|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sadje - kako?
28.10.2006 15:15:18   
Joly
Pozdravljene!

Vprašala bi mamice, ki ne miksate hrane? Kako pripravite sadje, da ga poje? Namreč začela sem postopoma mečkat hrano in ne več miksat. Ne vem, kako pa naj mojemu fantku pripravim sadje, npr. jabolko, banano, hruško ipd. OK banano bi še lahko zmečkala, kaj pa jabolko in drugo sadje? Namreč lih prav grist še ne zna, se pa trudi.

Najlepša hvala za odgovor pa lep pozdrav z obale.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sadje - kako?
28.10.2006 15:19:02   
Aja32
Jaz sem mu recimo jabolka in hruške skuhala, da so se malo omehčale in potem zmečkala z vilico... drugače boš težko... No, hruško se že najde lahko kakšno fajn mehko, da jo lahko zmečkaš, ne da bi jo pokuhala...

Lp A

(odgovor članu Joly)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sadje - kako?
28.10.2006 15:43:37   
jazz
Kaj pa naribat na tisto čisto drobno rezilo?

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu Joly)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sadje - kako?
28.10.2006 16:29:54   
soris
jaz ji naribam sveže sadje in je potem user posted image

_____________________________

"Pri nas smo vsi lepi: nobenega ogledala pri hiši ni. Pa se gledamo samo v mamine oči."(N. Maurer)

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sadje - kako?
28.10.2006 17:38:40   
Anonimen
Hruške in jabolke se dajo lepo nastrgat, kot banane. Če so pa trde, pa sem jih naribala, še rajsi pa vrgla v sesekljalnik in samo na grobo sesekljala. Ne s paličnim. Pa še zdaj zelo rada vržem, vse sadje v sesekljalnik. Moj srček obožuje mešanco: pol jabolke, pol banane, pol mangoja in pol avokadoja, pa 2 žlici ovsenih kosmičev. Vse vržem v sesekljalnik in je malica takoj pripravljena.

(odgovor članu soris)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sadje - kako?
28.10.2006 18:12:35   
katerina
steklen strgalnik za jabolko in hruško, pa verjetno še za kaj. se da surovo sadje čist luštn nastrgat. samo naj predolgo ne stoji, ker sicer zapira (jabolko).

oh, jaz bi tud rada dala surovo sadje, pa se mi mulc zaenkrat kar davi, če ni dovolj gladka masa.... no ja, sčasoma bo že uspelo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sadje - kako?
28.10.2006 20:52:12   
dskubin
s steklenim ali plastičnim strgalnikom se tako na drobno nariba, da je čisto brez koščkov (tudi jabolko), skor kot kuhano in pasirano, vendar je sveže.

(odgovor članu katerina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sadje - kako?
28.10.2006 22:14:41   
Katrin
Tudi jaz sem uporabljala steklen strgalnik. Super! user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sadje - kako?
29.10.2006 7:52:37   
BLAŽIKA
Čist na drobni ribež sem naribala.user posted image

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?