|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nakup nosečniških oblek
24.10.2006 10:01:02   
jana13
Zivjo!

Punce, kje ste kaj nakupovale nosečniške obleke. Morda veste ali priporočate kakšno trgovino pri nas pa tudi v Avstriji npr. v Celovcu, pa morda tud kakšno ime trgovine in kje se nahaja, da bom hitreje našla. Sem v bolniški pa nimam možnosti, da bi sama kaj več raziskala. Zanima me pa vse od spodnjega perila, pižame, najlonk, trenerke in ostalih nosečniških oblek. Hvala za informacije.

Lep dan, jana
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nakup nosečniških oblek
24.10.2006 10:07:10   
viv_
- spodnje perilo nisem posebej kupovala
- piažame nisem posebej kupovala, ker itak spim v ta velikih majicah
- oblačila sem precej dobila na posodo od sošolk in prijateljic, ki so bile pred mano noseče
- ena RR-ovka mi je podarila ene fajn kavbojke user posted image
- 3 kratke hlače sem si dala delat v Moosher jeans na Brezje
- 2 bluzi brez rokavov sem si kupila v Benetton Mama v Londonu

Sicer pa v Avstriji največ dobiš v C&A ali pa v HM-u v Celovcu.

(odgovor članu jana13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nakup nosečniških oblek
24.10.2006 10:13:30   
tinaaja
Popek, Kepica, BC-  La vie, benetton, ...
Jaz sem si kupila 2hlace, trenirko (sem rabila novo pa sem vzela noscnisko), spodnje hlace sem kupila nove ampak niso nosecniske - od Triumpha une brez siva, pa par majic, ki so daljse, ker sem imela same take, da ne pokrijejo celega trebuga oz unga blaga na nosecniskih hlacah.
Oblek ne mislim dajat naprej, ker racunam in upam, da to ni zadnja nosecnost. Je pa vecina kupljenga takih zadev, da jih lahko nosim tudi nenoseca (razen hlac)..

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nakup nosečniških oblek
24.10.2006 10:22:25   
Ninica
jaz sem večinoma v H&M-u.

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nakup nosečniških oblek
24.10.2006 10:55:47   
2 Sraki
Baje je v Celju H&M precej dobro založen, po vrhu pa so cene precej ugodnejše od Popka, LaVie (Babycenter) ali Kepice. Zdej samo ne vem al je Popek v Hali A ali zraven Magistrata v Lj, vedno jih zamenjam, vem samo to, da zadeve niso poceni, sama sem dala za sicer dobre lanene hlace 13 čukov.

V City parku, v H&M-u pa lahko dobis spodnje majce, tičetrt ali dolge majice, ki so uporabne tudi za nosečnice, ker so ful dolgi modeli in so zelo uporabne.

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nakup nosečniških oblek
24.10.2006 12:36:48   
jana13
Punce hvala za odgovore in vaše izkušnje. namreč jaz sem ša čist zelena v nosečniških izkušnjah pa mi vse informacije prav pridejo. Uživajte še naprej!

Jana

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nakup nosečniških oblek
24.10.2006 15:04:19   
petraz
V H&M in C&A. user posted image

(odgovor članu jana13)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?