|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako ste se odločile
17.10.2006 16:25:14   
sončnica22
Zdravo,

na hitro se moram odločiti kaj bomo vzeli paket ali denar ob rojstvu otroka! Kako ste se odločile ve? Katere prednosti ste opazile pri svoji odločitvi? Stvari na sliki (od paketov) se mi zdijo lepe, ampak ne vem kako zgledajo v resnici-so kvalitetne?
Hvala vam za vaša mnenja in lepo nosečnost

Sončnica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako ste se odločile
17.10.2006 16:48:20   
E.C.
Slišala sem od večih, da stvari v paketu niso kvalitetne.
Priči se je voziček po parih mesecih čist sesul...tudi oblačila niso ravno "obstojna"...

Mi2 bova kar vzela denar - za tisti denar lahko vse kupiš po lastni želji, pa gledaš tudi mal na kvaliteto ali pa uporabiš za nakup česar drugega...

(odgovor članu sončnica22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako ste se odločile
17.10.2006 16:51:53   
dskubin
ne vem kolk so kvalitetne oblekce, mi pa ni bil všeč niti voziček, niti stolček, zato sva vzela denar. Oblekce zgledajo v redu, ampak te začetne bodije pa to se splača sposodit od koga, ker itak brzinsko prerastejo, potem pa sem za ta denar kupila večje stvari in točno to, kar smo potrebovali.

(odgovor članu E.C.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako ste se odločile
17.10.2006 17:01:03   
Jacqueline
Jaz bom vzela denar!!! Mi niso všeč stvari v paketih!!!

_____________________________

Lp,
Jackie

The sweetest flowers in all the world - A baby's hands. ~Swinburne

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako ste se odločile
17.10.2006 17:11:44   
lan
Denar je veliko boljša izbira!

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako ste se odločile
17.10.2006 17:26:01   
Anonimen
Jaz sem izbrala paket,...odločila sem se za paket z avtosedežem (lupinico), ker ogromno stvari, ki so v tem paketu še nisem imela, prav tako ne odejice, pa pleničk, pa krpic,...
Oblekice so nevtralnih barv, nežnih, so pa iz kvalitetnega bombaža (vse),...sem šla po trgovinah in sem si preračunala, da bi za tistih slabih 59.000 sit dobila veliko manj, kot je dejansko stvari v paketu.
No, jaz sem vesela, da sem se odločila tako. Če bi pa bil to moj 2. otrok bi verjetno vzela denar, ker bi te stvari že skoraj vse imela. Res čisto odvisno. Če te skrbi kvaliteta, pa so v zavitku kvalitetne stvari, to pa lahko potrdim. Za voziček pa jaz en vem niti kakšen je, niti kako kvaliteten je.

(odgovor članu lan)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako ste se odločile
17.10.2006 17:56:43   
lojzika
Tud jaz sem vzela denar

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
17.10.2006 19:25:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako ste se odločile
17.10.2006 19:41:42   
jazz
Jaz sem tudi vzela denar...smo imeli že vse,pa sem s tistim kešom sfiniširala še na detajlih. Kozmetika,bodiji,...dvakrat sem se okrog zasuknila pa je šlo vse v Baby Center!!!!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu sončnica22)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako ste se odločile
17.10.2006 19:45:54   
vesna.com
Pri prvi sem vzela paket z oblačili ker nisem imela nič in so bla res kvalitetna jih je še druga ponosila pa še za naprej so ble.Pri drugi pa denar ker sem mela od prve.

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako ste se odločile
17.10.2006 21:30:31   
ana b
Hi!
Mi smo vzeli paket s trip trap stolom. Stol v redu, oblekice sicer iz dobrih materialov, ampak sezonsko neustrezne npr. debela jopica in hlače za poleti, tanko pa takih velikosti za našegauser posted image  za sredi zime. Če bo še drugič možnost, bomo vzeli denar.
Bye

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako ste se odločile
17.10.2006 21:30:36   
puncica
Če boš vzela paket ti svetujem tistega s triptrapom, jaz sem bila z njim ful zadovoljna pri tavečji, mi je kr žal da nismo tud zdaj vzeli za tamalga, avtosedež je pa tud čist fajn ga ima svakinja in je zadovoljna z njim. Oblačila so se mi zdela ok, čeprav jih je malo, tiste stvari, kar je pa zraven, kot so kakšni pasovi, pa za zaščito robov pa to se mi je pa zdelo brez veze. GLede vozička in tistega paketa s štorkljo pa ne vem nič.

Denar je pač denar. Sama se odloči če boš hodila in sama kupovala in iskala poceni stvari al dobila vse v kompletu v paketu. Meni je kr mal žal da smo vzeli denar, bi raj imela trip trap, ko vidim kako so dragi  (več kot 30 jurjev)


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako ste se odločile
17.10.2006 21:33:45   
Maxica
Jaz sem obakrat vzela denar. Prvič sem raje sama vse nabavila, kar sem želela in hotela ter rabila, za drugič imaš pa itak že več ali manj vse od prvega otroka, tako da ta denar porabiš pač za kaj drugega, kar rabiš.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako ste se odločile
17.10.2006 22:59:03   
Anonimen
Jaz sem vzela denar, ker mi stvari iz paketa prvič niso bile kaj preveč všeč, pa to je manjši razlog kot drugič, da noben paket ni vseboval tistega, kar sem potrebovala, pa marsikaj sem že imela, ker sva že celo nosečnost nabavljala, ker sva iskala akcije, da sva tako prihranila, pa kakšno stvar sva dobila... Tako da nama je denar veliko bolj prav prišel.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?