|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zamujen dedek mraz
17.12.2007 15:47:15   
malecka
Kaj narediti, če zamudiš dedka mraza. Mi smo ga imeli včeraj in sploh ne vem kaj naj naredim.user posted image Zdaj sem pisala na ZPMS, če je sploh možno kako drugače dobiti darilo. Bomo videli kaj mi bojo odgovorili. Mali pa samo čaka kdaj bomo šli na dedka mrazauser posted image Se mi še sanja ne kaj narediti in kako mu povedati da ga letos ne bo videl..........joj sem GLUPAuser posted image se mi para

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zamujen dedek mraz
17.12.2007 15:54:35   
bucka01
Kaj pri vas pride samo enkrat?
Pri nas ga je mogoče videti prav cel december na različnih prireditvah.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zamujen dedek mraz
17.12.2007 15:59:11   
piščanc
na ljubljanskem gradu je predstava Pipi in Melkijad in potem pride Dedek mraz. poglej malo na njihovi spletni strani.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu bucka01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zamujen dedek mraz
17.12.2007 16:04:56   
malecka
Smo v zabačenem kraju tako da.....

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zamujen dedek mraz
17.12.2007 16:19:39   
lojzika
Če ste v zabaćenem kraju ga pelji v drug še bolj zabačen kraj in se priključi skupinici, Ko bo delil darila magari plačaj tist znesek obvezno pa se zmeni  vnaprej če obstaja kakšna možnost da tvoj sinček tudi dobi darilo.

Skratka malce se pozanimaj v okolikih vasicah kdaj pride dedek mraz in se zmeni da ravno tako pokličejo tvojega otročka na oder ali kakorkoli imate organizirano.

Ali pa če ga pelješ v kakšno nakupovalno središče in naj mu tam dedek mraz da darilo ki si ga predhodno ti kupila

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
17.12.2007 16:31:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?