|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Napihljive barve - pomoč
23.10.2006 12:29:53   
škratek
Zdravo punce!

Rabim pomoč v zvezi z napihljivimi barvami. Sem narisala dve otroški majčki, eno najprej posušila s fenom, drugo pa sem dala v pečico na 150 stopinj - piše na barvi, ki se jo kupila v trgovini Art. Tista, ki sem jo posušila s fenom, se sploh ni napihnila. Ona druga pa se je lepo. Ampak, ko sem obe  dala v pralni stroj na 30 stopinj, mi je sla barva skoraj cisto dol - ima katera kaksen nasvet v zvezi s tem?
Hvala

< Sporočilo je popravil škratek -- 23.10.2006 12:30:35 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Napihljive barve - pomoč
23.10.2006 13:22:32   
manetka
Jaz imam ravno tako izkušnjo z napihljivo barvo, ko mi je konočno ratalo da se je napihnila, fen mora biti precej vroč in pihati moraš od zelo blizu, sem potem pri pranju razočarano ugotovila, da je šlo vse stran, izgleda te barve niso preveč trdožive in so lepe samo do pranja. Ne zdržijo niti najbolj občutljivega programa za pranje.
Upam, da je katera imela več sreče s temi barvami, me prav zanima?

LP M.

(odgovor članu škratek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Napihljive barve - pomoč
23.10.2006 13:50:12   
mala maja
evo vam bom vsem napisala ker vidim da vam ne rata.


Slikico rišete na PEKI FOLIJO(prozorno-se da fino tud kaj prerisat) za obrobo da se barve ne razlivajo imate posebno barvo. Ko se na preki foliji posuši barva(cca 24 ur) jo lahko nalepite na majčko. Likalnik segrejete na full in ugasnete paro. Položite folijo na majčko in likata po folijo cca 5 min. ŠE vročo potegnete dol.

lahko se zgodi da so barve za hladno odleplenje. Samo ne verjamem sem samo  na eno tako barvo naletela pri nas. Vseeno pa prej preberite navodila. v tem primeru potegnite folijo dol ko se majčka in folija ohladita.


Pa veselo ustvarjanjeuser posted image user posted image

(odgovor članu manetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Napihljive barve - pomoč
23.10.2006 15:30:46   
Anonimen
jaz barve kar pustim da se same posušijo. Potem pa čez majčko pogrnem vlažno cunjo in grem z likalnikom čez.

Se barve in napihnejo, pa še obstojne so fuuuul.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Napihljive barve - pomoč
23.10.2006 16:09:07   
SašaR
Podobno kot matovilcica! Pustila barvo za čez noč, da se je sama posušila, dala vlažno krpo čez in zlikala. Barva se je napihnila, sam ker sem delala na slinčku in se je potem kmal čist zamazal sem ga dala na 60° prati - napaka -> malo barve se je odlimalo samo ne vsa.
Slinček pa je bil frotirjast, tako da se je tudi barva slabo prijela na nj.
Imam pa barve, ki so verjetno najcenejše, tako da kakšne kvalitete ni. Tudi navodil ni na njih za delo. 

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Napihljive barve - pomoč
23.10.2006 17:51:28   
Anonimen
Mojih napihljivih barv ni treba nic lepit na folijouser posted image

Se je pa mal odlepila ze ko sva jo polikala, ker sva dala na previsoko temperaturo (moje moras polikat na temperaturi za svilo). So pa po ze kr dosti pranjih (in likanjih) cisto obstojne. Po ta drugem likanju so se se lepse napihnile.

Imam pa tiste iz Prometeja.

LP

(odgovor članu SašaR)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Napihljive barve - pomoč
23.10.2006 20:17:58   
mala maja
Ribi sej jest jih tud tam kupujem.
pa mi je prodajalka rekla da naj rišem na peki folijo. No sej se da tud direkt na majčko samo kaj pa če se zmotiš??

Glede likanja pa jaz jih tako polikam če je nuja, drugače jih ne likam ker imamo doma prešo za preslikače in tam se daje gor te barve pri 240 stopinjah 15 sekund pa vroče odlepiš dol(sam na žalost se mašina greje pol ure-tako pride včasih prav tud likalnikuser posted image user posted image user posted image user posted image )Če bi stiskali direkt na na majčko bi vse barve dol šle in bi se prileple na prešo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?