|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Umivanje las - ščitnik
12.10.2006 20:56:15   
sezam
Pri nas je ratal problem umivanja las. Slišala sem, da se dobijo ščitniki, vendar jih sedaj nikjer ne najdem. V BC so mi rekli, da so bili od enega proizvajalca, ki pa jih je prenehal proizvajati. Drugi pa jih ne delajo.

Ali jih je mogoče katera kje videla - mogoče kaka stara zaloga. Bi bila zelo vesela. 

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Umivanje las - ščitnik
12.10.2006 21:57:19   
mika
jaz nimam ščitnikov, niti nisem vedela, da obstajao, ampak ji dam na čelo brisačko, in brez problema umijem glavico. prej je pa bil celuser posted image  inuser posted image .

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Umivanje las - ščitnik
12.10.2006 21:59:03   
GATA
Ma tele v BC so pa res za nekam poslat.

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=138799

a si to mislila? Drugač sem pa tud neke ščitnike vidla v Leclerc-u, točn kakšen pa je pa zdejle res z glave ne vem

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
12.10.2006 22:06:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sezam)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Umivanje las - ščitnik
12.10.2006 22:20:35   
sato
Jaz moji od dveh let in pol perem lase tako, da stoji ob kadi in se skloni naprej. Niti kapljica ji ne gre v oči. Ne bi pomislila na tak način, če mi ne bi enkrat sama rekla, da pa bi si ona tudi lase umivala tako, kot mama. Pri nas od takrat pranje las ni več problem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Umivanje las - ščitnik
12.10.2006 23:10:09   
Pupica
IZVIRNO SPOROČILO: GATA


http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=138799




Mi imamo tega. Uporabljen 1 x. Če ga želiš mi javi!
Odslej umivamo glavo tako, da gleda v strop zvezdice. Zaenkrat pali. Občasno se spozabi pogleda dol, voda na uči in je že hudo. Seveda potem kuj z brisačko obriševa in zopet gledamo zvezde. V vmesnem času, pa sva jo zalivala z otr.zalivalkouser posted image Počas, pa je šlo.

(odgovor članu GATA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Umivanje las - ščitnik
13.10.2006 11:06:07   
petraz
Mika hvala za dober nasvet... bomo videli, če bo tudi pri nas delovalo...user posted image

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Umivanje las - ščitnik
13.10.2006 15:56:19   
mika
Ni kajuser posted image .


< Sporočilo je popravil mika -- 13.10.2006 15:57:37 >

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Umivanje las - ščitnik
13.10.2006 19:04:25   
sezam
Pri nas noče dati glave nazaj, da splaknem user posted image . Bom probala še s to foro, da bi gledala zvezdice. Bom videla, če pali.

Gata, ja to sem mislila. Samo zanimivo, ravno BC v LJ sem zanje sem spraševala, pa so mi rekli, da jih ni več. A na netu so pa še vedno user posted image .

Hvala za nasvete.

< Sporočilo je popravil sezam -- 13.10.2006 19:06:57 >


_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Umivanje las - ščitnik
13.10.2006 19:42:55   
Anonimen
Jaz sem kupila v Leclercu enega, ki je kar fini (je v bistvu elastika okol in okol), ampak si ga Gašper daje dol z rokami user posted image

(odgovor članu sezam)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Umivanje las - ščitnik
17.10.2006 17:43:35   
janjja
imamo doma ščitnik ampak ga naša noče niti videti. Tako da dajte raje na oči  brisačko al pa glejte zvezdice in mamico pa ne bo nič teklo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Umivanje las - ščitnik
21.10.2006 10:20:08   
motofrik
Mi imamo ščitnik, pa ga še enkrat nismo uporabili... Ni potrebe, pri spiranju daš dlan na čelo, pa je. No, v bistvu smo nanj čisto pozabili, se praši nekje na polici.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Umivanje las - ščitnik
23.10.2006 8:48:37   
mala zirafa
Kot jaz vem jih je proizvajal Chicco.še moj 33 letni mož ga je uporabljal, kot otrokuser posted image .Bom pogledala na njihovo stran.

(odgovor članu motofrik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Umivanje las - ščitnik
23.10.2006 19:31:19   
sezam
Smo dobili ščitnik, in zgleda, da ga ne bomo uporabili samo enkrat. Umivanje je minilo brez joka. user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Umivanje las - ščitnik
25.10.2006 8:16:14   
Grascakinja
Kupili v Arielu od Canpol Babies. Mala si ga stalno dol jemlje (še premajhna, da bi razumela - 16m), tako da prakticiramo 2 umivalca glave - oči da brisačko na oči, mami poliva. 

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Umivanje las - ščitnik
25.10.2006 8:28:42   
April
Mi smo ga tudi nekaj časa uporabljali, sedaj pa ne več, ker si ga takoj dol potegne.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?