, s tem, da je tisti vpojni del zelenkaste barve... tekih še pa nisem videla... a je to sploh normalno??? Al je to kak odpadni produkt in ga ceneje prodajajo...? Je že imela katera te z zelenkasto notranjostjo, so to vredi?

_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?